zavřít
...

GamesPlay – závodíme, hopsáme a padáme na ústa

Tvrzení, že na Switchi není moc co hrát, platilo možná tak před půl rokem. Dnes můžete každý druhý týden otevřít eShop a zjistit, že se na vás řítí další lavina her. Převážně nezávislých, ale sem tam vystrčí růžky i velký port. Všechno bychom to v jednom videu neobsáhli a na každou hru se jednotlivě...
  • adis002 mojeid.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ten Gear club vypadá sice hezky, ale pokud se bavíme o realističnosti, tak vybrat takovou zákrutu ve 160 fakt ne :-)
    11.12. (6 dnů)

reagovat

• Ou maj gad (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Normálně mám toleranci na vysoké úrovni...ale při sledová Human Fall Flat jsem se mlátil do hlavy a říkal si, jak je možný, že na tolik zjevná řešení člověk není schopný přijít....jak se v mnoha případech drbali pravou rukou za levým uchem obrazně řečeno...OMG!!! takový lidé jsou schopní zajít do obchodu a nakoupit si? přežít v normálním životě? pat a mat oproti nim jsou raketový inženýři...neskutečný...fakt neskutečný..............
    8.12. (9 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Náhodou tohle bych si zahrál, blbina ale zajímavá a ne úplně jednoduchá...
      8.12. (9 dnů)

reagovat

• Coffin.Corner tiscali.cz
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Já jsem se taky mlátil, ale smíchy a to jestli mají něco něco udělat tak, nebo tak, jsem vůbec neřešil. Tu hru si koupím. Jen by zajímalo jak se to tak dobře ovládá i na PC.
      8.12. (9 dnů)

reagovat

• TumaPetr (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Uznávám, že to jsou Pat a Mat hadr, ale o to větší sranda to byla. Klidně bych si dal i nějaký longplay, jak se ti dva trápí. :-D
      9.12. (8 dnů)

reagovat

• Kyselawisky (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Gear club vypadá faně....Switch závidim :P
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Jepice (anonym)
    6 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Nezlobte se na mě, ale plynulost prezentovaných her je mizerná. Obecně nechápu, jak vývojáři něco takového vůbec můžou vydat a tím spíš, jak si to někdo může koupit...
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Khanemis tiscali.cz
      4 souhlasí, 6 nesouhlasí
      Mně přišla plynulost her ve videu naprosto v normálu...ale já si osobně na vysoké frameraty nepotrpím, takže to bude asi tím.
      7.12. (10 dnů)

reagovat

• SalemCZ tiscali.cz
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        já taky ne, jdu si dát h1z1 ve 20 fps :D, prostě z toho mám film :D
        7.12. (10 dnů)

reagovat

• mozek (anonym)
          1 souhlasí, 2 nesouhlasí
          I film je úplně jinde, když je sledován při 60hz, nebo 144hz.
          Ale proti gustu.. klidně si to můžeš prohlížet jako obrázkovou knihu.
          8.12. (10 dnů)

reagovat

• karlman.hajsky tiscali.cz
    29 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ten obrázek uprostřed si může někdo vyložit trochu špatně.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.247.118.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.