Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mna musim povedat ze ma ta hra nechytila. Skusal som betu ale nic pre mna. Nevravim ze ta hra je zla. Len proste mi nesadla. Mozno to chcelo len viac skusat ale po tom co ma neskor vytrieskal bot som si povedal ze lamit tu nebudem :D
  • Proc ten rytir beha, jak kdyby mel brneni z karbonovych vlaken? Priznam se, ze jsem to u prvniho boje vypnul, protoze jsem necitil vahu brneni ani zbrani. Cekal jsem bojovy simulator, videl jsem snad bojovou arkadu v grafice regulerniho simulatoru. Ubisoft me zase silene nastval. A uprimne: do zlednuti videa jsem netusil, ze je to od Ubi...
    • A na základě čeho jsi ten bojový simulátor čekal? Už jen to, že ve hře bojují samurajové proti rytířům a vikingům naznačuje, že to s realitou moc společného mít nebude.
      • homosexual_registered
        aha...
        no...
        tos mu dal teda po čuni.

        Cos ty čekal od hry, která bude jenom o boji? Arkádu? Návrat zpět do éry automatů, akorát s grafickým pozlátkem?
    • "Cekal jsem bojovy simulator"
      - asi jako kdybys cekal od gta simulaci mesta... Kde jsi na to dosel? Ubisoft nikdy nic takoveho ani netvrdil, ze by delal bojovy simulator.
      • Mam ti najit "realistic medieval combat" nebo si to najdes sam?
        • Budes muset najit ty. At hledam jak hledam, ubisoft nic takoveho, jako "realistic medieval combat" fakt nikde nehlasil.To, ze nekdo snima pohyby realnych odborniku, nebo se snazi o vic realistickej feeling v combatu je neco jineho, nez si vykladas asi ty ;)
    • Jen tak mimo hru, jakou váhu? Plná zbroj vážila asi 30 kilo, tolik váží i dnešní výbava pěšáka...

      https://www.youtube.com/watch?v=q-bnM5SuQkI
      • hodíš sem prosím video, kde se podobně vyzbrojený člověk hýbe stejně, jako postavičky ve For Honor?
        30 kg je slušná zátěž. Z For Honor necítím svaly, ani váhu. Chtěl jsem říct, že je to uzpůsobeno plynulému ovládání – pohybu páčky na ovladači. Stejně jako všechny jiné AAA hry.
        • https://www.youtube.com/watch?v=IV3yvOkooYA
  • flash789
    jednohubka od UBI, tyden co vysla a nikoho nezajima..klasika..jsem zvedav jak jeste dlouho bude trvat nez lidi prestanou ty kraviny od UBI kupovat..
    • homosexual_registered
      fleši, to je stinná stránka uznání herního světa – a tím nemyslím nic konkrétního – za odvětví zábavního průmyslu. Když převrátím pohled na věc, tak zkrátka musím konstatovat, že tohle je dílo, které tady musí být, protože je svým způsobem geniální.
      Stejně jako jsou svým způsobem geniální filmy Míši Baye, jako jsou geniální písně Eda Šírena apod.
      • flash789
        zasadni rozdil je v tom ze Michael Bay si na nic nehraje a ta jeho genialita je v tom ze se od nej ceka presne to co divak chce a pak dostane. Kdezto hry od UBI jsou pravy opak, hraji si na kdovi co a hraci z velke casti dostanou presny opak toho co cekali, bohuzel v negativnim slova smyslu:)
        • Michael Bay a "geniální" ?? *8* BWAHAHAHAHAHAHAHA

          Michael umí jedinou věc a to jsou hezké exploze. Ale s rozpočtem $500mil (poslední epizoda Transformers) by hezké exploze dokázal udělat skoro každý.

          Kdyby trochu zamakal na scénáři, tak by to pak nebylo tak hrozné, ale ty jeho filmy jsou scénáristicky fakt odfláknuté a když se ho novináři zeptají na ty nesmyslné chyby ve scénáři a víte co je jeho odpovědí? "Nikoho to nezajímá!" Takovémuhle režisérovi bych fakt nesvěřil nic jiného do ruky než film o velkých robotech a hromadě explozí.
        • homosexual_registered
          pravda.
  • nechápu že to není Free2play, u takovéhle hry by přeci bylo daleko výnosnější použít model "ala wot" čím víc lidí tím víc peněz z mikrotransakcí, alepoň jsem měl ten dojem že to tak funguje, tohle mi připadá jako nevyužitý potenciál
    • Protoze to ma uplne stejny model jako Siege a to jim vydelava az moc.
    • Však tam mají mikrotransakce taky ne? (<- tohle je ironie)
      Ale chápu jak to myslíš. Kdyby tam byl kotel lidí co by do toho nechtěli vrážet prachy tak by se našlo dost lidí kteří by za patřičnej obnos rádi získali nástroje na jejich snadnější likvidaci (sakra to je ale složitě napsaný "P2W").
      • Morraw
        Až na to, že tam P2W nefunguje. Kdyby to mělo být F2P, tak by ta hra musela být koncepčně nastavena trochu jinak.
  • Femto
    Tak Level či Games.cz nikdy nejde s davem. 100% recenze na MT pro tuhle hru ještě nikde není a tipuji, že ani nebude, takže 5/5 v Levelu je světový unikát a můžeme být pyšní, že takhle recenze se objeví na MT, stejně tak jsme pyšní na Games.cz a Level ohledně Last Guardian.
  • Super hra. Takovej medieval counter strike. Kdyby měl Ubisoft své servery a single player kampan by byla lépe zpracovaná je to na 10/10. Pokud mate tedy zelenej NAT a mate rad multiplayer je to na 10.
    Jako celek 7/10
    • Medieval Counter Strike hra, která se prezentuje jako velká AAA hra za plnou cenu, fakt skvělá volba!
      • plus asi ještě DLC, ve stylu R6
        • Plus pay2win v podobě mikrotransakcí za lepší statistiky gearu a dočasné prémiové účty. Je to "free2play" hra za plnou cenu.
          • to jako fakt? tak to je prasarna, nikdy nepochopim, proc tohle herni radobyzurnalisti tolerujou, ja dostat do ruky hru za plnou palbu, co v multiplayeru zvyhodnuje pomoci p2w, tak to ma 3/10 za technicky zpracovani a cus
            • simultanni preklad:

              X:Zadny "pay2win" tam neni Y:Je tam p2w, ale ja tomu tak nerikam
              X:ten "premium ucet" jde koupit za in-game money Y:misto placeni se to da nagrindit a zaplatit za to svym casem
              X:gear rozhodne neni vsechno Y:vyhra taky neni vsechno
              X:Je pravda ze high-end "revenge" gear je momentalne celkem op Y:celou dobu jsem jenom kecal, ale snad si toho nikdo nevsim
            • Zadny "pay2win" tam neni, ten "premium ucet" jde koupit za in-game money a gear rozhodne neni vsechno. Navic jsou tam mody kde gear ani nefunguje takze kecy typu p2w jsou naprosto zcestne. Je pravda ze high-end "revenge" gear je momentalne celkem op ale ubi uz rekl ze pracuje na jeho tweakovani. A dlc ve stylu R6 je jedine plus. Souhlasim ale s tim ze 60E bych za to rozhodne nedal.
  • patřím do té skupiny hráčů, která nechápe co je na této hře tak extra... *7*
    • Morraw
      Tak na té hře, krom soubojového systému, zas tak nic extra není. Ale se vším respektem Aleš mu moc čest nedělá. Mohl by ukázat jaká je tam variace jednotlivých komb, protiútoků, revenge mod, environmental kills atd. Ta variace je opravdu velká.
      A čím lépe to umíš, tím zábavnější to je.
  • Morraw
    Soubojový systém se tady opravdu povedl. V žádném případě to není jen blbé vykrývání útoků do stran s občasným výpadem. Systém nabízí spoustu možností jak se bránit a útočit.
    Samotné třídy postav se hrají dost jinak a do toho je třeba i započíst jednotlivé buildy, které jsou pak na herním stylu hodně poznat.
    Nevím jak je na tom balanc, ale vždy když prohraju, tak mám pocit, že chyba byla na mé straně a ne proto, že by soupeř používal OP komba nebo classu.
    • nightborne
      Já mám proti dobře zahraný valkýře občas pocit, že to bylo trochu o classe, ale to je jedinej případ teda =).
      • Morraw
        Tak z té mám automaticky respekt, dokud nezjístím, jaký hráč s ní hraje. Celkově mám problém proti rychlejším classám.
        • nightborne
          Jojo, dobře zahranej peacemaker, orochi jsou těžký soupeři, aj ten berserker, ale dycky tak nějak víš, co můžeš čekat. Valkýra má na můj vkus až moc neblokovatelnejch útoků, takže tě chytí někde u zdi, kde tomu ani neuskočíš, a zbudou jenom oči pro pláč.

          Jasně, neměl ses nechat natlačit ke zdi, a vo tom to je, ale stejnak to rozčílí =)).
          • Morraw
            Řeknu ti to tak, nervy u mě pracují u téhle hry naplno *15*
  • Teda nevim jestli ta hra si zaslouží 5/5, těch 8/10 by sedělo spíš
    • jn, je to hra za plnou cenu a přesto se rozhodli přidat mikrotransakce, které fungují na systému P2W (Pay To Win), kde si můžete za reálné peníze koupit o něco lepší výzbroj.
      Tohle se mi fakt nelíbí. Těch 8/10 je adekvátních.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit