zavřít
...

GDC 2017: Tacoma vzbuzuje příjemné vzpomínky na nepříjemné zážitky ze System Shock 2

Tvůrci z Fullbright Company si díky walking simulátoru Gone Home vybudovali úspěšnou, ale kvůli tématu hry pro značnou část herní obecně i kontroverzní, reputaci. Bez ohledu na to, jestli první hru studia považujete tematicky za poplatnou době, nebo za progresivní kus videoherního umění, nelze zpochybnit...
 • MickeyMutant tiscali.cz
  3 souhlasí, 5 nesouhlasí
  "Tacoma, bez Tacoma, vidím Tacoma, o Tacoma". Jako bonus "zážitky ze System Shock 2". Fakt zážitek. Opravdu by mě zajímalo, co vás k tomu vede. Hádám, že snaha o neměnnost a jasnou identifikovatelnost titulu i pro toho nejlobotomizovanějšího láčkovce prodírajícího se s maximálním nasazením textem o pěti větách. Tak to potěš koště, takhle za chvíli můžete skončit u leporela a grafických symbolů.
  2.3.2017

  reagovat

 • Mehher (anonym)
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Steve Gaynor je zajímavej člověk. Na jednu stranu je to týpek co oslavuje FarCry 2 a Mafii 3 a přesně ty jejich aspekty který většina lidí zavrhuje (systemický bitky/zabírání základen, což většina lidí strhala jako "filler"), a přitom sám dělá hry pravoopačný (100% zaměření na příběh, nula systemic combatu). Každopádně má talent kterej je vidět už od Bioshock Minerva's Den, takže na Tacomu jsem hodně zvědav.
  1.3.2017

  reagovat

 • Nebbius (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Sem s tým!
  1.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 23.20.245.192.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.