Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta myš je teda hustá :)
  • Já už ho testuju týden a na začátku jsem nebyl schopny se v 3D hře ani otočit. Za pár dní už jsem byl schopný perfektně pracovat s kamerou a pohledem a dnes jsem schopny hrát 3D střílečky a nepoznáte jestli hraju na myši nebo ne. Aby se kamera nechybala i pri malem pohybu mysi, je nutné si zvyknout drzet gamepad vice stisknuty a palcem pracovat opatrne. Taktez mackani spouste nebo klikani na zacatku pohlo s kamerou. Chce to ale tyden praxe a s hrani se stane komfortni a intuitivni vec, protoze se nemusim krcit u PC. Vcera jsem s tim dohral "strilecku" TOMB RAIDER a tam se strili docela dost. Samozrejme to neni na prvni mista v online COD nebo BATTLEFIELD ale pro mene narocne hry je to naprosta pohoda. Bez debaty je to lepsi nez hrat COD na PS3 nebo XBOX ovladaci. Troufam si tvrdit ze pokud by sel gamepad pripojit k PS nebo XBOX, mohli by klidne sloucit BATTLEFIELD a COD servery s PC a nekteri PC hraci by meli co delat....
    • Kecy :D Ten rozdíl poznáš vždycky už jen jiným způsobem míření .. Když chceš na gamepadu domířit na určitý cíl tak je lepší kolikrát udělat úkrok do strany, nevypadá to přirozeně.

      Tím neříkám že jedno je špatný a druhý ok, jen tyhle zaručený recepty, který zmiňuješ nemám nerád
    • Jo, to jiste, autoaim hadr ...
    • snorgrind
      A uz je to tady zase "krcit se u PC" to je taky solidni evergreen tady na games, opravdu je me te lito ze mas PC nekde v rohu na zemi a musis se u nej krcit. *1*
  • Neviděl jsem tuhle "recenzi" hardwaru celou, protože jsem to nevydržel. Ovladač zpočátku ani na mě nedělal dobrý dojem. Vůbec to nefungovalo jak bych chtěl. Ale už po pár hodinách kdy se člověk naučí jak to nastavit ovladač ukáže co umí. Možnosti nastavení jsou perfektní, vše je uživatelsky přívětivé. Stále objevuji nové možnoti které zážitek s ovladačem stále zlepšují. Hraje se na něm výborně, ale protože je to něco co se ničemu nepodobá, chce to cvik. Já jsem moc spokojenej a doporučuju všem co chtějí opravdu dobrý gamepad k PC.
  • firebug
    Je to zkrátka nová ovládací periférie a člověk se na tom prostě nejdříve musí naučit hrát. Není pravda, že kdokoliv, kdo drží poprvé v ruce klasický gamepad, tak si pohodlně zahraje.
    Jestli to byla Pavlova premiéra se steam controllerem, tak mu to šlo překvapivě velmi dobře (Dark Souls 2). Kdyby podobnou hru zkoušela moje přítelkyně na gamepadu (klasickém), tak by se většina diváků poblila... :-)
    • přítelkyně asi nechodí na Games *1*
  • Docela by me zajimalo, jestli ten Pavel umi hrat vubec nejakou hru aspon trochu obstojne... hlavne na ty zavody v jeho podani se neda vubec divat, jak dnes, tak v patek NFS :) Ale mozna nemusite umet hrat hry a byt herni recenzent :)
  • Asharak
    Alternativní video, pro CS:GO především *3* *1* https://www.youtube.com/watch?v=hVt1bRG17J0

    Ale jinak super rozbor, dobrá práce zatím to "vypadá" nic moc.
    • asi nikdo tu nepochybuje, ze zanr fps je ten posledni, kde by to mohlo dominovat, tam na mys nema nic, ani volant *5*
      • Asharak
        A co kytara? https://www.youtube.com/watch?v=mnaMFZaHwyU&feature=youtu.be
        • nightborne
          https://www.youtube.com/watch?v=02my_zhX4Bs

          nebo dark souls na bubny =D
          • Asharak
            U Dark Souls i tak vede "Twitch chat play's" *1*
  • Naprosto zbytečná věc.
    • Asharak
      lepší normální gamepad jo? *4*
  • N0isy
    Souhlas s JS viz. dole.

    Problém není vůbec v ovladači. Viděl jsem několik videí, kde jim to s tím krásně šlo. I snad lépe než na klávesnici a myši (v dalších hrách). Nešikovné ruce a určitě i síla zvyku. To bude ten problém. Tohle video bych úplně ignoroval.
  • Dark Souls 2, Pavel Dobrovský, myš a klávesnice. To je prostě evergreen. Zajimalo by mne, zda Pavel někdy zkoušel hrát DS2 s myši a klávesnici, když v každém videu kde se DS2 objeví nás neustále přesvedčuje jak je to strašlivé. Já hraji tuto hru jak na gamepadu, tak na klávesnici s myší a žádný šílený rozdíl v tom nevidím. Jestli tedy není ten problém hlavně v rukách?? Co říkáš Pavle??
    https://www.youtube.com/watch?v=mxcjvCnawag
    • Me se osobne zda posledni dobou, ze Pavel vubec stoji za dost podivnyma radikalnima nazorama. Honza rekne, ze je ten gamepad divnej a Pavel (nevim z jakeho duvodu) se mu to snazi rozmlouvat, ze se na to musi zvyknout. Proste na nektere hry je dobra mys/klavesnice a na nektere gamepad (sporty atd) , steam ovladac FAKT nechapu na co muze byt dobrej, je to pulka od kazdeho a dokopy to neumi nic.
    • snorgrind
      to je asi tak to stejny jako kdyz rikaji jak se spatne hraje assassins creed na k+m, doted sem neprisel na to co je tam tak strasne jinak a spatne ze se to na k+m neda hrat.
    • nebo to zkusil jen v ds:prepare to die, tam to bylo neskutecny peklo bez moderskyho patche
  • tak horsi ovladac nez klavesnici a mys uz maji a co vydaj priste? zpomalovac fps abych misto 60fps mel "filmovych" 25? nebo nextgenloader, aby se mi hry z SSD nenacitali tak rychle? no nejak ten Steam ty konzolovy hrace musi prilakat ne?
    • Zpomalovac FPS uz se prodava par let, jmenuje se to konzole a bohuzel si ve filmove kvalite uzijes jen par her, co je na pocitaci, ale za ten pozitek to stoji. Nemusis se krcit u pocitace! =D
    • jj, a ten zpomalovac FPS bude treba v balicku se zpozdenym vydanim o 2 roky. nebo balicek: nextgetloader + mizerny technicky stav znemoznujici hrani za 50 %! samostatne se budou prodavat pridavky "vyres si sam svuj error code 0xFFA0CA"
      • porat lepsi nez balicek na strategie zapomen, nebo hry v horsi kvalite za 150% ceny, hlavne 2 roky cekej nez vyjde neco poradnyho ta uboha nabidka a omezenej vyber dost sejri co?
        PS error code to neznam to bude neco mezi klavesnici a zidli..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit