Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Gear club vypadá sice hezky, ale pokud se bavíme o realističnosti, tak vybrat takovou zákrutu ve 160 fakt ne :-)
  • Normálně mám toleranci na vysoké úrovni...ale při sledová Human Fall Flat jsem se mlátil do hlavy a říkal si, jak je možný, že na tolik zjevná řešení člověk není schopný přijít....jak se v mnoha případech drbali pravou rukou za levým uchem obrazně řečeno...OMG!!! takový lidé jsou schopní zajít do obchodu a nakoupit si? přežít v normálním životě? pat a mat oproti nim jsou raketový inženýři...neskutečný...fakt neskutečný..............
    • Uznávám, že to jsou Pat a Mat hadr, ale o to větší sranda to byla. Klidně bych si dal i nějaký longplay, jak se ti dva trápí. :-D
    • Coffin.Corner
      Já jsem se taky mlátil, ale smíchy a to jestli mají něco něco udělat tak, nebo tak, jsem vůbec neřešil. Tu hru si koupím. Jen by zajímalo jak se to tak dobře ovládá i na PC.
    • Jack1947
      Náhodou tohle bych si zahrál, blbina ale zajímavá a ne úplně jednoduchá...
  • Gear club vypadá faně....Switch závidim :P
  • Nezlobte se na mě, ale plynulost prezentovaných her je mizerná. Obecně nechápu, jak vývojáři něco takového vůbec můžou vydat a tím spíš, jak si to někdo může koupit...
    • Khanemis
      Mně přišla plynulost her ve videu naprosto v normálu...ale já si osobně na vysoké frameraty nepotrpím, takže to bude asi tím.
      • SalemCZ
        já taky ne, jdu si dát h1z1 ve 20 fps :D, prostě z toho mám film :D
        • I film je úplně jinde, když je sledován při 60hz, nebo 144hz.
          Ale proti gustu.. klidně si to můžeš prohlížet jako obrázkovou knihu.
  • karlman.hajsky
    Ten obrázek uprostřed si může někdo vyložit trochu špatně.
    • Padat na ústa *1*
    • Mart9
      Od té doby, co jsem si přečetl tvůj komentář, mi ani jinak než špatně vyložit nejde.
    • Inquisitor
      Pedobear approved :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit