Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je sila, totalne tupa hra, tohle vazne nekoho bavi? Beru ze to bavi decka, ale jak to muze hrat nekdo dospelejsi nechapu! Jak se tam ti orci zaseknou v rohu, paneboze to je strasny! A jeste to dostava kladny recenze, za co? Tupost roku, to trunfuje i COD v blbosti.
  • Vydržel jsem to hrát asi hodinu. Vizuálně celkem pěkný, ale nic mě nedonutí, abych v tom hraní pokračoval. Nemá to koule, je to stereotypní. Mnohem raději jsem začal po druhé hrát Skyrim. Opravdu lidstvo tak hloupne, že tohle je bráno jako kvalita?
    • Tuhle hru jsem nehrál a nejspíš se to ani konat nebude, ale elder scroll mám rád už od přebugovanýho dagger fall. Každopádně ze skyrim se mi nejvíc líbí wallpaper na moje 3 dvacetsedmičky a prostředí ve hře jako takové, to je velmi povedené. Každopádně po 2 hodinách už mi ta hra nenabídla absolutně nic :( Takovou repete akci jsem nečekal. Obrovský svět plný ničeho nebo něčeho, co je k ničemu. Dějová linka ale docela fajn a některý vedlější úkoly taky zabavily, ale jen z počátku, pak je to těžká repete nuda.. Člověk se snaží proběhnout celý mega svět, ale jeho činy nemají vliv snad na nic, často směšný nebo žádný odměny a ještě to pak hledat v tom inventáři nebo jak se tomu paskvilu říká, to je za trest. Možná za hard-core survival mod to nabídne lepší zábavu. U nás v okolí máme my tabletop rpg hráči na skyrim stejný názor. Zlatej dobrej morrowind! ;)
      • Byť jen na jednu minutu zapnout Skyrim bez modifikací je ztráta času. Udělej to jako já. Stanov si styl hraní - styl a příběh tvé postavy a pak si vybuduj sestavu modifikací.

        Modifikace řeší téměř všechno. Chceš se stát mocným upírem, co promění polovinu lidí Skyrimu v upíry a pak povede tvrdou válku s Dawnguardem? Není problém! Chceš být čistý obchodník, který buduje svou pozici zcela bez boje jen obchodem a crafitngem a nakonec vlastnit spoustu nemovitostí a titulů? Není problém! Chceš být pánem vlastního panství, hradu či dokonce králem Skyrimu? Taky není problém. Je toho hodně, co modifikace nabízejí, často velmi profesionálně udělané.

        Neztrácej čas s přehledem modifikací pod Steamem a jdi rovnou sem:
        http://www.nexusmods.com/skyrim/?
        • Díky za tip! Na mody se rozhodně musím mrknout, když je tak upřímně opěvujete.
          • Já hraju TES od prvního dílu. Od třetího ale nehraju TES bez modifikací. I proto úmyslně čekám, až bude hra trochu déle venku, aby jí měli moddeři čas opravit a doplnit. Skyrim bez modifikací je vlastně dost průměrná hra.

            Podívej se taky na to, co je SKSE, Boss, TESVEdit a LOOT a tyhle prográmky rozhodně nepodceňuj. Bez nich je velké riziko hrát modifikovaný Skyrim.
      • Od toho jsou mody, já jich mám nainstalovaných 40 a radost se podívat :)
        • Minuly tyden jsem si tam narval par modu (konkretne 119), ale vetsina jsou graficke upravy a musim rict, ze je to pak hezka podivana (jen by to chtelo lepsi komp, abych vytahl vsechny ty krasne mody na max). Tentokrat jeslti se do toho pustim, pojedu po hlavnich questech a uziju si spis samotny pribeh, drive jsem jen behal po okoli. S grafickymi mody to muze byt uzasna podivana.
    • celoush
      Proč do toho proboha pleteš lidstvo?
  • Vzdyt je tahle hra po chvilce silenej stereotyp...Nic jinyho tam neni nez rubani... Takhle si fakt RPG nepredstavuju... ale pro konzolisty dobry... nevim proc se to srovnava s AC, kdyz moznostma se to k AC ani zdaleka neblizi...
  • Trochu offtopic, ale pojednává se v něm o této hře, takže aspoň k tématu.
    http://bonusweb.idnes.cz/youtube-recenze-lets-play-propagace-a-tajne-dohody-fwq-/Novinky.aspx?c=A141014_135037_bw-novinky_anb#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
  • Rpg neznamená čekat na tah nepřítele schovaný ve čtverečku ale Role playing game, hra ve které se vžiješ do role... čili proč ne?
    • Play v oné zkratce neznamená "Vžívat se", ale "Hrát" onu roli. V zásadě to může znamenat dvě věci - upravitelné statistiky (čili roli hraješ tím, že svou postavu upravuješ co do schopností) nebo příběhové rozhodnutí (čili svou postavu hraješ tím, že upravuješ její charakter skrz rozhodnutí která činí).
      Do pilota v leteckém simulátoru se můžeš vžívat jak chceš, ale není to RPG
    • tak to jsou veškeré hry rpg.
    • spravne! To rikam porad, ze nejnovejsi formule je RPG!!! V roli pilota zažiješ dobrdoružství a na draze i souboje!! :)
      • celoush
        ok, ale jaká je tvoje definice RPG? *3*
  • Tvl to se tady zase sesla banda kokutku, ach jo, jeden vic chytrej nez druhej
    • Je to konzolovy odpad, smir se s tim.
      • Tenhle konzoloví odpad mě baví, miř s s tím.
  • vypada to efektne jen nevim jestli bych u toho vydržel tolik času aby se mi vrátila investice tech 30€. možná kdyby tam byl propracovany soubojový system ale vetšina lidi tvrdí že je to jen klikačka
  • Jako vypada to fakt efektne-je to mnohem vic akcni rubacka nez AC teda bych rekl :) jako rezba by me to bavilo..ale UI dost tragicka,stealth je skoro k nicemu,RPG prvky akorat pridavaji comba,skoda neuvyuziteho potencialu lore
    • Nic proti, ale pokud si to clovek skutecne zahraje tak zjisti, ze je to zajimava hra a neni to cista rubacka. Ano je to delano dost na akci a kombat, ale i stealth a zhodnoceni situace (casto jsem i zdrhal pryc a snazil se schovat, abych se vratil a zabil ze stealthu nebo z dalky z vysky). Sice bych to nenazval RPG hrou, ale tato hra je zajimava a ma potencial. Samotny nemesis system a variablita protivniku a ziskavani informaci o protivnicich je opravdu dobre vymysleno a to vcetne toho, ze nepotkate casto orka se stejnym "xichtem" (coz evokuje jedinecnost protivinku, kdyz se postupem doby zjistite, jak na koho).
      • Já bohužel potkal 3x toho samého a vždycky jsem se dozvěděl, že jsem se měl ujistit, že je opravdu mrtvej, byť 2x jsem najisto viděl, jak mu dýka projíždí hlavou - zřejmě slušná regenerace :) Uvidíme, jestli to zas rozchodil.... Ale jinak hra super, jenom mě tohle rozesmálo ;)
        • V tom mas pravdu, ze i kdyz on utece, tak ti rika, ze jsi z boje utekl ty :D Ale kdyz te zabije, tak ti rekne, ze te zabil jednou, tak to zvladne podruhe :) a je mu jedno, ze jsi nesmrtelny :D.
        • misho8723
          Tak Sauron nie je známy aj ako Sauron Nekromant? .. a len vtedy prestanú sa vracať, ak posledným úderom im odsekneš hlavu
    • Stealth je k ničemu? Hru jste nejspíš nehráli že? Hra je postavená tak, aby šla konkrétní situace vyřešit adekvátními postupy. Například Warchief nezranitelný ranged, zárveň disponující skillem combat master, a případně dalšími bojovými perky, nepůjde ničím jiným jako stealthem, zabít tak snadno.
  • Hmm.... a zde si vyslouzil krasnych 5/10 http://youtu.be/L_4a7EataMk?t=13m50s
    • Dobrej k*kot ten týpek v červenym svetru *1*
      • Děkuji.
      • Ta Gerda jeste lepsi *1*
        Mi z nich je takhle po ranu skoro smutno *15*
    • Kinet1c
      To je jedno, kazda recenzia je ina, kazdy recenzent iny, vecsine sa moze pacit, ale vzdy sa najdu iny.
      Ja si myslim, ze hra sa celkom vydarila. Aj ked si myslim, ze suboje s niektorymi ork pod bossmi a bossmi a co ja viem cim, my pripadali ovela narocnejsie ako nejaky ten hlavny sef. Kus cudne, ale zmieril som sa stym presiel som a podla mna 7/10.
  • La_Furia_Roja
    RPG?... Vážně?
    • prilaka to vic lidi, proda se vic kusu :) pochop...Ale to je marnej boj, termin idiotsky termin "akcni RPG" dneska spolke cokoliv.
      • Kinet1c
        Ono je to akcne, ma RPG prvky, tzn urcity vyvoj postavy, vylepsenie zivota, viac sipov, viac toho a toho, taky skill a iny skill a este jeden skill a mas aj rozne questy, bez sem urob toto, bez tam urob tamto, bez hore musis dole, a ked si dole zabi tri muchy styrmi ranami, skratka, nie je to typicke akcne RPG, je to skor akcne hra s rpg prvkami, takze v podstate akesi akcne rpg.
        Problem je v tom, ze ked sa povie akcne rpg, hned sa vybavy Diablo, Sacred, Torchlight a podbne hry, a urcite nie Shadow of Mordor, no ale taka je doba, treba to akceptovat alebo ztrpiet, prip. stale nariekat a dozadovat sa vysvetlenia otaznikmi a vykricnikmi.
        • to mal aj Golden axe(najdi si v retro hrani) a je to arkada
          a preco by sme to mali strpiet, treba to komentovat, nech sa toho chytia novinari, ktori to mozu posunut dalej, ked nebudu prizdisraci :)
          • Ale vždyť golden axe je rpg i arkáda(někde to bude označovaný jen za RPG!) , co je za problém? To je jako když je film drama a scifi, to se nějak vylučuje nebo co? Řešíte tu kraviny. Pořádný rpg je jedině larp nebo nějaký dračák. Třeba zrovna The burning wheel, vřele doporučuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit