Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Dobrej Stream, kterej mě přesvědčil že tahle hra zatím není moc pro mně. Díky. *4*
  • Po zhlednuti videa sem to nevydzel a nainstaloval Flatout Ultimate Carnage, je neuveritelny jak je ta hra i po letech zabavna, dnesni produkce tomu nesaha ani po kotniky a fyzika na tu dobu neuveritelna. Kez by se jim povedlo se tem Flatoutum priblizit. Ale z videa na me trate pusobi dost nudne, malo bordelu kolem trati, no uvidime.
  • Mato1987
    Som zvedavý kedy asi približne chcú hru vydať, lebo blíži sa vydanie crew, forza horizon 2 a driveclub a neviem teda, či by nebolo vhodnejšie radšej vydať hru až budúci rok v máji alebo marci.
    • ucho
      ten jejich přístup je trochu zvláštní a asi měli celou dobu finanční problémy. ještě před kickstarterem jsem měl dojem, že mluvili o vydání v první půlce tohoto roku. už tehdy to ale vzhledem k tomu, co měli hotové, působilo divně.
    • C-BEAM
      určite by na tom ešte mohli zamakať, pretože v tomto stave by porovnanie so starým Flatoutom nevyšlo pre NCG moc dobre... trate mali staršie diely omnoho bohatšie a zábavnejšie. Tu mi príde, že sú strašne málo kreatívne, nudné a nie je tam toho moc čo zničiť...sorry ale naklonovať pri cestu tisíc a jednu pneumatiku nie je žiadne umenie. Dúfam, že sa to do vydania výrazne zmení.
  • Jízdní model se mi zdá poněkud málo klouzavý. Myslím, že méně "jízdy na kolejích" by tomu prospělo.
    • Jako předplatitel jsem měl přístup ke všem vydaným verzím a za sebe musim říct, že v poslední verzi je ten jízdní model teda hodně velký krok zpátky. Sice opravují chybky, vylepšují grafiku, upravují model poškození, předělávají + přidávají tratě, ale ten jízdní model teda šel o krok zpět.

      Je samořejmě předčasné o tom teď psát, protože toho mají ještě dost před sebou a změny jsou cítit s každým updatem, ale jízdní model by teda fakt mohli vrátit. Více méně to teď kvůli tomu nehraju, protože na klávesnici to je docela divný a jak to je na volantu / gamepadu nemůžu posoudit.

      Na druhou stranu jsem nahrál už víc hodin, než mají některé hry celou herní dobu, takže se nebojim, že by mě plná verze omrzela *1*
      • No, i na té destrukci se mi něco nepozdává. Krčí se to krásně, ale z nějakého důvodu (nedokážu to přesně identifikovat) to na mě působí divně a nepřirozeně.
        • mne pripada, ze ty auta obecne jsou nejak moc tezky... ty srazky jsou takovy nepruzny nebo kdyz vyjede nekam na stran/mantinel tak je ten pohyb neprirozenej, jako by byla obri gravitace
          • jj, souhlasím. Málo dynamiky.
          • Jak jsem psal, stále to mění a zase musim říct, že nejlépe na mě působí destrukce v tom prvnim sneak peeku, ale tam bylo to poškození povolené fakt až do extrému, kdy se auto slisovalo do malé kostky a stále běžel motor :D V těch pozdějších fázích to stále ladí a mění, ale řekl bych, že ta poslední verze je prostě taková, no, meh, předposlední byla lepší. Uvidíme co bude :)
  • Dalsi yntelygent ktory nevie co znamena skratka aka *12*
    • jindra.veliky
      aka fuka?
      • oktavius66
        funda luka *15* !
    • nekromant33
      souhlasím s tím, že next car game je mezi fanoušky znám také jako skutečný flatout 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit