Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rad zahraju co op termoska833 na ps4
  • nostek
    Moc toho neukazali, dokonca som mal pocit ze tu hru videl z rychlika. Level postavy bol uplne na zaciatku takze prakticky nemal co ukazovat.To by ste mohli zlepsit, ako davat gameplay aspon od polky hry a nie uplny zaciatok X krat tam mlatil zombii z rozbitou trubkou a nie a nie zabit ze ho to netrklo.A najviac ma pobavil na konci ked mal craftit petardy a hladal stol :) on proste ani nevedel jak sa crafti lol. Tym co to nehrali to asi moc nedalo ale snaha sa ceni snad nabuduce bude lepsie.
  • Honza se trochu provaril:) Ale jinak stream dobrej. A konec taky dobrej s tema bedarama. "Mam je jenom na zadech". "Jee" plac ho:D
  • Ale je zajímavé že jim to šlo na rozlišení 1920x1080 při 45 fps.Mě to jede z Gtx 970 se zapnutou vertikalni synchronizaci stabilně při 60fps a také v tomto rozlišení
    • donni1024
      myslim ze maju 960
    • Ano streamuju to a jede mi to lepe,jinak bych to ani nepsal...koukejte jak to jede lidem na youtube
    • A streamuješ to během hraní ve FullHD?
  • Inquisitor
    Mě nejvíc vadí, že nikdy není slyšet žádný zvuk ze hry. Já vim, že k tomu povídáte, ale aby nešlo slyšet vůbec nic je takový divný.
  • 30FPS, 1080p jako by to byl nejake zazrak v roce 2015, a korunu tomu nasadli Olejnik kdyz rekl ze mapa je rozlehla to sem uz nevydrzel a video vypl :-)
    10 minut stacilo.
  • Ja myslim ze je potreba uznale konstatovat, ze mira detailu i vizualni dynamiky prostredi je v teto hre obdivuhodna. A to se musi na necem projevit. Jak na omezene velikosti mapy, tak na nizsi interaktivite s prostredim, urcite mire linearity, ktera je ale s parkour nenasilna, tak na nizsim framerate.
    Tesim se na dobu, kdy podobne propracovane prostredi bude fungovat na velkych otevrenych mapach bez vsech tech omezeni, ktere jsem napsal. To by chtelo asi zasadni revoluci v HW. Ta zatim bohuzel neni na obzoru. *7*
    • No to by chtelo novou generaci konzoli :-D
  • Pro ty co mají kecy kvůli rozlišení: kolik lidí tady má 4k monitor, aby si plně vychutnali případný stream ve 4k? Stejně má drtivá většina z vás FullHD, tak nevim co tu řešíte
  • tady se zase vyrojilo anonymnich klikacu...nechcete zavest hodnoceni jen pro prihlaseny? *6*
    • A já bych chtěl program, který by se jmenoval trollwall a blokoval by všechny trollí komentáře, kupříkladu ty tvoje.
      • Keyz
        Něco takového existuje. Blokuje to údajně to co chceš. Detroller (tak nějak).

        Díky tomu si můžeš vytvořit kruh vlastní reality a vidět jen to co chceš a ne jak to je. Najdeš to lehce ve vyhledávači....
  • az napisou "hrajeme ve 4k@120fps" tak uznam, ze se maji cim chlubit, ale takhle?
    • Keyz
      To jen tak nebude. 120fps ve 4k dnes nedá nic jestli se nepletu. Na maximální nastavení.

      Hlavně je směšné jak FIRMA machruje s tím, že něco budou streamovat ve 1080p...Jo, kdyby to byl jedinec na YT, který si konečně koupil lepší HW, tak to beru. Navíc i jedinci na YT streamují v 60 FPS a 1080p+. Firma v centru Prahy ne... Asi tam nejsou dostupné zdroje i když tam sídlí řada firem které si mohou dovolit nájem.

      Zde mají zázemí, možnosti a nakonec z toho vyleze co? 1080p a nakonec věty dají "!" aby to bylo dramatické...směšné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit