Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjde Zelda s funkcim svetem a vsichni kritizuji grafiku. Vyjde Wildlands kde je hezky jenom ten vizual sveta a lidi se ho tu jeste zastavaji...
    • Rejsek
      .....vyjde další hra a lidi budou kritizovat a diskutovat.....vítej na zemi :-)
  • Recenze se mi libi a hodnoceni taky. Je to skoda ze uroven grafiky se u ackovych her tak vyrazne utrhla z pelotonu, zatim co umela inteligence, pohyb postav i fyzika klopytaji jako dychavicni herky nekde vzadu. Za mne by bylo dulezitejsi aby se tyto aspekty primarne snazily dohnat grafiku. Ta je uz na velice solidni urovni, tak by to chtelo srovnat. Jenomze obrazky prodavaji a hosi z marketingu to vidi jinak nez ja. *7*
  • 6 je pořád nadpůrměr. Jen ostatní recenze jsou připodělané a podle nich si lidi myslí, že co nemá 8, 9, 10, tak je totální odpad.

    Udělat herní svět už dneska řada studií fakt umí. Wildlands je umělecké dílo podle mě. Teď se ještě naučit ten svět zaplanit smysluplným obsahem. Ale to jednoduché fakt není, což ukazuje nejen Wildlands, ale stejně tak většina her s otevřeným světem (koukám na tebe Just Cause 1, 2, 3).
    • Tak, je známo, že AAA hry se tu nehodnotí na stupnici 0-10, ale 5-10...
  • lol co to je? tvl radeji to nebudu po Honzikovi cist.. ztráta casu, ten radeji věnuji hraní Wildlands 82/100
    • Ghost Recon má v recenzované, tedy PC verzi, Metacritic 71, tak o čem je řeč?
  • Tuhle hru čeká stejný osud jako The Division a For Honor. Škoda, že když už Ubi dělá něco jinýho než AC stejně to dopadá jak to dopadá.
    • Rejsek
      For Honor nehraju, ale Division má teď osud celkem solidní, takže.....snad máš pravdu *4*
      • Neřekl bych, ale pokud se to zlepšilo tak fajn pro vás co to hrajete. Hru vlastním ale už mě nebaví. Wildlands alespoň nemá tak velký hype ale Division a For Honor rapidně ztrácí nebo ztrácelo hráče po tom co opadl ten první měsíc.
  • Já bych to zhrnul na jednu hromadu a řekl, že: za mě to není Ghost Recon. Je to pěkná hra - vizuálně ve 4K na max detaily stojí fakt za to (ale to třeba i For Honor....). Hratelnostně bych tomu nechal tak 5/10 tedy průměr. Nic extra, nic co by mělo urazit. Navíc na to moje hraní je inteligence nepřátel tak akorát :-) . Podle mě jedinou vážnou chybu, kterou ta hra má, a která nepůjde nikdy opravit, je název Ghost Recon. Toto prostě není Ghost Recon a jmenovat se to nějak jinak, tak to podle mě má tak 8/10 všude po světě. Je to přesně ten samý problém, jako ME Andromeda u jiného studia.......parazituje to na názvu zavedené značky, jakoby si autoři nebyli jisti sami sebou a svým dílem. jakoby měli strach, že takto vytvořená hra sama o sobě neobstojí, tak ji napasují na zvučné jméno. Osobně si myslím, že tento styl her v tomto podání mele z posledního. Open Worldy ano, ale udělané jinak, nebo spíše jiank přistupovat jak k vyprávění příběhu, tak k vedlejším misím......

    Každopádně, kdo čeká Ghost Recon, ten ať nekupuje. Kdo hledá zábavu na mnoho hodin v otevřeném světě, super zpracovaném vizuálu a se zajímavým námětem, ten ať klidně zkusí
  • Dřív byl takový Multiplayer jen jako doplněk k jinak skvělým hrám, kde byl obsah a motivace, proč to hrát a to i jen pro jednoho hráče. Dnes je tento doplňek označován jako hlavní "náplň" hry. A máte vlastně štěstí, že je to tak prázdné, můžete si tam užívat s kamarády. *6*
    • Protože, když to za půl roku přestanou lidi hrát, tak se musíš taky přesunout jinam a to jsou peníze. Staří fosilové co hrajou roky jednu SP hru už do dnešní doby nepatří.
  • daji se tam i strilet civilisti jak to maji amici radi?
    https://www.youtube.com/watch?v=xm6hC2oW5P8
    https://www.youtube.com/watch?v=pRumnAOPNxs
    • co sem pleteš politiku, trotttle?
    • nechci ti do toho hejtu kecat, ale blackwater je soukroma organizace. *3*
    • Dají. Lidskej faktor bohužel neovlivníš, předpokládám že ti frustrovaní mariňáčci asi bručej, americká vláda tohle netoleruje. Blbi si to ještě natočili. Problém jsou spíše rusové, ti takové věci dělají s posvěcením státu a Putina.
      • vypálí tam rpg a asi milion náboju a pak rvou ceeeasee fireeee UAAAHAAhahah lol svym spusobem je to i komické
  • dalsia priblbla recenzia. kritizovat tu hru ze nema dospely politicky komentar a podobne liberalne bullhsity je ako kritizovat pecko za to ze nezobrazuje skutocny sex. hm asi ho prestanem preto pozerat, jedine zeby nie.
    • nightborne
      Až na to, že ona ten politickej komentář má, jenom je naprosto nedospělej.

      "Je v pohodě intervenovat na cizím území a páchat tam genocidu, protože my jsme vyšší Dobro a není potřeba se kvůli tomu cejtit špatně."

      To jako pardon.
      • Asi je na místě to zakázat ne? Aby to náhodou nemělo špatný vliv na děti. Ještě by si mohli myslet, že drogoví dealeři jsou zlí :) .
      • Vsak takhle to ve skutecnosti je. Nevim co resis.
      • a este PS: keby aj message hry bol to co pises, tak je to najlepsi message aky moze byt, a kazdy normalny clovek sa zan postavi. jedine libtard s nim moze mat problem. navyse tvoj vyraz vyssie dobro implikuje ze kartej je nizsie dobre :D well played.
      • genocidu :D :D cize clen kartelu je po novom typ etnika
      • LOL to nie je message hry, to je komentar jednej z postav, su tam postavy ktore trvrdia ze drogy su ok, preco nekritizujes postoje kazdej z postav ? ked urobim hru o nackoch ako dobijaju europu a komentuju to ze je to ok, nie je to message hry, je to postoj fiktivnej postavy na vykreslenie deja....
        • nightborne
          Ne, je to vyznění celý hry - postavy se neustále utvrzujou v tom, jak to dělaj pro lidi, jak oni jsou ti dobří a jak je vojenská akce na cizím území naprosto v pořádku.

          "Moc tady nemávejte zbraněma, nechceme místní poplašit, už tak žijí v dost velkým strachu!"

          To jako fakt? Právě jsi zabil sto lidí, ale to je v pohodě, byli to "ti zlí", ale není v pohodě mít ve městě v ruce zbraň? Ale no tak.

          Nemluvě o tom, že rozpouštět kartel tak, že postřílím jeho bosse, je taky naprostá pitomost, ale to už radši ani neřešit, že.
          • vyznění hry je, že můžou páchat genocidu? kdes to vzal? o co to opíráš? a víš, co znamená slovo genocida? tohle:
            Genocida je zločin proti lidskosti definovaný mezinárodním trestním právem jako „úmyslné a systematické zničení, celé nebo části, etnické, rasové, náboženské nebo národnostní skupiny“
            můžeš mi říct, kde v grw probíhá něco podobnýho a hra to schvaluje?
          • Nemluvě o tom, že rozpouštět kartel tak, že postřílím jeho bosse, je taky naprostá pitomost, ale to už radši ani neřešit, že.

            vies co je pytomost ? magia v hrach a kazda druha herna mechanika. vies co je pitomost kazdy sebelepsi simulator ci uz vojensky alebo iny, lebo nema nic s realitovu.
            tato hra je entertainment tak ako kazda. ak chces spolocensky komentar pustaj si spravy.
            • cize cele svoje tvrdenie si odovodnujes tvojim dojmom ze hra sa tvari smrtelne vazne. neviem kde to tam vidis, ja tam vidim pulp ficton - lacnu zabavnu fikciu a nenachadzam tam ziadnu snahu o nieco vazne. myslim ze tvorcovia by suhlasili so mnou ze chceli spravit lacny akcnak (a aj spravili) ako s tebou ze sa snazili o politicky message (co si ani nemozu dovolit)
            • snorgrind
              nightborne: rikas ze se hra tvari smrtelne vazne ale me to uz od prvnich minut prijde jako trosku mirnejsi just cause a nejsem jedinej kdo si to mysli. Pusobi to stejne jako vyobrazeni piratu v AC: Black flag.
            • nightborne
              Jasně, to máš samozřejmě pravdu.

              Jenže problém je, že když se ti hra z příběhový stránky bude tvářit smrtelně vážně, což Wildlands dělá, tak ji podle toho budeš brát a hodnotit. U přepálenejch pitomostí typu Total Overdose nebo Just Cause se nikdo nad logickejma blbostma pozastavovat nebude, ale tady jo, za což si ale může hra sama tím, jak se prezentuje.

              Psal sem to už někde dole, je mi jasný, že ne každej řeší prokreslení děje, všichni chcem od her něco jinýho, a tak to má bejt. Když se ale tvůrci hry tvářej, jaký poselství jejich dílo neponese, a nakonec je to strašněj blábol, kritiku si to zaslouží.

              Jestli je pro tebe osobně taková kritika relevantní (což očividně není =)), to už je zase jinej problém.
      • pravda
  • Fraizer_cz
    Já to nechápu. V Gameplayi jste se nad tím rozplývali a teď tomu dáte šestku :D. Chápu, že tu recenzi dělal někdo jinej, ale je to divný, když Vám někdo nejdřív řekne, že to je super a pak tahle recenze.
    • Vakek
      Recenze se snaží být objektivní, ale spíše vystihuje subjektivní pohled autora na danou věc. Nebo se pletu? Proto je lepší sledovat vícero zdrojů a dle textu se sám/sama rozhodnout.
    • Asi si těchto věcí nevšimli (což je divné), nebo jím to vadí málo (což je méně divné).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit