Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj je tam ta Liga Mistrů nebo zase jen blábol :-) díky
    • Mato1987
      Čau Pepo, nie vo fife 15 nie je tam licencovaná liga majstrov, je tam tak ako po ostatné ročníky len náhražka, ktorá sa volá Champions Cup...bohužial licenciu na ligu majstrov uefa predĺžili na ďalší rok práve KONAMI.... Tak možno na budúci rok
      • Děkuji Mato já jen právě někde četl že FIFA koupila licence na 3roky od UEFA tak asi až příští rok.
        Moc děkuju měj se *3*
  • Nevidim tam zadny rozdil oproti poslednim dilum. Hraci opet pripominaji spise voskove figuriny s krecovitymi pohyby. Brankari jsou opet spise roboti, kterym z nekterych pozic nejde dat nikdy gol. Kazdy zapas temer stejny. A ty penalty, vzdyt to snad ani nejde netrefit, meli by se inspirovat u pro eva. Proste hnus. *7*
    • Mato1987
      Čože? veď práve opačne, v PES práve nie je možné nestreliť gól z penalty. Fifa aspoň nemá obrovský žltý zameriavač na obrazovke, ktorý ti ukazuje kam lopta pôjde...
      A to isté si myslím o brankároch, podľa mňa aspoň podľa toho čo som zatiaľ hral (origin píše, že mám nahratých 41 hodín, ale to je nejaká blbosť, lebo nejakým spôsobom mi spojil čas nahratý v demu s plnou hrou, neviem prečo...v demu som mal nahratých asi 15 hodín, ale to je jedno) asi zo 30 zápasov v kariére a skôr mi to pripadalo ako keby boli brankári omnoho tupejší, cpu som niekedy nasúkal za zápas aj 5 gólov v prvom polčase...plus môj brankár niekedy robil tak nezmyselné kiksy, že som si skoro až vlasy začal trhať z hlavy...
      Tváre niektorých menej známych hráčov vyzerajú ako voskové figuríny ale mnoho tých známejších má fakt perfektne spracovanú tvár a model postavy. EA pred vydaním rozprávalo o autenticite premier ligy a tie štadióny vyzerajú fakt neskutočne detailne ale ma štve, že napr. niektorý hráči napr. z manchesteru united, ako lindegaar, blind, lingaard, herrera alebo shaw nemajú detailne vymodelované tváre, iste ide možno o menej známych futbalistov ale EA pred vydaním hry propagovalo hru ako plne autentickú s množstvom hráčov, ktorí vyzerajú ako ich reálne predlohy...
      Hráči niekedy majú kŕčovité pohyby ale je to stále lepšie ako keď je lopta prilepená na nohe hráča v PES a nie je možné mu ju zobrať a čo tie nezmyselne rýchle prihrávky do predu a pomedzi brániacich hráčov, všimol som si, že cpu hraje v deme za real madrid výhradne na ronalda, každý jeden útok je dlhý nakopávaný center na ronalda do predu a ten prebehne aj najrýchlejších obrancov a strelí gól...a tých strnulých a už niekoľko rokov rovnakých animáciach keď sa tešia z gólu alebo keď končí polčas či celý zápas....hra mi jednoducho nepríde príliš realistická a uź vôbec nie futbalová.
      • S tebou se nema ani cenu bavit, kdyz hned v prvni vete lzes. Mozna je to jen nevedomost nebo jsi nehral posledni rocnik. *7*
        • Mato1987
          V čom klamem, buď taký dobrý a rozveď to alebo máš problém argumentačne obhájiť svoj názor?
  • Pořád jsem hrál FIFU, ale ted mě překvapil PES 2015, který je výborně hratelný a připadá mi reálnější. Škoda, že v demu PES 2015 nejde změnit nastavení ovladače na PS3, jinak si pletu střelu kolečkem, kde PES má čtvereček. Určitě počkám až vyjde a už se těším, zda tam budou nějaké České týmy. Letos PES překvapil☺
    • Jde to změnit. Když přiřazuješ ovladač, zmákneš tuším čtvereček (Edit Personal Data nebo tak něco) a tam už to pak jde upravit
  • K tem Martinovym offline pripominkam - zkuste si stahnout Fideluv CL.INI soubor a upravit slidery a rychlost hry na slow, je to pak uplne jina hra, neuveritelny, co udela jeden soubor.

    Online sem tak nejak prestal hrat, kazdy ma Ronalda a jeho kamarady, to me moc nebavi.
  • hele nevíte jaký má mít PES online system. Na fifě se mi moc líbí ultimate team, ale jinak mam radši proevo.(PC)
  • doporučuju nekdy kopnout do reálneho míče. pak by možna martin i shodil tu tunu sadla
    • Tunu sadla? Normalni chlap s par kilama navic. Ty urcite budes takova ta zamindrakovana bukvice, co zere jenom ovesnou kasi a jogurty, aby mohl nosit prilehavy tricka a citil se jako desny borec :D
      • nohejbal neni regulerni sport stejne, protože jen stojiš na miste a mlatis kolem sebe nohama *7*
    • lol tos kapanek ustrelil, kluci z redakce ted nekdy nedavno vyhrali nohejbalovy turnaj nad redakci score a martin pry smecoval jako profik *5*
      • A to redakce Score je ve svetovym nohejbalu nejakej pojem, ze? *1*
        • no v tymu pry meli tukana a to je slusnej cutalista... kazdopadne imperator tady kecal o kopnuti do mice a martin evidentne do mice kopat umi *5*
      • To smečoval pupkem ne
    • MikeiXX
      Martin je velmi dobrej nohejbalista a sport mu není cizí, takže asi tak.
  • Supr lets play, doufám že se s Martinem budem setkávat v GamesPlayích častěji :) Pro zvýšení youtube fanbase bych navrhoval nějaké speciální multiplayerové eventy s členy redakce (Mashed, Mario Smash Football, Fifa, Nhl apod.). Btw. nemůžu se dočkat, až se tam konečně objeví Péťa Poláčků :D
  • neni gameSplay, ale gameplay.. len tak pre info *7*
    • Hádám že se to jmenuje po serveru, tedy Games+Play...
  • Roztouzenahnida
    No a kdo vyhrál?
  • up_er
    tak ten gameplay je oprotiva PES15 o tridu niz....to musi videt kazdej kdo se zajima o fotbal nejakym zpusobem...
    • Solidni vyblitek!
    • a ty jsi hral demo PES a FIFA, ja hral demo na PC fifa a na Xbox360 PEs a musim rict ze fifa je na tom lepe a to jsem drive hral pouze PES
      • srovnáváš tady jablka s hruškama..
        • Proč?
      • nadruhou stranu, to strasny prepadavani hracu pres sebe je otres

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit