Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak rytmik se mi vazne nelibi a to hlavne po zvukove strance, to ho degraduje na hracku.

    Ale jinak vitam, ze se zacnete venovat i hudebnimu software a doufam, ze zde budou predstaveny programy jako musescore, cubase, notion, fl studio a dalsi.
  • Ten teda umí překvapit. Rád Lukáše po dlouhý, ale dlouhý době vidím na gamesech :-)
  • nechapem preco rytmik nema ovela vacsi hype ked je to tak jednoduche
  • Video opět nesledovatelné kvůli špatnému zvuku. Zavolejte do hrej.cz, aby vás konečně po těch letech naučili správně dělat zvuk k videím. Zahoďte ten stud a vlastní ego a udělejte to. Je mi líto, ale opět špatně.
    • Jestli náhodou není chyba u tebe.
    • Vždyť je zvuk v pohodě.
  • Nezapomenu na dny a dny a dny plné na výrobě něčeho v Music a v Music 2000 na PSX :)
    • https://www.youtube.com/watch?v=YpJzndpQuDc
  • Thorleif_cz
    Opravdu rád vidím Lukáše znovu ve videu přímo pro games.cz (když pominu gamestv). *14*
    • Tanatonaut
      Souhlasím. Spolu s Pavlem jsou pro mě hlavními tvářemi Gamesů.
      • Pavel, Lukas, a Ojelník!
        • Lukyz
          Já bych řekl, že "jádro" Games.cz je stále hlavně pětice Lukáš, Pavel, Honza, Martin a Petr, jen Petr jako šéfredaktor obstarává práci spíš na pozadí, takže není moc vidět a po Martinovi se slehla zem tuším po narození dítěte, ale tak jako tak je tohle seskupení pro mě Games.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit