Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Technologicka alfa... Tvl. Nic takovyho neni. Na engine je technologicke demo uz davno. Alpha verze to neni. Technologie ktere maji mit ve hre tam take nejsou. A jejich prevratna technologie otevirani dveri se nejak nechyta... :-D
    • naprostý souhlas, ono se stačí podívat kde je třeba alfa Life is feudal(který u mě tuhle hru zatím poráží na celé čáře) *3*
      • Ona to neni zadna tech alpha. Ta neexistuje. Vavra si plete pojmy s dojmy. Jinak stale nechapu, proc vydavat benchmark s vesnici, kdyz tam maji mit epicke souboje. Pokud to neni ani benchmark, tak vydal verzi s duvodem, aby zjistil, jestli lidem jede na pc cryengine s jejich zasahy kvuli upravam frameworku (soudim, ze engine nepouzivaji jak maji). Zjednodusene receno vydal neco aby se nereklo, protoze to nemaji... Asi stejne proc se Mafia 2 delala 7 let kdyz pominu peklo se jmenem ls3d....
        • wenceslaus
          Pokud nechápeš proč, tak zapátrej po internetu. Ta alfa dala ohře vědět a má dost pozitivní ohlas.To spatne pouzivaní enginu je samozrejmne hloupost - proste je to hra ve vývoji.
          • Si piš! :D :D :D
      • wenceslaus
        To je beta a co vim, nekomu nejde ani spustit. Ne, rozhodne neporazi . Navic je se svým pseudohistorickým sandboxem trochu nekde jinde uz svym zamerenim.
    • wenceslaus
      2,132,687
  • Aha takže ten hype(62 článků o ničem) je kvůli tomu, že jsem Vávra píše a jedná se o Českou hru, paráda. Nechci vam do toho nějak kecat, ale původně Vávra vůbec nechtěl dělat českou lokalizaci, dokud si to česká komunita nevybrečela. Já jen že mi to přijde asi jako když pes líže nohu, která ho nakopla. *3*
    • a co jako? je to česka hra, tak se o tom na českym webu bude psat, co je na tom?
      • no to mi přijde docela jako malý důvod, ale tu protekci už tu vysvětloval jeden člověk níže.
    • Vrook
      Tohle mi udělá vždycky radost. Většinou se jedná o nějakýho rádoby vtipnýho trolla, což už je docela stereotypní nuda. Ale vidět opravdu nasranýho člověka, kterej je mad očividně několik dní v kuse, to stojí za to. A i kdyby ta hra nakonec stála za hov*o nebo by se zjistilo, že Vávra udělal jen startup a bailnul s prachama do Kolumbie, tak vidět nějakýho ubožáka zároveň tak zběsile a bezmocně máchat pěstičkama ve zdejších diskuzích za ty prachy stálo. Jsi v podstatě profesí takový amatérský klaun. Tleskám a hážu banán.
      • jinými slovy, alespon vidíš jakou lůzu ta hra táhne, je to smutné!
      • díky mazlíčku. Troler jsi nejspíš ty, ale dost špatnej a jako klaun taky stojíš za houno. Já jsem se zde vyjádřil naprosto slušně, pak začali hysterické píčunkové z kruhu stupidních funboys psát houna a urážet mě, já jen přistoupil na jejich podřadnou komunikační vlnu, která je vlastní těmhle omezeným blbečkům a plebsuu, protože očividně slušné mluvě nerozumí. Tak jako ty debílku podřadnej ;-)
        • Vrook
          Díky, že pokračuješ ve stejnym stylu. Líp si moje slova potvrdit nemohl. Stay mad and amuse us! *15*
    • Dobry, hra se ti nelibi. A ted uz mazej do komentaru na Novinkach odkud jsi evidente prisel. Nebo sis dal za cil napsat 62 prispevku o nicem? Papa
    • wenceslaus
      Nechci ti do toho kecat, ale tak to nebylo. Lokalizace měla být od začátku, jen dabing je nejistý. To publikovali už v době Kisctartru:

      https://www.youtube.com/watch?v=27pR7vTAYcI&list=PLgzlUXEE6QUwWUm64LyJxTI1Hbu2Ag3lx

      Jen mi přijde, že jsi nenávistný troll. Dan Vávra ti v dětství způsobil nějaké trauma?
      • citace: "češtinu nemůžeme slíbit" atd. protože ji předtím naprosto odmítali ;-) ti říkám, já to sleduju úplně od začátku, ještě když psal blog a řešil dilema realičnost vs reálný svět. ;-) *13*
        • wenceslaus
          Ne, nelžu - maximálně se můžu mýlit. Odkud je ta citace? Sleduju to zhruba stejně dlouho (od blogu „Overkill design“ nebo tak nějak) a tohle mi teda uteklo.
          • tak pardon mýlíš se, špatně jsem se jen vyjádřil
      • lžeš :) vůbec lokalizace slíbená nebyla :) až pak po brečení backerů :) Ji slíbili :) Sleduju to úplně od začátku. Hra není primárně určena pro český trh a pro ně to byly zbytečné náklady navíc. *15*
        • Magister_Peditum
          I kdyby české titulky slíbené hned od začátku nebyly, není důvod proč by se to za českou hru nemělo považovat. Dělá to české studio, odehrává se to dokonce u nás. Jen si vymýšlíš důvody proč na tu hru plivat. A jelikož s tím tady tapetuješ diskusi, tak tě brát vážně opravdu nejde. *15*
          • mno já jen že je ve vývoji dost českých her a věnovaný prostor a hype je jenom týhle? Lenost redaktorů? Nebo jejich neschopnost?
            • To mi teda rekni jaka jina velka AAA hra je ve vyvoji? To by me fakt zajimalo:)
  • Spíš mi radši vysvětlete z jakého důvodu je to tu tak hypovaný? (62 článků) o proč je tomu tady o proti ostatním hrám dáván takový prostor? *1*
    • Víš jak je Bakala bohatej ne? Aspoň teď konečně Poláček bude moct zaplatit ty dva nájmy co dluží..
      • :DDD *15*
    • Poslouchej, ty MAMLASI, mas tady x hypu a vsechny o hovne. Pokud se ti ta hra nelibi, naprogramuj lepsi( a bez smrku).A pokud to neumis, resp na to nemas finance a hlavu, tak se na tu hru nedivej, nehrej a bez otravovat vzduch jinam.
      A propo, nevim kde jsi prisel na to, ze tady,mysleno Cesko, nebyly smrky??!! Je pravda, ze vetsinou byly lesy listnate cca 75%, ale zbytek tvorily jehlicnany, ze. Taze az zase priste budes psat takove kraviny typu, ze tady zadne smrky nerostly, tak bez za roh a tam si dej poradnou facku.
      • poslouchej MAMLASI, to tvoje pokud se ti hra nelibí není žádný argument to by jsi už při své inteligenci mohl vědět, ale demagogické egocentrické hovno, vlastní jen ubožáčkům. Protože je to jen výstřik nesouhlasu nic jiného. *3*

        Ale abych byl fér předvedu ti stejně stupidní argument: KDYŽ SE TI NELIBÍ NEGATIVNÍ REAKCE NEPROGRAMUJ HRY MAMLASI.
        Takže to uvedu na prvou míru, hra se mi v současném stavu nelibí, nehodlám programovat lepší, protože svůj čas věnuji jiným aktivitám. Vývojáře v současnosti považuji za erudované experty pouze v programování a 3d grafice, celek jako ucelené dílo v tomto bodě hodnotím jako houno. Tedy podivnou směsici barev pachů, ale nikoliv chutí. Zbytek tvého komentáře jsem nečetl.
    • Magister_Peditum
      1) Vávra sem tam napíše nějaký článek do Games a často je k vidění na fightclubech, takže se o to redakce víc zajímá. 2) Je to po dlouhé době nová česká hra, která má aspirace zase proniknout mezi top herní produkce.

      Jinak zas tolik nevyčnívá v počtu článků - DA:I jich má 54, Assassin's Creed: Unity jich má 41 nebo Zaklínač 3 jich má 59.
      • To je dost smutný! Tolik prostoru který mohl být věnovaný hrám :(( *7*
        • Magister_Peditum
          Hře věnovaný je, a podle četnosti diskusí taky dost sledovaný hře. Smiř se s tím, že se o tento projekt holt lidi zajímají víc než o jiné. Pokud ti to vadí, tak napiš mail redakci nebo jdi na jiný web... *7*
          • Nevadí mi to jen přijde smutné, psát 62 článků o každé píčovině, je to prostě čas který mohl být věnovaý jiným hrám, hráči nejsou úplní idioti, tak je nepodcenuj když vyjde nějaké video najdou si to na kickstarteru nebo oficiálním webu, ale to že se hned tady musí objevit úplná esej o tom, že ve hře budou postavy, že budou mít ai a v podstatě rozebírají naprosto triviální obyčejné mechanismy je věc druhá. Prostě zaplácá se to "seriálem" s obsahem o ničem aby se nemusela dělat seriózní novinařina, tak jako je to v tv. ;-)
    • Asi prorože je to česká hra ty debilní vypíčenče. Kdybys neměl hlavu plnou fekálů, tak bys to už dávno pochopil a netapetoval tady takovýma sračkama.
      • další hysterická kurvička :D jsi mi leda tak k smichu :D děcko *15*
  • Takovej Hype(62 článků), reklama zadarmo nebo jste warhorsáky placený? *15*
    • Tvé příspěvky jsou zajímavé asi jako ochlupení kolem řitního otvoru Haliny Pawlowské
      • Halino? Jsi to ty?
    • To je tvůj život opravdu tak zoufalý, že v sobotu odpoledne nemáš nic lepšího na práci než spamovat v diskusi o hře, která se ti nelíbí?
      • Jůůů...promiň že jsem ranil tvé city a egíčko, že jsem si dovolil zkritizovat něco co se mi nelibí, převelice se ti omlouvám, ale bohužel skutečně nevím jak se vyjadřovat takovým způsobem, abych tomu v budoucnu zábranil, s labilními kretény mám totiž pramalé zkušenosti. *5*
        • Magister_Peditum
          Ty nekritizuješ, ty tu jen tapetuješ. *7*
  • Ty voe a ten poslední strench goal :DD za 100 táců dolarů přidají "knížečku" hmm:DD tomu říkám knížečka za všechny prachy :DDD, náklady na to budou tak sotva 2000 dolarů, ale malá domů se hodí, že :D
    • wenceslaus
      Ty ses do toho opřel.... strench goal nikdy neodpovídaj vybraný částce (ehm.. SC?). Jde o to vyvynout hru, ne ji co nejvíc nafouknout. Odměny maj bejt jen malý poděkování.

      Za podporu dostaneš už to, co náleží tieru a za přiměřenou částku i hru (25$ - cca 500Kč?). Nikdo nikoho nenutí dávat víc.
  • Samozřejmě mě překvapuje, že je to ta nejhorší afla kteoru jsem měl tu čest hrát, že jsem jich hrál.
    • Matthew1J
      Tak nám jich tu vyjmenuj...
    • wenceslaus
      Cool story bro...

      Tohle nemá bejt soutěž v tom, kdo bude mít nejhotovější hru, náhodou ještě označenou za alfu. Chtěli něco ukázat backerům, tak ukázali... v momentě, kdy se dá ještě dost věcí zmněnit na základě připomínek (ne nutně). Tak kde je problém? Nikdo neříká, že ty bugy budou i v plný hře.

      Kolik těch alfa her bylo z Kickstartru hm?
      • Jak říkám měli s tou aflou počkat, protože samozřejmě alfa může obsahovat technické problémy(což se i předpokládá), ale tohle je tak trochu hardcore :D co vyšlo. Takže ta alfa je celkem trapas, když si vemu že ji ještě odkládali kvůli technickým problémům o den a pak vyjde tohle :D Je to dvojitý trapas. Navíc ta stylizace mi prostě nesedí, zaklínač vypadal po artové stránce lépe, ale uvidíme co z toho vyjde. Celkem mam strach ze soubojáku, protože ten se mi zatím zdá velice slabý a už vůbec ne revoluční.
        • Magister_Peditum
          Ty si snad někdy viděl hru v alfa verzi, která je hotová a neměla technické problémy? *1*
        • wenceslaus
          Může? Spíš musí! Od toho je to alfa :-) Nevím, přijde mi, že se nejvíc kritizuje tady. Warhorse po vydání alfy nasbírali několik tisíc dolarů a odezva ve světě mi přijde veskrze pozitivní, spíš nadšená :-)

          Co se mne týče, klidně ať je to hardcore. V čem to vadí? Pořád to ukazuje dost věcí, jako například grafiku.

          Na Zaklínače se těším, ale ten nemá být autentický, ale stylizovaný. Mám rád oboje (v tomhle případě) , ale těžko se to srovnává - Kingdom Come: Deliverance ale rozhodně vypadá realističtěji a autentičtěji.

          Na soubojový systím jsem taky hodně zvědavý. Zatím je to dost podobný tomu, co znám z historickýho šermu, takže osobně to vím nadějně - ale kdo ví? Může to ještě dopadnout všelijak.
  • takový hype tyhle hře dáváte(65 článků) a přesto to vypadá jak fotografie z google earthu.

    Osobně preferuji life is Feudal, grafika se mi moc nelibí a historická autenticita taky pokulhává stačí se podívat jen na ty lesy.
    • Magister_Peditum
      Takže LiF má jako lepší grafiku i autenticitu? *1*
    • wenceslaus
      Proč ji teda teda preferuješ LiF když pokulhává grafika i autenticita?
      • u lif pokulhává nic, autenticita pokulhává u Kingdom comes
        • wenceslaus
          Kde? LiF je spíě low fantasy, KCD je opravdu středověká hra....
          • low fantasy? Si o té hře něco sežeň než se tady o té hře začneš vyjadřovat mylně.
            • wenceslaus
              Já tu hru mám.
          • jasně a proto všude jsou smrky, když v té době tady nebyly :D
            • Magister_Peditum
              Smrky tu byly taky, smíšený les ti nic neříká?
            • wenceslaus
              Jak to víš tak jistě? O tom byla docela dlouhá diskuze a nikdo nepodal žádnej zásadní argument. Navíc - ano, mrkev je tam oranžová (aý od 17. století) a vědra mají železné obruče (18.-19. století), ale na to se dá říct jen jedno - detail. Stále to vypadá na nejautentičtější hru ze středověku. A to s pořádným náskokem.
  • Magister_Peditum
    Kdybyste ve hře postrádali meč, tak do konzole zadejte wh_cheat_additem 05 a v inventáři si ho vezměte. Sice na vas npc nijak nereagují, jen po pár ranách zhebnou. Taky tam jsou zatím jen dva typy úderů, zkrátka to není ještě hotové.
    • wenceslaus
      wh_cheat_additem 35 je pro kápi :-) CL_FOV 90 zmnění field of view na 90°... a pod. je toho hodně na ofic foru včetně vzdálenosti vykreslování, rozlišení stínů atd.
  • Těžko říct, kdy si místní osazenstvo uvědomí, že toto je jen tech-demo, které kromě grafiky přírody nemá s finálním produktem nic společného? Do hry dali jen věci, které chtějí prezentovat. Nejsou tam zatím souboje, koně, hrady a vlastně vůbec nic. Copak někdo může být tak hloupý, že si myslí, že takhle bude vypadat celá hra? Viděli jste vůbec videa z prototypu hry? Dejte si po čuni.
    Ona se zase jen projevuje česká povaha. Všude po světě se to chválí, jen na games.cz se do toho kope, protože si Vávra dovolil kritizovat vlhký sen místní spodiny.
    • hrál jsem několik alfpha verzí hry a tahle je jednoznačně ta nejhorší z nejhorších. To s tou alfou mohli půl rok počkat. *6*
      • Ty jsis hral tak maximalne s kacerem ve vane *11*
  • Drzim Vavrovi palce, projekt je urcite originalny no myslite ze to nebude trochu nuda?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit