Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cake Quake! JO!!! Naprosto boží hra *14*
  • Ta hra je úžasná, jenže cca za 2 hodiny konec :( Opravdu jsem se u žádné hry tak nebavil po celou její dobu hraní, ale strašně rychle to uteklo. Chci víc! Chci druhej díl, třetí, osmdesátej šestej, prostě víc *1*
  • Odulin
    Po 3 misích musím říct, že je to fakt slušnej úlet. :D
  • kubi-wan
    Sakra, na to, že jsem tuhle hru díky podivným screenshotům schválně přehlížel, tak tohle video mě přesvědčilo, že si to chci zahrát! *4*
  • Neříkali že v Lestplay a podobně je pro puberťáky. V Levelu...
    • PravyMonty
      Toto není letsplay, ale GamesPlay!
      • *15*
  • na základě tohoto videa jsem si to prostě musel zahrát a musím konstatovat, že takhle jsem se naposled bavil snad u Raymana (sice je to naprosto jiný druh humoru, ale prostě to baví stejně dobře)
  • Inquisitor
    Tak to je dobrej úlet :D
  • Je opravdu nutné aby ze sebe Pavel dělal takový vola?
  • Pripomina mi to trosku Normality...

    A ta vybuchujici ovecka je z Warcraftu 2, ne?
    • Lawliet
      Ano. TO teda panu Poláčku neprominu, že nepoznal useknutou orčí pracku. *1*
    • GlaDOS
      Přesně tak. Myslím, že i ve trojce vybuchovaly. A ve Starcraftu zase zvířata.
      • A co teprve vybuchující ovce ve Worms! :-)
        • Jack1947
          No jo, ale ovecka privazana na rakete - supersheep jo to byla pecka a vynalez teprv!
    • Jack1947
      Wasteland 2 ma vybuchujici ovce jestli se nepletu... ( pokud to vykradl z w2 to nevim, tezko rict).
  • MikeiXX
    O parník nejlepší indie FPS jaká kdy vznikla! ;) To musíte mít, hrát, cítit a především se náramně bavit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit