Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ještě že to tak nezůstalo, jako by těch Bugstutterfaildů neblo málo... GOW by se tímhle stylem zkazilo rychle.
  • me jako PC hraci spis vadilo to ze to bylo porad dokola, chvili bezet, skocit za prekazku a vystrilet to, pak zase bezet a zase za nejakou prekazkou neco vystrilet a takhle porad dokola, ale to prostredi se me libilo. nicmene jako pc hrac tomu vic jak 7/10 dat nemuzu...

    HALO PC na tom u me bylo podobne.. zajimavy svet/prostredi ale to neustale chozeni sem a tam me stvalo... 6.5/10

    Clovek si rika kez by bylo na pc tohle nebo tamto (killzone, unchartred, gow, halo, god of war atd) a vetsinou slinta na zaklade traileru... ale vetsinou kdyz se objevi nejaky port konzolovi pecky tak me to moc nebalivilo, proste ta hra byla moc jina na to jak sem si ji jako pc hrac predstavoval...

    to sami treba castlevania lord of shadows... super trailery .. slintani ale nedavno jak to vyslo na pc tak jsem to koupill ale proste me to nebavilo hrat, to sami hry v podobe "interaktivnich filmu"
    • Době jako pc hráči? Ukaž mi nějakou akční serii exklusivní na pc, která funguje nějak jinak. Prý tobě jako pc hráči.
      • Stalker?
    • Tak gow1 za moc nestála ale gow2 je jedna z mejch nejoblíbenějšich her. To samí u halo první díl průměr a až od 3 se to rozjelo.
  • Skvela pesnicka do menej skveleho traileru Uf pamatam jak som z kamosom drvil coop Gear of war bol na to perfektne spraveny.
  • Mato1987
    Tak CliffyB bol vždy veľmi "originálny", preto jeho hry s výnimkou snáď len jazz jackrabbit stály za prd.
    • Bohuzel je to tak. Gears of War jsem hral a ja nevim, prislo mi to jako prumerna strilecka. Uspech to imo melo jen diky tomu, ze na xbox bylo v te dobe pouze Halo.
      • GoW mělo úspěch hlavně proto, že to byla jedna z prvních her, kde byl dobře udělaný krycí systém, jenže na rozdíl třeba od konkurenčního Uncharted nemělo nic navíc.
        • akože nemalo nič naviac? Čo mal Uncharted naviac oproti Gearsom? (A to som obrovský fanúšik Uncharted!) Gears malo: Skvelú gfx, atmosféru, story, hrdinov, celé univerzum hry, hratelnosť a coop. Pár zaujmavých prvkov ktoré som v iných hrách dovtedy nevidel, napr prebíjanie zbranie ktoré bolo treba trafiť na určitom mieste pohybujúceho sa posuvníku, inak sa zasekol zasobník, perfektnú prácu z kamerou pri behu kedy sa prepla do roztraseného modu za postavou atd. Tá hra ešte aj dnes vytrča z radu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit