Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MMO nemusím. Keby radšej prepracovali lepšie sieťový kód na SUPCOM 1 a 2 a k dvojke porobili nejaké nové mapy. Alebo rovno SUPCOM 3 ;)
    • Xcomik
      Klíčpvý vývojářp Supka z GPG dávno odešli někteří šli dělat ten Planetary Annihilation jiní zase dělají v jiných studií v době kdy se dělalo na Supku mělo GPG tuším něco kolem 100 vývojářů dneska jich mají stěží 30 s tímhle počtem se toho tolik udělat nedá.

      Můj typ je celkem jednoduchý vemou engine který poháněl Supréme Commander 2 (některé mechanismi přeberou i z Demigoda) předělaj modely a mapy na 2 světovou překopou to následně na MMO F2P a nazdar bazar baby (to by zhruba odpovídalo jejich možnostem).
  • Divný článek o F2P:http://ogameslog.blogspot.cz/2013/04/free-to-play-spatne-ci-dobre.html
  • Xcomik
    Já bych si typnul že půjde o strategii na 2 světovou válku (GPG nekupovali náhodou a do Scifi se jim určitě nechce z wargaming) čili výsledek je dle mého názoru celkem předvídatelný.
  • Dufam ze vytvoria daco podobne ako dugeon siege 1,2 ;D
  • Blue.Shark
    Já bych byl fakt hrozně moc rád, kdyby se všechny nové F2P MMO hry sebraly a táhnuly zpátky do těch zadků, ze kterých neustále vylézají...
    • Proč redakce vypichuje tyhle trlí bláboly ???
    • nahodou nejake solidní mmo tady chybí a ja kdybych byl vyvojar taky bych šel do f2p modelu
      • walltar
        Já být vývojářem tak zariskuju a zkusím asijský model, kde se platí za čas, který člověk opravdu hraje ... to by podle mě mohlo přilákat hodně lidí.

        F2P je super model, dokud se neobjeví P2W ... potom otravuje i člověka, kterému nevadí placení. Ale to jak budu za MMO platit mě zase tak netankuje ... hlavní je hratelnost. Pokud je to MMO dobré tak ho klidně budu hrát i F2P a těch 15$ měsíčně utratím v tom cashshopu.
        • Asijský model? Není to spíš ten, kde si musíš kupovat i barevný supermegazabijácký meče za 100 dolarů, abys měl v té hře šanci?
  • Dalsi F2P MMO hra. To je presne co trh a hraci potrebuji *2*
  • sry za menší oftopic ale znáte tohle video? je to z supcom 2 epic battle

    http://www.youtube.com/watch?v=31_-032hRFs
    • walltar
      Lol ... vyloženě epic *1*

      Supreme 2 .. hodíme 8 hráčů do mapy o velikosti plechovky od sardinek a ať si tam hrajou.... já pořád nechápu, proč hrát SupCom2 když můžu hrát FAF, které je v každém ohledu lepší.
      • no podle nekterých je už supcom 2 stará hra :) co potom fa. Byl tady minule článek o supcom 2 pry nejaký update a tam psali že je to už stara hra:)
        • walltar
          Tak SupCom2 je určitě stará hra ... už při vydání měl horší grafiku než SC:FA *1*

          O horším gameplayi ani nemluvím.... jediné co měl lepší bylo lobby protože původní GPG Net byl vážně hnus ... třeba se spolubidlícím sme nemohli hrát, pokud zapnul jeden hru tak druhý už si nezahrál. Ale to zase řeší FAF, které má podstatně lepší lobby.
  • Kdyby radši udělali novej total annihilation, kterej by šel ve stopách vynikající jedničky!
    • na necem takovym se dela Planetary Annihilation :)
      • Kdyby upustili od tý dětinkovský grafiky, mohlo by to vypadat i dobře.
        • ta grafika neni finalni cele to video je delany jen pro predstavu jaky budou herni principy a mohli to prezentovat na kickstarteru *3*
  • Veskoslav
    To já si raději koupil jejich Supreme Commander Gold Edition dneska v akci na steamu. Sotva vidím MMO, tak dál už ani nečtu. Jediné, na které čekám je Stalker a to není klasické MMO.
    • walltar
      Tak tak ... Supreme s FAForever nic nepřekoná, jediné co té hře chybí je pořádná optimalizace na víc jader a 64b build ... to kdyby udělali tak ani nebylo třeba dvojky, a trojka už by taky moc nového nepřinesla. Map sou stovky, jednotek je až moc, vyváží si to komunita ...
      • ohladne toho co tej hre chyba a co "jedine" je na SC2 lepsie je pathfinding jednotiek...tie donekonecan sa zrazajuce tanciky ma isli vytocit....inac samozrejem FA forever.
      • V čem je ten FAF výjimečný? Že bych ho zkusil :)
        • walltar
          FAF prakticky opravuje problémy které mělo FA ve svém lobby, plus má komunitní patche, mody a mapy se stahují jako nic přímo před začátkem hry, má mnohem lepší ranking systém a myslím, že ho hraje i víc lidí, než normální FA MP.
          • Tak to vyzkouším. Když jsem se vrátil po dlouhý době k SupComu, tak GPG.net byl deaktivní a pak to Chris zabalil úplně. To by se snad konečně mohli hrát ty 80x80mapy.

            IMHO. Na to aby Chris mohl udělat pokračování SupComa (který nebyl dvakrát výdělečný), tak musí vydat nějakou výdělečnou hru. Takže Free to play MMO PvP? Proč ne.
            • walltar
              Já si nemyslím, že někdy bude pokračování SupComu, pochybuju, že Wargaming bude mít zájem dělat takovou hru.
  • prudislav
    R.I.P Wildman, R.I.P. Kings and Casles , R.I.P. GPG you will be missed.
    Fuck Free to play!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit