Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam rad GTA protoze na politickou korektnost z vysoka s*11*re
    • a proto hrajes za cernocha, hispance a bilyho magora, aby tam bylo od kazdyho trochu a magor musi bejt bilej, aby v tom nebyl rasismus
      • Cože? To mají mít jako pokaždý stejnou postavu? GTA V má skvělý postavy zasazený do skvělého příběhu.
      • Grand Theft Auto III - Claude - beloch american
        Grand Theft Auto: Vice City - Tommy Vercetti - beloch taliannsky predkovia
        Grand Theft Auto Advance - Mike - beloch american
        Grand Theft Auto: San Andreas - Carl Johnson - cernoch american
        Grand Theft Auto: Liberty City Stories - Toni Cipriani - beloch taliansky predkovia
        Grand Theft Auto: Vice City Stories - Victor Vance - cernoch/hispanec mix belosky a dominikanca
        Grand Theft Auto IV - Niko Bellic - beloch srb
        Grand Theft Auto: The Lost and Damned - Johnny Klebitz - beloch american
        Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony - Luis Fernando Lopez - hispanec dominikanska rep.
        Grand Theft Auto: Chinatown Wars - Huang Lee - cinan
        • Grand Theft Auto V - Michael De Santa - beloch american
          Grand Theft Auto V - Franklin Clinton - cernoch american
          Grand Theft Auto V - Trevor Philips - beloch canadan

          takze to mame 8:2:2:1 a ak by sme cernochov a hispancov spojili stale je to 8:4:1 takze kde jeten tvoj "barevnej sovinizmus"?
          • De Santa, hispanec jak poleno

            gta je tu s nama uz 20 let, jestli sis nevsiml, spolecnost je dynamicka a mluvil jsem o poslednim gta

            tzn. o dobe, kdy uz ani 7 statecnych nemuze bejt homogenni-prirozena skupina
            • podle me rasismus se nema z historie vymazavat, naopak, kdo nezna svoji historii je odsouzen ji zopakovat
            • 7 statecnych je ukazka zvrhlosti doby, kdy se tam naprosto nelogicky smichaj zastupci pulky zemekoule v jedny skupine

              to mi pripada podobne absurdni jako byl pozadavek, aby vavra pridal do svyho kingdom come africany (v te dobe jeste nebyly ani afroamericany)
            • ale de niro je spageta
            • to ze je otravna je ok ked zapada do kontextu...

              asi som mal pouzit uvodzovky ked som citoval n nadomnou master cheat ale lahsie je hned niekoho sudit hm?

              podla mna ani povodny Magnificent Seven neboli homogenna skupina kedze kazda postava mala inu motivaciu, povahu a minulost a jedine co mali spolocne bolo ze su bielosi...
              ludia by mali viac kritizovat vyslednu kvalitu nez to kto ma aku farbu koze...
            • Já přestal singleplayer hrát velice záhy, protože jsem nemohl vystát Franklinovo bratrance. Těžko bych hledal otravnější postavu. A ne, neznáš význam slova homogenní, nikto.
            • De Santa je asi taky hispanec ako De Niro...

              stale mi unika co ma GTAV spolocne so 7 statocnymi a co je na nom sovinisticke...

              vsetky postavy v GTAV svojou minulostou, povodom a povolanim presne zapadli do story, neposobia rusivo a su prirodzene = ta tvoja homogenni-prirozena skupina - co sa neda povedat o novych 7 statocnych...
      • me osobne zacina tenhle barevnej sovinismus uz unavovat, proc bilej neni nekdy ten cool typek, kteryho ma kazdej rad?
        • jamar28
          Trevor je nejvíc cool týpek za celou existenci GTA a každý ho má rád. Nebo snad ne?
  • Ja nevim pro koho jsou ty temata citlive? Hracum je to imo jedno. Nebo jsou to nejake organizace? Proc je neignorovat? I kdyby o vasi hre rekli ze je rasisticka, akorat vam udelaji reklamu (sice negativni, ale to je taky reklama).
    • Kéž by to takhle bylo fajn. Jenže vydavatelé jsou dost přecitlivělí, ne výrobci a programátoři. A vydavatel holt určuje pravidla, to je marný. Vydavatel je zase pod dohledem PEGI a všemožných dalších lidí, co si myslí, že ví, co je a co není korektní a co by měli ostatní považovat za korektní a co ne.
      Vydavatel z toho už nevycouvá, musí "poslouchat", jinak bude mít utrum. Distribuce filmu je na tom podobně a televize taky, nad těma zase visí Rada, která je schopná je seknout za každou kravinu.
  • ani zminka o tom ze puvodni, italske a italskoamericke mafie byli silne rasisticke? to je spis zajimavy, proc tvurci zasadili cernocha do organizace (nazvu herni serie) kde historicky nema co delat a nejspise by ho tam prinejmensim sikanovali. to by me zajimalo jak to obhajujou. ale asi by Gang Wars 3 nenatahlo tolik kupujicich.
  • Když by to lidi pobouřilo, byly by menší příjmy a to si průměrná hra nemůže dovolit. Což podle mě Mafia 3 je. Někteří to chápou a snaží se to zpracovat jak nejlíp jde nebo ho vubec nezakomponovat. To si neuvědomilo Disney s filmem BaB a je možné, že tržby klesnou. Některý lidi štve, že se dané téma neřeší, nebo že to přehnali s násilím a nebo že se cpe všude. Někteří prostě nemají náladu, aby do těch xx problemů co mají, museli řešit homosexuali s dítětem co si zašlo na pohádku do kina. Nejlepší hry, ale spíš filmy jsou, který se snaží být kontroverzní. Člověk to sleduje kvůli danému tématu, nikomu se to nevnucuje, protože je jasný, že se daným tematem zabývá a triguje to spoustu lidí, což je vtipný často
  • B.o.b
    Podle mě zapoměnli ještě na jeden pílíř a ten že Mafia si zakládá na realným zobrazením města kde fungují pravidla jako ve skutečnosti viz. omezovač rychlosti, jizda na cervenou atd. A v tý trojce to chybí a strašně to kazí dojem a dělá z toho jinou hru a co se policie týče to je bez komentáře.
    • Stačí zavolat a policie na vše zapomene *15* *11*
      • Stačí je prostě neřešit. Jsou to vyloženě panáci, ze kterých mám v tý hře srandu. Nejsou nijak nebezpeční, jezdit neumí, střílet neumí a ztratit se jim dá do minuty.
      • JamesFaith
        Nebylo ale tohle už ve dvojce, kdy stačilo zavolat, zaplatit a policie mě okamžitě přestala hledat?
        • To máš pravdu, ale vyžadovalo to najít budku a nemít je za zadkem ale tady vytáhne telefon, policejní auto má za sebou a jak zavolá policie ztratí zájem.
          • JamesFaith
            No, já Mafii 2 hrál někdy v prosinci a vím, že jsem policejní poplach odvolal z vystřílené benzínky, když jsem byl obklíčený policajty. Stačilo k tomu jen kraťoučké okno, kdy po mě nestříleli.
  • V krajinách, kde dokáže jeden černoch z letáku spustiť revolúciu je škoda šíriť osvetu o rasizme.
    • Tady maestro chodi trollit i na rouming, po chvili to zaclo byt docela pruhledne. *3*
    • Veskoslav
      Vy se starejte o své Indiány a raději bych pomlčel o těch rasistech.
    • jamar28
      "Hele, pár lidí na Facebooku ze sebe dělá blbce, když nadávají Lidlu za černocha v letáku, pojďme to brutálně zveličit a udělat z toho kauzu a udělejme přihlouplé rasisty ze všech Čechů!"
  • Paulcz
    To je prd, ještě citlivější byly Alešovi dojmy z předváděčky :D
  • Veny
    Jo, pláč PETA nad lovení velryb v AC Black Flag a nářky feministek, že jsou ženské postavy moc objektivizované... pak je tu vřískot aktivistů nad tím, že v Africe střílíme nějak moc černých Afričanů...
    Z 21. století se stává dobou, kdy každého citlivku může urazit úplně cokoliv... a herní svět se před tím neschoval.
    • úplně nejhorší jsou ty pokrytci kterejm vadí ve hrách sex, ale násilí je ok
    • Od kdy jsou rasisti a šovinisti takové plačky?
      • Mate v tom trochu gulas, pane kolego.
    • Magister_Peditum
      Tuhle mě pobavilo video, jak nějaký nanynky při výletu na safari u scény, kdy zebří samec chce zabít mládě svého soka, brečí a chtějí, aby ho někdo zastavil. Tihle lidé jsou zcela odříznuti od reality a žijí ve svém snu o lásce a spravedlnosti. Není divu, že se pak uráží i ze scén v obyčejné videohře.
  • Jak správně zpracovat citlivé téma - udělat příběhově z indoevropsky vypadajících lidí největší h@vada pod sluncem (bez výjimek) a zároveň je ingame obdařit A.I. houpacího koně. A věřím, že to U.S. většinová veřejnost přijala bez pobouření - je přece OK mlátit bílé "nácky".
  • jamar28
    Bych si to dovolil trošku poopravit: "Hry vzbuzují kontroverze den, co den, protože dnešní svět je přecitlivělý".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit