Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja to akoze nechapem.. jak toto niekoho moze bavit? Ved to je infantilna hra pre male deti. Nechapem fakt.
  • Velice vymazlená hra. Spousta detailů a maličkostí, které v jiných open world hrách chybí a které dokreslují svět, který nepůsobí, tak prázdně a mrtvě. Akční adventura s logickými puzzly se očividně pro open world hodí. Jen to chce lepší HW.
  • Kdyby ten Switch nebyl takovej šméčkovej kus HW tak bych to uz jen kvuli všem těm zeldám děsně rád vzal, ale ten kus plastu s boardama je fakt předražený nedořešený šmelo a to mě mrzí.
    #gamecube#forever
    • 0011
      A víš, že gamecube měl být switch akorát na to tenkrát nebyly technologie? Už nevím kdo z nintenda o tom mluvil v jednom rozhovoru
  • To je ono? Grafika tedy vypadá děsně, taková kombinace infantilního se zastaralým, o motion capture v Nintendu asi neslyšeli, stejně tak absence dabingu působí archaicky, k tomu hlavni hrdina, který vypadá jako dítě, elf a transvestita v jednom, ale na druhou stranu, herní mechaniky vypadají zábavně a jsou docela pestré, tohle bude takový opak Horizon, který má krásnou grafiku ale nudnou prázdnou hratelnost, Zelda má hnusnou grafiku ale zas čistá hratelnost, škoda, že nejde mít obojír
    • Už ty hry s tou parádní grafikou maj i takovou fyziku? nemyslím jenom silovou fyziku, ale i třeba ty blesky v bouřce.
      • Ty blesky s fyzikou nemaji nic společného, takovou věc bys vyřešil nějakým skriptem to nemusíš řešit simulaci fyziky, ale mechanika je to zajímavá, stejně tak to šplhání
    • 0011
      No nevim zrovna motion capture v závěrečných titulcích bylo, ta grafika vypadá hnusně proto, že je to 900p snímaný do rozlišení1080p v handheldmodu na 720p to vypadá MNOHEM líp a propady fps tam téměř nejsou. Zkoušel jsem to rozjet na stařičké 720p plazmě u našich ale bohužel se telka tváří, že switch nevidí a to tam nemám problém s notebookem
  • Khanemis
    Tenhle GamesPlay musím opravdu pochválit (ne, že by ostatní byly špatné, samozřejmě). Miloš to opravdu krásně představil a s Adamem se dobře doplňovali. A Zelda vypadá vskutku nádherně...když se poprvé představovala, tak jsem se bál, že to bude další prázdný open world, ale tohle mě přesvědčilo, že tam je opravdu spousta obsahu. Jen ještě mít tolik peněz nazbyt:)
    • 0011
      Nesmíš věřit pomluvám, co šíří odborníci na gameplay přes youtube *1* Třeba snipperclips jsou taky parádní hra (a co ti weby neřeknou je, že se dá hrát i solo a postavičky si přepínáš) ale neuděláš chybu, když počkáš na další velké tituly jako Xenoblade Chronicles 2, který má zatím jen rok vydání ale má to být letos. Já na Switch šetřím od doby, kdy se jmenoval NX a Zelda na něj nebyla oznámená a i když na to mám zatím jenom dvě hry tak nelituju. Sice jsem Zeldu dohrál, ale loadnul jsem si save před koncem a prozkoumávám dál hra nemá endgame. I když byl včerejší gamesplay skvělý, tak zrovna tohle je hra, ve které přesně jak říkal Miloš musíš strávit pěknou řádku hodin než pochopíš, proč všude sbírá desítky. Jinak mě překvapilo, jak hodně byl Adam informovaný a jak se na novou Zeldu těšil, přeju mu ten redakční switch a doufám, že Zelda proběhne rukama všech redaktorů, protože tahle hra je nový milník který by měl mít dohraný každý herní žurnalista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit