Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gameplay pěkně podaný, člověk se dozví hlavní informace o hře. Hra - strašná. *13*
  • Fascinující, jak se ta holka usmívá těsně předtím než bouchne Hvězda smrti... herečka nebo animátor zjevně vůbec nevěděli, co dělají.

    Ale kdyby tahle slečna byla hlavní hrdinka třeba v tom chystaném Star Wars Uncharted, vůbec bych se nezlobil. Zvlášť kdyby byla jen v tílku, šla umazat a brutálně zabíjet jako Lara Croft *14*
  • Odulin
    Sehnal jsem to dost pod cenou, tak jsem do toho nakonec šel. No žádný extra happyend se nekoná, ale takhle občas na zhulákaný večery, si tam chvíli zablbnout.....proč ne. Jinak jsem z těch, kterým nevadí trocha grindu nebo kill od machra s rare kartama.
    • Takže nakonec EA podporeno, ruska mafie taky podporena (nakup kradených klíču), spokojene pogrindeno, nejake mikrotransakce udelany... Hold s takovými jako ty ten herní prumysl neporazíme *3* proste cílovka *7*
      • Vy jste úplný Jan Palach herní komunity. Neskutečné to Vaše sebeobětování! Jste hrdina.
  • doporučuju recenzi od Angry Joea....dal tý hře 6/10 ale měl nutkání jí dát ještě míň...a příběh kampaně je prej stupidní
    • jamar28
      Zkoušel jsem, ale podobné uřvané a "estrádní" typy recenzí prostě nedávám. Každopádně souhlasím - ten příběh je stupidní, respektive v podstatě to ani nějaký pořádný zajímavý příběh nemá. Slouží tam jen k tomu, aby fandové viděli co nejvíc lokací z filmů a hráli za co nejvíc známých postav.
      • Ten single vypadá jak multiplayer hra s botama...
        • jamar28
          Jo, dost často to tak je. Kampaň pro jednoho hráče prostě neumí, o tom žádná. Ale není úplně k ničemu, na DICE dobrý.
    • Nějak nesdílím Váš názor, že kvalita recenze je nepřímo úměrná výši jejího hodnocení.
  • Opět dobrý GP.
  • Hraj e to skvělá já se bavím
  • Teď mě napadá, chci se vážně zeptat, to je nějaká strategická úchylka od Disney nebo od americké společnosti nebo jenom náhoda? Proč je ve všech dosud nových SW7/8/RougeOne/BF2 je v hlavní roli žena ? Ne že by mi to vadilo ale taková samoúčelnost už je do očí bijící...
    • a co jako, že tam je žena? Proboha, nežijeme už přeci v 19. století!
      • TheGGG
        ono je to srašně vtipné, jak se ve fikci cpe v rámci progresivní SJW, PC kultůry ženská do čela všech speciálních jednotek a komand a týmů atd. ale v reálu je to skutek utek a žádná z nich výcvikovým programem speciálních jednotek v US ani zdaleka nebyla schopná projít... tam se prostě dostavila tvrdá realita toho, že je mezi pohlavími rozdíl ať už budou progresivní distingovaní usrkávači z kaváren prskat sebe více
        • ty jsi dobře zakomplexovaný chudáček, ženám povolili hlásit se do speciálních jednotek v us v 2015, proces přijetí třeba k SEALS trvá dva a půl roku, ještě brzy soudit
      • CRYPT
        To ze nerad hraji za zenskou znamena, ze ziji v 19tem stoleti? Se prober. Jedinna hra, kde jsem prekousl, zenskou hrdinku je serie Tomb Raider, jinak se zasadne vyhybam oblokem, kdyz mam hrat za zenskou. Ne e bych zeny samozrejme nemel rad, ale ja jsem chlap, mam se vzit do role sve postavy a nekde tancit s prdelatou, kozatou zenskou mi jde proti srsti. Navic zenska nikdy nebude promne takovy HERO jako chlap. Dodnes jsem nepochopil jak nekdo mohl hrat se Shepardovou v ME >.< fuj
        • Jack1947
          Na druhou stranu sis za ženskou mohl užít lesbické scény to taky nenajdeš v každé hře ale plně tě chápu za ženskou bych to zkusil max tak podruhé jen zjistit jestli se to liší.
        • Mikrokokr
          Ale copak? Hošanům z games se zdá slovo P3RO jako sprosté slovo, že mi smazali můj koment???
        • Sexistické prasátečko 2.0
        • snorgrind
          Tak to je jednoduchy, v te hre proste nesel udelat normalni chlap, at sem delal co sem delal vzdycky z toho vypadl sampon. Tak sem to vzdal a hral za zenskou. *1*
          • CRYPT
            Jednoduchy bylo vzit defaulta Shepa, s tim jsem vzdy hraval ja. Proste ten jeho face a hlas Marka Meera, byla famozni kombinace. Ty zrudy co tam vesmes sli vytvorit, to byl kolikrat fakt ulet
      • Myslím, že žena nikomu nevadí, ale vadí ta samoúčelnost proč tam je.
      • Tak nikdo přece neříká, že nám vadí ženský hrdinka, ty úzkoprsá entito. Ale když je v každém SW filmu vůdčí postava radobydrsná (čti "k smíchu) buchta, tak už to je celkem nuda...Navíc, když to člověk porovná s Ripleyovou,tak se mu chce spíš brečet, co dnes člověk dostává za vzor ženské hrdinky... *7*
    • TheGGG
      *1* *1* *1* tak toto by bylo na delší vyprávění... jestli jsi žil posledních 30 let v jeskyni a právě jsi se začal zajímat o moderní formy kultůry, tak to tě čeká velký šok. Dnes totiž hrají roli jiné faktory, než samotná kvalita produktu. *1* *1*
    • Je to tak a bohužel jsem si toho všiml už před dlouhou dobou (pěstí do tváře bylo Star Wars Forces of Destiny) a jsem si celkem jist, že připravovaný hraný seriál bude mít také ženskou hlavní roli a rasově to tipuji na mix hispánky a černošky věkem 15-24. Oni ví, že muže mají v kapse, protože ten svět milují, a tak se velmi násilně snaží přitáhnout divačky. Je to celkem smutný paradox, že se dupe právě po těch, kdo Star Wars vynesli tam, kde jsou teď. Akorát nevím, jestli z toho vinit přímo Disney, nebo Lucasfilm (resp. Kathleen Kennedy).
    • Si děláš srandu? Přece politická korektnost a multikulturní společnost generuje daleko větší obrat a spotřebu, protože má dosah na daleko větší publikum.

      Pro nás, bílé heterosexuální muže už nezbývá nic jiného, než oprašovat svou sbírku kinematografie z minulého století. Pro nás už filmy ani hry nikdo dělat nebude.
  • tvář Zla: https://i.ytimg.com/vi/vDT93Y-f8Rk/maxresdefault.jpg
    • CRYPT
      To ma bejt kdo? To jsi ty?
      • on neví kdo to je lool

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit