Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • okolo God of War je pěkně hučno na MT, hodně se maže, jsou tam tedy velké nálety Witchers boys a Xboys, no redakce MT má záhul. Kdy se vlastně stala herní populace až tak toxická?
    • jamar28
      Zrovna včera jsem si pokládal stejnou otázku. Já jsem začal hry hrát v devadesátkách, hlavně na PC, ale i na gameboyi po bráchovi. *4* Často jsme se u toho scházeli celá parta, protože tenkrát mít jakékoliv herní zařízení prostě nebylo úplně běžné, někdo dostal zase nějakou konzoli k TV, tak jsme občas šli k němu a podobně. A nepamatuju si z té doby jedinou takovou dementní hádku. Hry prostě byli super a každý hrál všechno, co měl příležitost si zahrát. S tou toxicitou PC vs konzole jsem se začal setkávat snad až tak po roce 2010 a výhradně na internetu. Mám podezření, že kromě trollů to dělá hlavně nová generace hráčů, respektive rozmazlená děcka tak do 15 let, co si honí ego na tom, co jim koupili rodiče za herní zařízení. Kdo jiný se ostatně má potřebu o něčem takovém hádat, snad jen nějaký duševně narušený člověk.
      • rekl bych, ze za vznik PCMR a další hádek mezi PS4 vs Xbox vs Nintendo trollama způsobilo Youtube a kanály jako Digital Foundry, tam je to stejně toxické jako tady.
  • Odulin
    Šel jsem do práce od 5:30 a vzal si půl dne dovo, abych už poobědval s Kratem. :D
  • Fight Club je pecka film, byl jsem tenkrá na normálním promítání a čas od času si tenhle klenot připomenu. Rád slyším, že mladá generace má vkus :-) A jinak God Of War předobjednán, dovolená nahlášena, ale pochybuji, že to pošta dodá už zítra, nebo že by ??? :-)
  • Veskoslav
    Rozhodoval jsem se mezi edicí PS4 GoD a Monster Hunter. Vyhrála druhá zmíněná, tak první ulovit dinosaury, pak jít zabít pár bohů *5* Jediné, co je pro mě "zklamání" je, že podle videí není prakticky žádný rozdíl mezi PS4 a PS4 Pro.
  • Jj Cyberpunk 2077 bude nářez..To už vim dopředu.Od Cd Projekt Red to ani nemůže dopadnout špatně. *3*
    • Jasná věc.
  • pekný gameplay. vďaka.
    • tvuj názor.
  • Co je na té hře tak zvláštní? Jen další klon 3rd person mlátiček.
    • Veskoslav
      A mohu se zeptat o jaký klon, že to jde? Já jen, že bych si zahrál ten originál, když toto je ten klon. Kvalitních her není nikdy dost.
    • odpoviem ti za seba a len na základe starších hier (túto som nehral a v blízkej dobe nebudem)
      zvláštne na tej hre nie je nič. presne ako si napísal, je tuctová až na jedno dôležité ale! je z nej cítiť hru, robenú srdcom pre potešenie hráča. osobne mi teda vôbec nesadla, nie je to môj žáner, ale kvality sa jej nedajú uprieť. asi preto ju má toľko ľudí v láske a ja im rozumiem.
      hra nemusí byť hneď výnimočná, jedinečná a historicky dôležitá, aby nadchla, pobavila a vryla sa do pamäte.GoW je presne taký. obyčajný, ale dostatočne prepracovaný a zábavný.
    • Ono je snad zvlastni, ze kdyz prijde hra s vysperkovanou hratelnosti, grafikou, zvukem aj., ze se to lidem bude libit v dobe, kdy je trh lehce predavkovany open-worldy? Jde videt, ze do toho vlozili srdicko a navic se trefili i casem vydani, proste win win pro vsechny (ehm, sry pc only hraci).
      • Sry ale kvuli exkluzivite si nebudu kupovat milion ruznych krabiček (PS 4, PS 3 /zpetna kompatibilita/, Xbox One, X360, Switch, Apple tablet, Android tablet a kdoví co ješte). Ale ty si to všechno klidne kup a poplácej se po rameni jak jsi vy.ebal se systémem. *3*
        • Mám rád hry a nejsem taková socka, abych se musel omezit jen na jednu platformu, když na všech jsou dobré hry...tohle jsou akorát řeči lidí, co nemají peníze na PC i konzoli, tak si to musí nějak vyargumentovat. Smutné.
        • já zase nechápu, jak někdo může kupovat klávesnici, myš, grafiky, tvl přece mi není deset let tvl,, hrát na pc tvl *15*
          • Nechci tu vyvolávat další bitvu mezi konzolisty a PCkaři, ale pro mě je v tuto chvíli jako herní mašina právě PC, ale jen z důvodu, že jsem více zatížen na simy a hry, kde se dají dobře dodávat mody, což na konzolích moc nejde. Takže pro mě je v tuto chvíli konzole právě ty děti a PC pro dospělé.
            • Rostoucí? Lol muzes nějaký graf?
            • Veskoslav
              Jistě, proto je to nejrychleji rostoucí trh, že? Proto je věkový průměr cca 30 let....Kde vy se "rodíte", protože ani peklo nemůže produkovat takové tupce. Většina notebooků je pak na "práci" ala Word atd. Výkonné notebooky stejně vždycky člověk zapojí do pracovní stanice, takže z toho udělá "klasické" pc....I když co se namáhám...
            • Pracovní stanice lol, vestina domácnosti má laptop a na PC hrají děti, PC už je šílený přežitek...
            • Veskoslav
              Super, retardovaný konzolista, co vylezl z pekla jako protiklad LV. Si můžete podat ruce a jít oba do hajzlu. Jeden konzolový kret*n, druhý pc kret*n.

              Mimochodem, většina dospělých má pc i jako pracovní stanici, nejenom hraní. Zeptej se maminky, ta ti možná i řekne, že pc=/=pouze hraní.
            • co sem cpeš PC, proč lezeš pod konzolovou hru, táhní se sim a modama pod své rubriky a nemusíš vyvolávat flame. Úplní magori ti PC hráči...
  • Kratos to podrtil, 95%, druhá nejlépe hodnocená hran na PS4.

    http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/ps4/filtered?sort=desc

    Letos zase strášnej nátěr na PS4, dechberoucí art Shadow of the Collusus, brilatní mainstream God of War, super drsná Yakuza a ještě není ani konec dubna.

    Paráda.
    • Veskoslav
      Yakuzu bych směnil za Spidermana.
    • Yakuza 83 na meta + remaster 10 let starý hry, kterou už skoro každej hrál + 4 díl toho samýho... zatím nic moc teda.

      Už aby tu byl Cyberpunk2077... další polská hra dekády...
      • alespoň si hlupče najdi rozdíl mezi remasterem a remakem *15*
  • Dobré to bylo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit