Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • up_er
    Jasně že to je Young adult fantasy. Ta předvídatelnost je ale docela běžná, mě se to stává taky u mnoha knížek, židle bych mu nevyčítal. Mám ho prostě rád.
  • Ronox
    Perfektní gamesplay! Tahle dvojka mi je sympatická.
    • up_er
      Konečně někdo normální. Souhlasím.
      • solomon.short
        je nas tu vic, jen se tak neprojevujeme :)
  • Část s utrženou rukou epická!! *15*
  • Cimrmanovské hlášky super. To my starší oceníme.
  • Nejake doporuceni steampunkove literatury? (nadrazi perdido jsem cetl) Diky

    PS: Cetl nekdo tu knihou dishonored?
    • http://www.databazeknih.cz/knihy/podivna-zalezitost-se-skakajicim-jackem-188586
      ide o prvu cast trilogie, je to steampunk/fantasy
    • Comix by byl super
    • cokoliv od Julese Verna a nebo
      https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_steampunk_works#In_literature
    • up_er
      Mistborn poselství práva a stíny minulosti. Ale stojí za to přečíst i ty původní tři knížky. Sanderson je totiž bůh.
      Jinak Lukáš a Vašek je dobrý kombo, supr gamesplay. *2*
      • Femto
        Sanderson píše nejvíce předvidatelné fantasy ever. Na začátku knihy člověk bude tušit, co se bude dít na konci viz Archiv či Mistborn. Někdy si říkám, jestli nepíše pro děti.
        • ale ukončit Wheel of Time zvládl docela dobře. Jordan umřel než to stihl dokončit, tak předal veškeré koncepty na ukončení Sandersonovi a ten dopsal poslední 2 knihy. A kupodivu to fungovalo, zvládl to velmi dobře. Nic jiného jsem od něj nečetl. Wheel of Time je rozsahem stejná nebo větší než Malazská kniha, kterou mám právě rozečtenou a jsem u 4. knihy.
          • Femto
            On jako píše dobře(čtivě), ale jak přijde katarze, tak občas člověk jen kroutí hlavou, jak mooooc je to očekávané. Já bych se vrátil k té mé poznámce o dětech, tak on Mistborn je psán jako četba pro děti, ale u Archivu je ta naivita spíše otravná a to mám rád ten svět. Jinak Kolo času opravdu ne, to je ztráta času, kdysi jsem to zkoušel a opravdu ne. Zaujalo mě to snad ještě méně než Zeměplocha, jestli je to vůbec možné .)
            • Kolo času by bylo výborné, kdyby místo 14 knih bylo na 7 knih. Zejména knihy 6-10 jsou hrozně natahované a nic moc se tam neděje, Jordan akorát pořád popisuje pletichy Aes Sedai a jak se tahají za copy a uhlazují si sukně :-) Taky jsem to četl skoro 2 roky, vždycky 2-3 knihy, pár měsíců pauza, pak další atd.
  • Byť jsem se původně dneska ani dívat nechtěl, "Dišonrd" není můj šálek kávy, líbilo se mi to. Bylo k tomu uvolněný povídání. Oba měli hru bezvadně najetou a nesledovali jsme žádnou herní bezmoc a něco z toho i viděli/slyšeli.

    ...bavilo mě to. *5*
  • komercni sdeleni o xzone a mega vyprodeji a vydim tam staryho playsta za 10k...dobrej vtip
    • zdeeneek
      vydím - to je zase hodně špatný vtip
  • Co ta hrubka v nadpisu? Po anglicky je gameplay.
    • oVer9000
      To je zajímavý poznatek... Jsi velmi vnímavý k cizím jazykům. A po německy je to Spielspielen.
      • není
        • oVer9000
          Je!
    • Vypadá to divně když už, tak bych to psal třeba takhle GAMESplay než Gamesplay
      • S tam nema byt
        • to ti ako vazne nedoslo ze to je games.cz + gameplay = gamesplay ????
          • možná by mi to došlo kdyby to bylo GAMESplay nebo GamesPlay. takhle to vypadá jako když nekdo neumí anglicky
            • oVer9000
              Přesně tak Bobe, takhle to vypadá, když někdo neumí anglicky.
          • ne to mi nedošlo
  • super dil , kluci skveli , urcite bych tuhle dvojku uvital casteji *3* ..jinak snad uz bude brzy retro ...nejlepe caleb a blood 1 :) ..
  • Lukáši, dá se někde najít archivu pořadu Vektor?
    • Draken69CZ
      https://www.mixcloud.com/VektorR1/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit