Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    Nedá se poslouchat ten Smutnej a jeho strašnej způsob vyjadřování
    • Jestli za etalon spravneho vyjadrovani povazujes to svoje, pak je chyba na prijimaci.
  • zombytrooper
    uff tak nebudu urazet autora ale...

    konec koncu propagacni videjko na steamu se krasne prisekava podobne jako to maji ve zvyku napriklads NFS Rivals on PS3. me hodne pomohlo nekoupit. zato jsem vytahl airbrush, skaveny a bavim se:) knizek je tuna z tohohle universa se dá udelatz cokoli snad se to ujme.
  • já jsem se dobře bavil, neječeli do mikrofonu jako jiní z redakce. Klidně to mohlo být i o půl hodiny delší. *4*
  • Inquisitor
    Ale jednotky vypadají fakt parádně. S tím si teda vyhráli.
  • jak řešíte ekonomiku za trpaslíky?
    • hlavne mesto - diamanty/zlato a pod..kazde uzemie ponuka nieco ine, a potom v jednom z mensich miest nejaku pilu, kamenikov a podobne. dalej sa sustredujem na kvalitne armady, nie obrovske, tj do 14-16 jednotiek

      na zaciatku vypnem danenie, kym sa mi nezlepsi situacia v lokalite. vzdialene mesta plienim
  • Ta Smutného řeč jako směs češtiny a angličtiny a čengliš... chápu že to někdy ujede, ale tohle je strašlivé.
    • Souhlasím bylo to nechutné, vůbec celé tohle video je jeden velkým omyl...
  • mne tento novy TW moc nesednul. bitvy asi lepší díky fantasy jednotka, kouzlu, letajicim jednotkam ale na strategicke mape možnosti taktizovani a diplomacie slabota. Pokud jste víc na ty bitvy tak si to asi užijete, pokud víc na strategicou část, dal bych asi prednost jiným dílum nebo rovnou hrám od paradoxu
  • Tomuhle videu jednoznačně chyběl Pavel. Kluci, mám vás rád, ale tohle se příliš nepovedlo.
  • Chlapi, kdyz mate k dispozici experta (ano, myslim tim pana, ktery hral War Thunder a B. Gothic Amada), tak ho pozvete. Ma prehled, dobre se posloucha, ma co rict a hlavne zna svet Warhammeru. Urcite by si ten cas udelal. Video by tak bylo o dost vice zazivnejsi a zabavnejsi...
    • co s tim ma War Thunder spolecneho?
      • asi toho pana, co to hral a mohl komentovat i tenhle Warhammer, kdyz je velkej fanousek?
        • ale War Thunder nemma s Warhammer nic spolecneho nebo mi neco uniklo?
          • LOL :-)
  • jeanczarny
    Nestálo by za to v záznamu na youtube ustřihnout těch 8 minut bordelu na začátku? Chápu, že se to může stát při streamování ale na záznamu je to k ničemu a zas takové práce by to nedalo. Dokonce by to měl umět youtube editor, tak by se to nemuselo stahovat a znovu nahrávat...
    • Paulcz
      I bez té ozvěny je zvuková kvalita hrozná, zejména když mluví Aleš.
      • tak at si ales veme hodiny zpevu, to mu pomuze lepe modulovat hlas *1*
    • blixa
      Uz je to ustrizene, YT trva nejakou dobu nez to zpracuje..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit