Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mondzi
    Diky za video, velmi zaujimave, len velka skoda, ze to nebolo zvladnute technicky...A tiez som za, ze by to mohlo byt aj na 2 hod.
  • Až na problémy s ozvučením dobý. Na konci mě opravdu rozesmál Dvorský. Mohlo to být delší.
  • Malleth
    Díky za záznam. Bude i Fukovo intro?
  • Vyborna diskusia, vdaka.
  • Příjemná debata. Díky za zprostředkování.
  • Nechápu organizátory, když se u jednoho stolu sejde taková elita vývojářů a oni dají časový limit 60 minut...
    • Taky mě to mrzí, prakticky v každé přednášce z GDS se diskutující dívá na hodinky a sleduje, jestli ještě vůbec může mluvit... Dvě hodiny na každou přednášku by bylo ideál, protože zrovna u této to bylo tak, že se borci rozpovídali až někdy 20 minut před koncem... Každopádně díky moc redakci za upload videa
    • Keyz
      Taky nechápu jak to tam funguje?
      To organizátor GDS to chtěl tak brzo zapíchnout anebo komedianti technici se museli jít učit do temných koutů knihovny integrály a proto se muselo zavírat....
  • Paulcz
    Skvělé, díky :)
  • Díky za video, jsem rád, že můžu shlédnout přednášky, u kterých jsem nebyl, ale měl bych malou kritiku - když už dostanete výstup s tak otřesným zvukem, tak není na škodu ten zvuk vylepšit - lehkým odstraněním šumu počínaje a vyrovnání hlasitosti konče - opravdu je to otrava během sledování pořád hýbat s volume, protože každý diskutující má jinak hlasitý mikrofon. A na to pošolíchání zvuku není potřeba žádný zvukař, stačí Cool Edit Pro a 10 minut práce *5*
    • janchor
      Bohužel, tohle už je verze PO rozsáhlým odstraňování šumu a vyrovnávání toho, co vyrovnat šlo. Originál byl peklo samo.
      • NORMALIZE jsi pouzil jo?
        • janchor
          Ne, takhle rozlítanýmu zvuku by normalizace nepomohla, naopak. Extrémy jsem rovnal ručně.
          • Je to na výsledku poznat. Dík.
    • Jack1947
      Nechces byt strihacem videi... nebo tak nejak ze bys jim usetril s tim spoustu prace. Kdyz je to tak trivialni.
  • MickeyMutant
    Opravte si ztěžovat (stěžovat).
  • Ostuda pro technickou knihovnu. Nejsou schopni zabezpečit zvuk OK anebo poradit aby to bylo OK. Na to, že tam je samej odborník a vedle je FEl, tak se divím, jak jsou neschopní anebo neochotní.
    • taky nechapu, kdyz uz evidentne tam existuje nekdo, kdo to ma na starosti, tak proc nema online sluchatka, nesedi u mixu a neupravuje vstupy. Vetsinou se to udela jednou a pak muze jit klido pryc. Ale to je problem i treba tady u fight clubu. Tyky by stacilo jedno univerzalni nastaveni. Oznacit si ty mista na mixu a v programu a je vymalovano- kazdy vysilani stejne KVALITNI hlasitost. A na zacatku vysilani, podle toho jaky ma kdo hlasity, hrmotny, tichy hlas to savlama doopravit a zas vymalovano. 3 minuty prace a zvuk jak vino
      • Keyz
        Divný, že to nikdo nezkusil nanečisto. Prostě si tam jeden sedne všude kde se bude sedět a druhý poslouchá. To by se snad zvládlo, když nejsou lidi aby to hlídali během přenosu... :)
        • janchor
          "Na mixu se z odposlechu rovnáme před spuštěním streamu" = zkoušení nanečisto, s konkrétním obsazením danýho dílu.
      • jenze vy mate mix pod stolem kde sedite a sami se neslysite !!!. Ten mix ma mit ten, kterej vas slysi tak, jak vas slysi ostatni. Vy ten mix nepouzivate a je ho pro vas skoda. Mate ho jak nejakej slucovac- predzesilovac
        • janchor
          Na mixu se z odposlechu rovnáme před spuštěním streamu. Na průběžnej monitoring během vysílání nemáme lidi.
    • Díky za upload!! Takto v sobotu večer jsem to fakt nečekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit