Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je firma tohle. Vydala snad jednu hru Miner Wars na kterou se poté vykašlali a dnes mají dvě nedodělané hry ve formě EE.....Dokončení v nedohlednu.

    Do toho mastí nějaký A.I projekt který bere prachy a sotva z toho něco bude, protože se tím zabývají větší borci kteří mají větší podporu na delší dobu...
    • Space engineers su uz dokoncene nejaky ten rok tupček. Medieval je nova hra a do toho kam dava Marek Rosa peniaze ta nic nie je. btw ty "vetsi borci" robia uplne inu AI ako GoodAI.
      • http://store.steampowered.com/app/244850/?l=czech
        Hra s předběžným přístupem = nedokončená hra
        • Už zapomínáte na to, že nám každý čtvrtek vyleze update s úpravou hry. Tím pádem jde vidět, že se na SE opravdu maká a to dělá málokteré studio.
          • No ja myslím že jsi zapoměl ty jak začínaly ano první pulrok se každý těšil na čtvrteční update a byla to parada pak prisli medival a AI a zaclo to umirat ted opravuji jen bugy ktere ale sou společné s medival (stejny engine) a to jen tak mimochodem mozna se na tom maka ale nikde to videt není .
            Aby super hru pradaly více tak udělaly planety a tim to dorazily jejich engine na to neni uplně to prave .
            No proste u mě to maj zatim prohrane (obe hri sem koupil tim je zasponzoroval) jsem zklamanej ale uznavam ze SE sem si za své peníze užil :)
            • hri... *7*
          • Hraju SE 3 roky, nahráno přes 500h a respektivě se furt k němu vracím a za ty 3 roky jsou tam furt dokola stejné bugy a nic pořádně nefunguje, hlavně sim.speed která je permanetně tragická. Když už tam vlezu, tak si postavím nějakou blbost, ale na něco dlouhodobého to zatím nikdy nebylo.

            takže na tom můžou makat jak chtěj ale stejně je to furt k ničemu, protože ten jejich engine je evidentně špatná volba
            • ano, zdůrazňuji "vracím" , hlavně jen kvůli tomu že jsem najivní a doufám že se to všechno zlepší, postavím si složitou loď (2-4 dny práce) a pak nějaký bug mi ji totálně rozseká... a takhle furt dokola, to že tam mám 500h svědčí jen o mojí trpělivosti
            • Mart9
              Nahráno přes 500h, ale nic pořádně nefunguje a jejich engine je špatná volba :D :D :D
      • Pan_Klobouk
        Asi mesic zpatky se tady bouchalo sampano, ze Space Engineers konecne vylezli po x-letech z Early Access a vstupuji do beta verze. To uplne nevypada na roky dokoncenou hru? ;)
        • mas pravdu. slovicko beta to cele meni :D
          • beta je podle tebe dokončená hra?
  • CRYPT
    On ty blaboly nekdo fakt sleduje? Toto jsou prednasky pro specifikovane publikum a myslim si, ze 98% pupulace navstevujici games.cz to matezce v pazi.... Ale jestli je ze fakt nekdo kdo to posloucha proc ne. A ted opravdu nemluvim o tom, ze je to v anglictine, nepodstatne kdyz nekdo umi alespon zaklady ENG
    • Pre mňa osobne celkom inšpirujúci príbeh. Viem si predstaviť, v akej zúfalej situácii boli. A jeden človek obráti všetko naruby a nastaví fungovanie tímu. Prečítal som si aj aktuálne hodnotenia na steam a ľudia zmeny chvália. Inšpirujúce.
      • Tak mě to třeba absolutně nezajímá. Nevidím ale žádnej problém v tom že se tady podobné články/přednášky vyskytujou. Každej ať si vyzobe to co ho zajímá...
    • Mě to treba zajímá dost. Rád se dozvím jak vznikají hry a jsem rád že to pro nás Games zajišťují. Jestli tě to nezajímá tak na to nekoukej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit