Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Přednáška, jak má být... zajímavé informace a dobrý přednes. *5*
  • Jinak kluci (redakce), díky nejen za nfo... Oproti minulému ročníku je to nyní obrovský skok, neumím si představit, že byste laťku v roce příštím roce zvedli ve stejném objemu/rozsahu. Patří vám obrovský dík... *14*
  • dík za nfo - nových přednášek je tam víc, já to měl za uzavřené a hle, přibyl další materiál...
  • EA by se mělo od Bohemky učit konkrétně narážím na tu trystní situaci s BF4 po vydání...
    • eStar
      No jak se to vezme, třeba Carrier Command nebyl spraven dodnes. *9*
      • USER47
        On nejspíš ani blbej flashpoint, o prvních dvou armách nemluvě. Snad jedinou jakž takž funkční kampaň má Arrowhead + BAF + PMC, a i tam narážíš pravidelně na spoustu podivností. Bohemka sice vydává kvanta patchů, jenže nejspíš nikoho nenapadne je pořádně otestovat, takže za každej fixlej bug přibudou tři další.

        Pokud vím, tak třeba OFP se s posledním patchem nedá dohrát bez cheatů, protože bohemka opravovala AI pro potřeby mission makerů a tyhle opravy totálně rozbíjej skriptování některejch kampaňovejch misí. Do první Army jsem nacpal před hraním odhadem tak giga patchů a druhá půlka kampaně byla úplně zabitá, tam nefungovalo skoro nic. O kampani Red Harvest v A2 darmo mluvit, tam to 4 roky po vydání není o moc lepší.

        Předpokládám, že EA ten Battlefield aspoň nějakým způsobem opravili/opravěj, to se u BIS her bohužel čekat nedá.
        • At je Arma serie jaka chce, tak treba u Army 2 (a ted i trojky) jsem si uzil tunu zabavy v multiplayeru (at uz Wasteland, DayZ, COOP mise atd).

          Takze i kdyz optimalizace stoji za starou belu, tak Army podle me stoji za to. Mit k tomu jeste tu spravnou komunitu, treba jako Shack Tactical, tak pochybuji, ze bys moc nadaval.
      • Keyz
        Vůbec i army se často měnili po vydání. Taky měli hodně patchů :(

        Tedy asi to nebude tak světlé. Člověk by čekal, že to již bude o hodně lepší a pořád tomu tak není.
  • eStar
    Zajímavá přednáška, děkuji.
  • Myslel jsem že Gaia je větší ošklivák, asi ho deformujou ty jeho vektorový portréty, který s oblibou používá *1* *1*
  • chci jeste dalsi prednasku,prosim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit