Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel tengle GR má s původníi díly pramálo společného. Tato série skončila s GR:AW2, už ta byla na konzole a o poznání slabší než GR:AW. Třetím dílem z pohledu třetí osoby tuhle unikátní hru naprosto zabili. Nechápu, proč mám čumět na panáka, když při míření se to stejně přepíná do 1st person pohledu. Z původního GR zůstalo asi tak jen ta svoboda ve výběru zbraní a výbavy, toť vše. Hráč si musel před misí přečíst o čem mise bude, protože když to přeskočil a pak se potkal s tankem, kterej naměl jak zničit, protože si nevzal do boje protitankovou výbavu - jo to bylo panečku hraní. Dvě kulky a smrt, to stejné u protivníků. Rambo styl byl naprosto nemyslitelný. Posouvání parťáků příkazy jak na šachovnici, když nějakej umřel, tak byla mise skoro nesplnitelná. Tahle šaškárna jen používá dobré jméno Ghost Recon k lepšímu prodeji, ale to je tak všechno. Kdyby se to tak nejmenovalo, tak to přejdu jako další konzolový výkřik ala 50 Cent a ani se nebudu namáhat hejtem, ale totok!!
  • Už se těším na rádiové věže
  • Division se mi libilo, protoze melo super postapo atmosferu a singl nebyl tak marnej jak multak. Ale tohle rad obejdu. *7*
  • Asi mě tady za to ukamenujete ale na tu hru se fakt těším už od prvního oznámení zhruba před dvěma roky nebo kdy to bylo už se nepamatuju přesně *1*
  • Další mapa se spoustou značek na ojetí *15*
  • Vypadá to jako další "Ubisoft: The Game" hra.
  • už aby to bylo. Těším se jak malej jarda.
  • Na tyhle Ghost Recon jsem se dost těšil. Ale poté, co jsem viděl, jak hra aktuálně vypadá, mě ta chuť na ně dost přešla.
    • Sr_Lobo
      Ja bych nad tím hůl asi úplně nelámal - kdybych dostal funkční variantu Divize v otevřenějším prostředí, kerou měsíc po releasu nedojebou vlastníma patchama tak bych byl spokojenej *4* .
      • "funkční"
        To chceš od Ubisoftu moc.
      • Osobne teda doufam ze to bude uplne jiny :D
  • Už aby Ubi koupil Vivendy. Protože 10 let dělat jen klony Assassina je opravdu otřes.
    I když je to dobrá protipirácká ochrana.
    Jejich hry nestojí ani za to stahovat :-)
    • deathfish
      Nemusíš to hrát, nemusíš to ani kupovat, tak proč se vůbec namáháš tady něco psát? Doufám, že tvoji mamku si koupí Vivendi na noční hrátky, jen tak, ať máš třeba o čem psát a na co si bezcílně stěžovat *4*
      • Tady někomu asi uniká k čemu je diskuze :-)

        Diskuze slouží k vyjadřování se k určeným tématům.
        Tak se omlouvám asi jsem uhodil hřebýček na hlavičku co?
        Ty kupoješ každý rok stejného Assassina a Call of Duty také co.
        A jsou to jistě nejlepší hry na světě.

        Tak se moc omlouvám :-)
        • Prosim tě, neomlouvej se za tyhle kraviny a nauč se česky. Napsat TY VOLE "hřebýček", to z tebe musí mít tvá učitelka na češtinu radost.
          • Jasňě to mám Nejrači.
            Kdyš se zašne dyskutovat nad tím co čloˇvěk použývá za slova a jak pýše.
            Tak reagujý lydy ne nemajý čým přyspjet :-)
      • Pokud ti vadí jeho komentář, proč na něj vůbec reaguješ?

        Lidi jako ty jsou spása korporátních gigantů, jako jsou Blizzard-Activision, Ubi, EA nebo CDPR.
        Místo kritiky zavřít očka a brát, co dávají.
        Příjemný a snadný řešen, to ano. Ale taky naprostá vražda průmyslu :)
        • deathfish
          A pokud ti vadí můj komentář na jeho komentář, proč teda reaguješ ty? *4* To bych si asi potom nic moc nezahrál, když bych furt jen vše kritizoval. Jediní hejtři jste tu vy dva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit