Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jonatan.hanzlik
    Paráda :-) Tohle mě bavilo :-)
  • Omg, takovy keci u toho... radsi to nekomentuj vubec. To se neda poslouchat voe...
  • Darm Mod rulez. *4*
  • Ahoj, mam the dark mod, po spusteni nejsem schopen nastavit parametry. Ikony menu jsou vicemene mimo obrazovku. jak nastavit rozliseni? dekuji daniel borek
  • LeMrosh
    Dobrá práce Dobrovský :)
  • Tentokrát k základní otázce :
    co je lepší ?:
    Dishonored nebo thief
    • Za mě jasně Thief. Rád hraju tak aby mě celou dobu nešlo vidět a abych nikoho nezabil a to v Thiefovi šlo. V dishonored ale bylo takové hraní pro mě celkem nuda jelikož tam bylo hodně schopností které přímo vybízely někoho nějak zajímavě zabít. Hra mě vlastně "potrestala" za to že jsem dobrák protože kdybych zabíjel, byl by negativnější konec což jsem nechtěl...
      Každopádně obě hry mají zajímavou atmosféru.
    • Inquisitor
      Mě baví oboje, takže remíza.
      • Remíza by to byla, kdyby byl Corvo bez abilit (dost zlehčují hru). Ale zábava jsou oboje.
        • Inquisitor
          Já myslel v zábavnosti. Jinak je Corvo jasně ve výhodě, to jo.
  • Na to dá říct jediné

    :SUPERMEGAULTRANINJAATOMIC FACEPALM
    když facepalm už ztrácí smysl dělat když ho poslechneš
    • na mart9 kdy to někoho zmátlo *1* .
      • Rage Unleashed
  • MidnighT91
    Zkusil jsem dark mod, ale v slzách svaté lucie jsem dostal na tlamu hned od prvního nepřítele. Nějak nereagoval na ten praskací šíp...
    • To já jsem ten kostel úplně vymýtil *1* .
      taktika : zhasni světlo, on to půjde zapálit, šlehni ho kyjem a doraž ho na zemi mečem.
      do kostela se musíš dostat jinou cestou, přes kanály ale to ti nebudu říkat jak to udělat,
      ať máš aspoň hledáš *3* (Já osobně jsem se mrkl na tu cestu na yt *15* ale pak jsem to hrál na slepo.).
      • možná to bylo obtížností, ale nebyl hráč ve starých thiefech penalizován na score i za omráčení?
      • MidnighT91
        hned naproti když začneš je dům s s chlápkem na židličce jako ve videu, v tom domě jsou rozbité dveře a za nima září něco modrého ale netuším jak se tam dostat...
        • Inquisitor
          Na to jsem taky nepřišel, ale možná to ani nejde. Dveře jsou neaktivní, leda že by někde byla skrytá páka.
  • Co je podle vás lepší ? :
    clockpunkový thief nebo steampunkový dishonored ?
    • Mart9
      každej punk je špatnej
      • Proč je punk špatný ?
        Prosím tě, výš něco o těch dvou žánrech aspoň něco *7* ?
        • Mart9
          nevim o tom vůbec nic, jenom mě štvou ty pojmy, to je samej kyberpunk, steampunk, teď zase nějakej clockpunk, to je špatný už podle názvu.
          • Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty punky zakázala *7*
            • Stejně je to všechno jen součást subžánru shitpunk. *6*
            • nejlepš je Kyberpunk!!
          • wenceslaus
            Ty jsi případ. Ty pojmy -punk jsou už pěkně starý, není to jen záležitost posledních deseti let.
            Navíc to - když se ti nebude líbit pojem fantasy, tak Pána Prstenů překřtíš na space operu?
            • Tak trošku nechápem
          • fanatik vs troll
          • Přečti nebo se něco vyhledej o těch žánrech, punky jsou podžárny fantasy a sci-fi.
            uvádím filmová díla:
            steampunk/clockpunk-Zlatý kompas
            cyberpunk-Já robot, Minority report.
            podívej se na ty filmy a pak pochopíš *3* .
            pak alternativa se jmenuje WIKIPEDIE
            http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana nemáš zač *3* .
            • Horst_Fuchs
              Pojem clockpunk jsem pravda v životě neslyšel, ale jako starej scifista ti můžu říct, že Já robot není žádný cyberpunk ani omylem.
              Cyberpunk defacto založil až William Gibson o pár let později. V kyberpunku jde vždy především o techniku v blízké budoucnosti, a nemusí to být nutně počítače a síť. Typické postavy jsou tu nejrůznější lidé na okraji společnosti, hackeři a zločinci. Výjímkou nejsou ani cyberpunkové knihy odehrávající se v postapokalyptickém světě.

              Steampunk není tak úplně o páře.
              Obecně jde o romány scifi či fantasy odehrávající se ve světě připomínajícím naše 19. století, často taky v 19. století, které je díky pozměněné historii velmi odlišné od reálného; první steampunkové knihy od pár amerických autorů se zabývaly právě alternativní historií.
            • ty definuješ punk jako svět? Mně je ... (no ani raději nezminovat)a jsem zažitý v tom, že je to synonymum odporu vůči kryptofašistycké společnosti a jiné aristokratické havěti
            • Já s touhle diskuzí končím.
              FOREVER END FUKAS
            • Mart9
              Tobě to prostě nedá *1*
            • Doufám že to nyní budeš chápat.
              NESUĎ KNIHU PODLE OBALU.
              Ty jsi ty subžárny soudil kvůli tomu že jsou punk, všem je u prde.. jestli je to punk nebo ne.
              vyděls Zlat. kom. steampunk-hate kvůli tomu že je to punk.
              nezkoušels to a soudíš. Steampunk,clockpunk a cyberpunk jsou dobrý subž. nesoudím že je to punk.
              TAK SAKRA ŘEKNI ŽE TO CHÁPEŠ NEBO MLČ NAVŽDY *16* TEČKA.
            • On tohle vsechno vi prosimte, uz se tu na to ptal asi 5x v ruznych diskusich, akorat je to polotroll, co dycky vypusti nakej vyblitek, kterej spousta lidi citi nevimproc potrebu komentovat.
            • Mart9
              no vidíš, kolik toho je. Přitom stačí říct fantasy.
            • Neco tu zbytecnyho asi bude, ale spis to budou tvoje komentare, nez zajety nazvy subzanru.
            • Hele ono to je takhle když se nechceš podívat do g00glu nebo na wiki.
              Clockpunk : sci-fi/fantasy svět který funguje na principu hodinek (kolečka)
              steampunk : svět fungující na páru
              kyberpunk : svět nedaleké budoucnosti, hlavní dějiště je síť (internetová).
              Jsou to futuristické krimi.
              Doufám že už to chápeš, jo klidně existuje možná více punků, ale jsou to pořád podžárny
              TAKŽE TO JE FANTASY NEBO SCI-FI UŽ TO CHÁPEŠ *16* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Mart9
              protože mi připadá, že xxxpunk se dnes říká všemu, a to zbytečně.
            • Tak proč říkáš že se ti to nelíbí ?
              Já takovýhle lidi fakt nesnáším př : Hele fantasy nemám rád
              Ale fantasy je třeba pán prstenů nebo hra Warcraftc 4 (trošku do budoucna :D)
              Jojo tohle znám to je super.
              už vidíš co říkáš ?
              ps: nejsi ty náhodou ženská protože takový blbý komentáře měla moje sestra *15*.
            • Mart9
              Zlatý kompas jsem viděl, takové filmy mám rád, ale steampunk tomu říkat nebudu, prostě fantasy.
          • Mluvis jak nejakej duchodce.
  • jindra.veliky
    05:00 - to jako ten chlap neslyses otvirani dveri???
    05:50 - wth??? straznej stoji naproti hraci a nic nevidi?? To maj bejt ty vase OLDSCHOOL HC HRY?

    6:25 - co to jako bylo za fight? Ta pomala reakce straznyho, omg

    dal radsi koukat nebudu
    *7*
    • Je to zvýšením Brightness, přijde mi, že spousta her se "zesvětluje" a pak se ztrácí kouzlo. Myslím že hry jako Dishonored a Hitman předáví úplně to samé
      • Black_Hand
        videa z her se typicky nahravaji s naschval prepalenou svetlosti, aby bylo neco videt. pro samotneho hrace, ktery nahrava, je to jeste horsi, ale jinak to moc nejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit