Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poraďte, kde seženu češtinu do hry
  • Jo, jinak moc fajn nastaveni, to musel delat opravu uberkokot ...

    "vzhledem k atorskym pravum neni primy prenos ve vasi zemi dostupny"

    lol
  • Draken69CZ
    Je fajn koukat na letsplej někoho který si o lidech kteří točí LP nemyslí nic dobrého a o lidech kteří na to koukaj si myslí věci ještě horší. Pokrytectví v plné síle, nekoukal jsem ale doufám že hrál za ženu.
    • ano, ridil jako zena *5*
  • ringmancz
    to je past vedle pasti ty pi..
    • nemelo by to byt vypípané ??? *10* to jak si dovoluji takhle sproste tam mluvit *10*
  • Amylee.Anderson
    Nejlepší GamesPlay!

    "A pro tyhle momenty stojí za to žít, děcka."
  • Par postrehu ...

    1) je to epesne optimalizovany, jen tak pro prcu sem to zkusil spustit na doslova starym vraku a ocekaval sem ze pokud se to vubec spusti, bude slideshow ... bezelo to celkem prijatelne
    2) konecne neco, co fyziku skutecne pouziva, a ne jen naprosto trapny graficky efekty ... (jop, bezne vidite na svym oku odlesky slunce, zcela bezne kapky vody ...)
  • celoush
    Víc gamesplayů v tomto složení *3*
  • Skvela hra, mam ji prakticky od vydani a mohu jen doporucit. Pro fanousky trucku, mezi ktere se povazuji a treba v Euro Truck Simulator 2 mam nejen v multiplayeru nalitano kolem 200hodin, je vlastnit tuhle hru skoro nutnost :) Nn prehanim ani fanousky ETS2 tohle nemusi uplne bavit ale rozhodne je to nejlepsi hardcore offroad truck simulator co znam. Divim se ze az doted zde na webu nebyla o teto hre prakticky ani zminka, az na jedno komercni sdeleni.
    Neni to hra pro kazdeho ale uz ted ma docela velkou fan.zakladnu a uz ted je pro tuhle hru spousta neoficialnich trucku a skinu. Ja ale preferuji original a jsem nadmiru spokojen.
  • frag.ment
    Tohle fakt někoho baví? Vydržel jsem se na to dívat 10 minut, dál to fakt nešlo.. Soukat se někde x hodin bahnem odnikud nikam mi moc zábavný teda nepříjde. Je mi jasný, že každýho baví jiný věci, ale tohle jde nějak mimo moje chápání. To za chvilku budou lidi fakt i hrát ten simulátor šutru nebo trávy.
    • Tohle bavi velkou spoustu lidi. Ja sam jsem se skvele bavil v SP kolem 20ti hodin a mit to trochu funkcnejsi MP tak se u toho bavim klidne dalsich 20 hodin. Jezdit v blate obrovskym nakladakem u kteryho proste citis a vidis tu silu je zabava i pres vsechny ty klacky ktery ti ta hra hazi pod nohy.
      • Jack1947
        Dá se to hrát v klidu na klávesách?
        • wenceslaus
          Hraju to na klávesnici a nemám problém.
          • Jack1947
            Děkuji vám oboum za odpověd, takže zvolím asi raději gamepad. *4*
            • Stejne budes potrebovat KB+M protoze mysi se chyta navijak a pohybuje se skrz menu a navijeni navijaku neni nabindovane na ovladaci. Na klavesnici je jen na 'F'.
        • Ja osobne bych volil ovladac protoze kamera i ovladani (hlavne ovladani plynu) je pak o neco lepsi ale jinak bych rekl ze neni problem to hrat na klavesnici. Taky jsem to tak chvili hral nez jsem zjistil ze to funguje s ovladacem.
      • Naprosty souhlas....
    • Mato1987
      ja by som to nevidel tak čiernobielo priateľu, ono pokiaľ nie si fanúšik offroad simulácie tak si myslím, že zábavu alebo pôžitok v hre budeš ťažko hľadať, na druhú stranu sú hry pomerne rozmanité a tak máš doslova more možností zahrať si iné hry, pre teba špeciálne odporúčam hello kitty island adventure.
      • lol, dobre ty *1*
  • Tyjo to je dobrá kravina...vyjít to na PS4 za nějakou směšnou cenu tak do toho jdu. :D
    Na PS4 není s čím jezdit...vyšly jen MotoGP14 a ty nechci ani zadarmo jak to rozdávají http://zabitcas.cz/soutez-vyhrajte-motogp-14/
    • Prosimtě, vždyt' na té PS4 ani nemáš dost tlačítek na ovládání tohohle... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit