Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji tvůrcům za hezkou hru, ale dvě věci mi dost vadí:
    z Brna do Vídně dojedu za 3 minuty - tedy zmenšení Světa je moc velké
    A SCHÁZÍ MĚŘÍTKO MAPY, protože absolutně nevím, jak daleko mám k pumpě
    • Ještě doplním * byl by moc velký problém vytvořit - mod měřítko mapy? -
  • K videu: Díky za něj. Je fajn, že se dokážete dostat i přímo k vývojářům. Za toto dobrá práce. Ovšem velmi jste si to pokazili OPĚT tím zvukem. Jaká škoda. Pavla bylo velmi špatně slyšet. To je fakt škoda.

    K hře: Hrál jsem ETS2 a je to dobrá hra. Strašně mě ale na téhle hře vadí přílišné zmenšení světa. Vím, existuje na to mód, který svět zvětšuje na měřítko 1:1, ale to je na mě zase moc. Bohatě by mi stačilo zmenšení světa tak 1/3 či 1/4. Z Brna do vídně bych rád dojel za těch 30 minut. To by mě bavilo.

    Jinak kdo se chce podívat na nějaké gameplay doporučuju třeba youtube kanál Squirrel. Dospělý člověk, žádné skřeky a podobné blbosti.
  • podľa mňa majú zle urobenú perspektívu kamery, lebo pri pohľade z kabíny to vyzerá akoby ste boli moc nízko pri zemi. v trucku sedíte dosť vysoko nad zemou a pozeráte sa viac zhora. to mi na tej hre dosť vadí
    • Poloha sedadla se da nastavit.
      • A nejen poloha sedadla, ale veškerých úhlů pohledů. Dají se naštelovat i zrcátka. Prostě kabinu si člověk může udělat podle sebe :)
        • omg čo to s tým má spoločné... ja vravím o zlej perspektíve pri pohľade z kabíny, proste je nízko nad zemou. ten pocit je akoby ste sedeli v nejakom pickupu nie v kamione *7*
          • Zrzzek
            Chápu tě a dovolím si tvrdit, že na tomto videu je to lehce zkreslené...
            • Ono nejde jen o toho video, i samotny ETS2 ma stejny problem, sedíte tam jak ve sportaku a ne v nakladaku. Zmeny na sedacce nic neresi. Taky bych byl pro vyssi perspektivu.
  • pokud se tahle zivacka slusne prodava, tak simulator jesterky by musel bejt absolutni akcni hit *5*
    • jeanczarny
      Hele simulátory jdou mimo mne ale kdyby někdo udělal simulátor ještěrky tak, jak je vidět tady, bral bych ho všemi deseti...

      https://www.youtube.com/watch?v=3pXTXD9c9vY
      • Krasna to rozmanitost lidstva, simulator vysokozdvihu neboli jesterky *1* *1*
        Sic pro me nepochopitelny ale proti gustu :D
    • Pokud za tu jesterku prujde pripojit trailer, proc ne? :D
      • tak parkovani muze bejt celkem vyzva, ale samotny vozeni nakladu je k uzivani, stejne ho ostatni ucastnici ochotne pusti na hlavni, kdyby se tam aspon muselo vjizdet na riziko *1*
  • Já jen doufám, že teď nebude hlavní práce na American a na Euro se bude prdět. to by mě vážně naštvalo.
    • ..ale kdyz mi daji evropsky trucky do ATS, nemam problem akorat mi budou chybet jezdeni evropou...
    • To vis ze bude, tak velkej team nemaji aby nam ladili ETS2 kdyz ted maji kupu prace na ATS.
  • Ja to nechapu a nepochopim jak mužou nekoho tyhle hry bavit. Fakt obdivuju každyho kdo jako videl celejch tech 55minut jak typek jezdi nakladakem :D Jako veci nudu sem nezazil a to sme jednou byl nucenej videt i celej den ordinace v ruzovy zahrade a stejne to bylo zabavnejsi jak tohle.
    • Máš asi moc volnýho času, když komentuješ věci který tě nezajímaj. Kdybys je místo toho radši věnoval pravopisu, uděláš líp.
    • Rika vam panove neco....100 lidi= 100 chutí? V tomhle je lidstvo krasny v tyhle rozmanitosti. Nesnazte se to pochopit proste je tak tak, nekdo rad metal, nekdo techno, nekdo ETS a ATS, jinej zase pro me nepochopitelny NHL a Fifu :) Rozmanitos je uzasna vec :)
      • A já dokonce slyšel o lidech co používají na hraní herní konzoli s tím otřesným ovladačm který nemá WSAD *7* *1* *1* *1*
      • Někdo dokonce i Goat nebo Bread simulator *1* *1*
    • Lidi u toho relaxují a třeba přemýšlí/poslouchají hudbu atd a pár nadšenců má doma simulátor. Moc bych to neřešil.
    • taky ty simulátory řízení nechápu. Každý den jezdím 50km do práce po dálnici - zvlášť teď v zimě je to výživné, mrznoucí mlhy, sněžení, náledí, déšť, tma. Nebaví mě to. Natož tak jezdit ještě ve hře. Sportovní simulátory a simulátory aut jsem nikdy nechápal
      • to je normalni. tyhle simy rizeni jsou delany jen a pouze pro deticky, ktery jeste v zivote neridily. dospelak ma dost realu.
        • Zrzzek
          Protože každý "dospělák" řídí každý den americký kamion... Víš, že je to docela relax? Pustit si dobrou muziku a do toho brázdit Ameriku/Evropu...
          • Máš recht.
      • to žiješ někde v Norsku ne? Tady v ČR je celou zimu okolo 10° a sníh byl asi dva dny
        • jo, sněhu moc nebylo. Hnusné náledí bylo jednou (v Brně). Mrznoucí mlhy alespoň 10x. I tak je to otrava.
  • kamion to nic není. Když jsem byl v USA, tak jsem se tam zůčastnil "demolition derby". Krásná show pro white trash rednecky - navezou auta na plac a pak je zdemolují. Občas tam jezdí i takové ty velké trucky či pick-upy na obřích traktorových kolech. Mohli by udělat hru, jak člověk na tomto jezdí ulice New Yorku v dopravní zácpě.
    • Myslim si že každej vi co je to demolition derby nemusis to nak rozepisovat stejne jako že každej ví že je to v USA a že tam maj radi pick up(y).
      • PreidaQ
        Pointa příspěvku nebyla poučit tě o demolition derby, pointa byla vědět, že Drizztíček byl v jůesej.
      • ale nevěděl si, že byl Drizzt v USA *1* *1*
    • to už dávno udělali jmenuje se to GTA *3*
      • no vidíš, to jsem nikdy nehrál. Ten koncept mně nikdy nezaujal, ale asi bych to měl zkusit :-)
        • Doporučuji jen singl, multak je plnej cheateru, je to katastrofa.
  • Grand
    Velka skoda, ze nepridali chodce, cyklisty, motorkare. *9*
    • Chodci tam jsou, ve meste je jich vic nez v konzolovem gta.
      • Grand
        Zadni chodci tam nejsou. Jen duchove, kteri chodi pouze po chodniku par metru sem a tam a nikdy se neodvazi prejit ani silnici. Mozna maji panickou hruzu, ze by jima projelo auto. *15*
        • Kdo by ses tim programoval, je to simulator trucků ne simulátor chování lidí ve městě nebo dokonce Carmagedon *3* *15*
  • Je to hezky. Skoda ze to neni pro mne, ja nejsem fanda do nakladaku. Coz takhle to doplnit treba o taxisluzbu ?
    • Jj a nebo zombíky a na truck radlici, viď? *1* *1*
    • Hezky zatrollil. *1*
      Bohužel v názvu truck, tak spíš budeš jet po cestě nějaké potkávat.
  • Právě jsem si tu hru přines domu, kdysi dávno jsme od vás hrál bus simulátor a tohle vypadalo lákavě zajel jsem zatím jen dvě zakázky, ale skvělá hra přesně co jsem očekával dík, že se to dá hrát jako "arkáda" trochu jsem se bál, že to bude jen pro nerdy, ale je to pro každého, skvělá práce! Akorát tedy tady to video hrůza pominu, že místama není nic slyšet, ale když už hru předvádí "výrobce" očekával bych, že se rozpovídá o tom jak je co naprogramované než, že udělá suchou recenzi jak jakejkoliv hráč.... Přeji ať se dobře prodává!
    • WalkingWad
      Taky nevím, jak by měl řešit, co je jak naprogramované... *8* Nedokážu si to představit, jak takovou věc chce někdo popsat jen tak od boku...
      • napriklad jak funguje dobrava jak AI reaguje co museli resit za problemy, jak si s cim poradili a tak ruzne zajimavosti, samozrejmne, ze nemam ny mysli ze by od boku chrlil kod a vysvetloval zaklady programovani... *1*
        • Zrzzek
          Michal Tureček zastává post "community manager", takže asi o těchto věcech moc vědět nebude... Nevím, ani bych si to neuměl představit, jak to povídá o něčem podobném...
          • Nechtěl bych pracovat ve firmě kde manager vůbec netuší jak a co jeho jádro firmy vyrábí dělá co řeší za problémy, jak to funguje.... imho na začátku videa je vidět na zemi za sedačkou odpojený kabel vůbec bych se nedivil, že to byl ten důvod proč mu to nefungovalo managerovi *3* *1*
            • Zrzzek
              Vždyť tam řekl, že "naši výtvarníci si s tím opravdu pohráli, umístili sem hlídače, který střeží bránu do toho překladiště". A co k tomu? Programátoři ho naprogramovali tak, aby každou hodinu herní doby obešel areál. Udělali to přes podmínky a cykly a použili tuhle metodu a támhleten balík. To by byl gamesplay... *1*
            • Tobě nějak nedochází, že community manager není částí vývoje. Představuje už hotový produkt ve formě srozumitelné běžnému smrtelníkovi nebo lépe řečeno chrlí předem naučené PR.
              Až tam bude game designer, develop manager atd. nebo člověk jinak spjatý s vývojem, pak ti může dát k dobru veselé historky z vývoje.
            • jako že by nemoh okomentovat a vidite tohle a tohle ve hre tak na zaklade zpetne vazby komunity jsme to naprogramovali, aby to pri te a te situaci delalo tohle a tohle museli jsme kvuli tomu poresit tadyto a tamto ale je to tak jak si komunita prala.... no to by asi nezvlad co se musel soustredit aby dovez naklad a vydelal dost na dalsi kamion.... manager pres logistiku *1*
            • Otázka: to community jsi vypustil schválně?
              On to je člověk pro styk s veřejností pokud neumíš anglicky, tak jsi to mohl vypozorovat z jeho vystupování.Opravdu nepotřebuje vědět, jak se co programuje.Má úplně jinou náplň práce.
    • Zrzzek
      "Jak je co naprogramované"? *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit