Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci je nekde nejaky shrnujici video nebo text druhyho idealne obou predchozich dilu. Nepamatuju si poradne detaily. Dik.
    • https://www.youtube.com/playlist?list=PLykx3Bb5fuLB3NtOJydNlgoTx33Xe79D4 *3*
  • Jukněte na http://www.lootbox.cz/, ta krabice je pecka
    • lootbox, takze neco ve stylu lootnem tvoji platbu?
  • Hraji sic PC verzi, ale ovládání postavy (pohyb) je strašně nemotorný až chaotický, nevím zdali to je tím, že je to přizpůsobené na konzole, ale Geralt působí v určitých situacích značně nemotorně. např: pohyb v interiérech, kde je problém se často strefit do dveří, to samé platí o jízdě na koni. To je asi největší negativum co bych mohl vytknout, hra obecně je jinak povedená.
    • Zkus do těch dveří neběhat ale jít. Jde to líp.
    • Také si myslím že to bude mít určitě spojitost s přizpůsobením na ovladač.. Doufám že do budoucna si stímhle pohrajou hráči třeba formou módu, trefit se občas do dveří je fakt oříšek :D
    • každopádně, čím dál více se těším na Kingdom Come.
  • Tak ze Zaklinace 3 jsem zatim prekvapeny. Hra vypada dobre na prvni pohled se mi libi styl hrani - questy, dialogy, souboje. Hral jsem zatim na druhou obtiznost, ale zvysim na treti. Zatim jsem sice prekvapen, ze jsou zde velke prostory (lesy, louky), ale celkove mi prijde, ze je zde dost hluchych mist - velky les a uprostred nej jeden otaznik, coz znamena potvoru. V Gothicu byla vetsi koncentrace monster. Ale to je jen prvni pohled, zatim jsem v prvni lokaci. Kupodivu mi nevadi ani dialogove animace, i kdyz bych dal prednost klasickemu textovemu klikacimu rozhovoru, ale to je asi trendy vyvoj animovane dialogy. Uvidime jak dale. Hra se mi libi kvuli priblizeni se otevrenym hram a jejich stylu. Muze se libovolne chodit, muze se do vody. Stale vsak mam pocit, ze Zaklinac je spise "pribehova" hra, dava se duraz na pribeh a souboje, apod. veci jsou spise doplnkem. VElmi rad se budu mylit. V porovnani napr. s Gothicem to bylo naopak. Tam bylo hlavni hrani-souboje, bylinky, priroda a na pozadi toho byl pribeh.
    • Lukyz
      Prázdný místa mi nepřijde jako správný popis. Snaží se dodržet jistý reálie, kde to prostě není 5 monster na m² a navíc uplynulo několik stovek let po konjukci sfér, zaklínačský řemeslo je na vymření, protože je čím dál tím méně monster (podle knih) A pak si navyš obtížnost a uvidíš jak budeš pelášit až na tebe zaútočí smečka vlků nebo víc jak tři topivci *1*
      • Pred topivcema jsem pelasil uz na druhou obtiznost, ale asi to bylo tim, ze byli level 6 :-)
  • Jak je to u PC verze s vegetací. Ta z PS4 vypadá neskutečně hnusně, ty rozplizlé zelené textury v pastelových barvách, které jsou vidět na videu, to má být jako high-end grafika?
    • Ty rozplizli textury jsou tim,ze ma nekdo pomali zobrazovac,nebo spatne nastavenou tv.Ja mel problem,ze jsem zjistil v tv,ze herni rezim mam uplne na houbi,ne ma podporu mousen flow400hz.Pak jsem to prepnul na standartni nastaveni kde to vykreslovani sceny ma tutopodporu,a je to uuuuplne onecem jinym.Zadny rozmazavani a skubani.
    • Lukass
      Po aplikaci sweetx a patchi 1.03 me obcas i spadne brada. Coz se pri prvnim spusteni hry rict nedalo, to bylo spis naopak.
      Hra uz ted vypada dobre, ale jenom se sweetx.
  • Kdo hraje ps4 verzi,a ma tv sony bravia(kdl 50w805b),tak at si obraz prepne z herniho nastaveni,do standartniho ma to vodost lepsi vykreslovani obrazu,a celkove plynulejsi obraz,tato funkce ma podporu mousen flow u me 400hz,a je to opravdu znat,herni rezim tuto funkci nema,a bohuzel obraz se tak nevykresluje a je skubanejsi,muzete si to overit.Uz jsem volal kvuli tomu do sony.
    • Nemam duvox si vymysket,to vykreslovani je znat,hlavne,kdy jedete na koninebo se otacite do leva,do prava.A samozrejme si nastavit citlivost bambuli.
      • Sorry za preklepy,uz jsem budu psat jen z pc!
  • https://www.youtube.com/watch?v=ewZ7xqudAtg
  • Johnny
    Jen informace pro hráče: Mam AMD Phenom II X4 965BE, 8GB DDR3, R9280 3Gb
    A ve hře mam vše na max, vypnutý Bloom a všechny Blury (rozmazání) pač se mi to nelíbí, Hairworks vypnut a hra mi jede suprově. Pro mě je suprově okolo 40fps... Takže na optimalizaci si nemužu stěžovat!!
    • Blur je hnus. To je fakt. Mám HD6950 a taky se to dá. Na max mám skoro všechno, ale moc jsem si s tím nehrál.
      • ted po patchi 1.3 sem se z 1440*900 zved na 1680*1050 s lepšim výslednym framerate... rikam, este novy ovladace a nedej bože další patch s optimalizací a jedu fullHD i na ty svy 1gb plečce... takže docela ok a da se rict standard v dnesni dobe. Kdo chce hrat v den vydání tak bud nVidia nebo nabušená ati, či si počkat tejden dva, a de to i na mainstream HW
      • To jsi mě potěšil s tou HD6950, ovšem pokud nebude brzda můj Q9550. *7*
        • Sice mám teda i7-4790, ale u 3D by to nemělo mít zase takovej fatální vliv.
          Měl jsem něco podobnýho se stejnou grafikou a po upgradu u některých her fps narostlo, ale u některých skoro ne. Tězko odhadnout.
      • hd6870 1gb to nedá, zatím.... resp dá, ale ne ve fullHD (1. hra co nerozjedu ve full HD - jeste dying light kdyz vysel). CPU stejnej Phenom II a 8b ram. Jedu v nejakym 1440*900 bo co, veci mam na low/med a vodu na high, frame lock 30fps a ve vesnici to klesa klidne na 24fps... verim ze patch hry a drivery pomuzou, stejne jakou toho DL
  • Na hře mi vadí prostoje v dialozích. Postava mluví jen když je přímo zabíraná "kamerou" , když mění pozici apod. nemluví a působí to dost nepřirozeně. Dialogy díky tomu trvají věčnost. :( Možná tím natáhli hrací dobu, ale je to nuda.
    • To vcelku jo. Když chceš obchodovat tak musíš 3x přerušovat dialog než začneš obchodovat.
      V drtivé většině rozhovorů přerušíš pouze větu co je zrovna vypsaná a jen nečekáš než to dořekne, ale už se mi taky stalo že to přeskočilo celou diskuzi.
      Pak mě přijde taky dost rušivý když si stoupneš někomu do cesty tak do tebe zuřivě naráží.
      No a panečku Geralt to je atlet - čtyřikrát obcházím okolo zbořený věže na takové plošině a přemýšlím kudy tam vylézt. Přemýšlím už i o tom jestli tam nevede podzemní cesta a pak jednou takhle zmáčknu blbej čudlík a on se vykutálí skoro kolmo nohoru (tak 3,5m vysoko)
      • Pohyby hráče jsou kapitola sama pro sebe. Nevím, jestli je to s herním ovladačem lepší než na klávesnici, ale chůze na klávesnici je dost komplikovaná. Postava si často dělá co chce.
        • To je pravda. Pošteluju ještě citlivost a snad se to zlepší.
  • alien5
    Kroceni a chytani divokych koni v Zaklinaci 3 :)
    https://www.youtube.com/watch?v=waDO4aKxvLc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit