Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra jako takova me bavi :) ale pride mi to občas naročny pomalu clovaka sejmou hodne rychle kdyz treba skupinka 3 a sou o lvl vetsi tak ho umplatej fakt rychle kdyz neni pripravenej :)
  • MrSanta
    Pěkné video, zabavilo a TESO mě zase láká o kousek víc. Ta hoďka a kus utekla jako voda.
  • Tak ja nevim. Hra mne laka k vyzkouseni, graficky vypada opravdu dobre a svet Elder scrolls mam rad. Jen nejsem schopny se rozhodnout. Polovina lidi pise, jak je to super, druha polovina, jaka je to pakovina. A ted babo rad. Rad bych si udelal vlastni nazor, ale dat 1000 korun za to, abych zjistil, ze pravdu melo tech druhych 50% se mi moc nechce. Nevite, jestli se neplanuje nejaky free trial, jako ma treba EVE?
    • Trial urcite bude. Tak za pul roku. Hnef pi vydani nema zadna mmo trial. Proc taky kdyz je preplneno.
    • Cocra
      Nic lepsiho nez vlastni dojem neexistuje, to plati ve vsem. Pokud nechces cekat na trial, budes to muset risknout ;-)
      • Dik, toho jsem se trochu obaval :) Ale co, tak to risknu, no.
  • tonnymontana
    Tahle hra se musi zkusit. Z videjka a popisu je to uplne jina zalezitost nez co mam moznost hrat. Opravdu se jim to povedlo. na nove mmorpg dobra prace. Tak drzme palce at F2P model prijde az za nekolik let a populace serveru do te doby bude slusna.
  • eStar
    https://www.youtube.com/watch?v=Ov3B26h12C4&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
  • Celkem fajn video. Ale zjistil jsem ze kdybych hru nehral,vubec by me to nenalakalo. Spise naopak. Nemuzou za to moderatori,ale proste z videa necisi zadna atmosfera nic. Proto nechapu lidi co hodnoti hry jen podle videii. Bohuzel jich dneska neni malo.
  • pěkné.. lidsky podané a zahrané.. první a poslední mmočko, co jsem hrál byla Ultima na Endoru.. a světe div se.. dlouhé 3 roky jsem tam jenom a jenom kraftil a světe div se podruhé.. hrál jsem to se svojí mamkou *1*
  • Příliš drahá hra.
  • Hru bych bral.. ale asi jen jako GW2.. koupit krabici a bez poplatků. Hra je to slušná.. ale za měsíční poplatky mi zase nestojí... Miluji MMO ale už mě nějak nudí tenhle druh fantasy... To si rači dam Skyrim s modem Historical Revival - The Roman Era (ne tolik kuli Skyrimu jako kuli tomu modu)... Nebo MaB Warband s nějakým Rome-Celtic modem... Jsem přehlcen elfama a trpaslíkama...
  • To otvírání dveří vypadá jak Obivanův mind trick :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit