Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasická Ubisofťárna, kde už po 1-2 hodinách hraní uvidíte vše, co hra nabízí a dalších 20 hodin pak opakujete to samé dokola?
  • DwaR
    tak som si hru vyskúšal a mám pocit, že najväčšie zlo jej paradoxne robí názov. nie je to "ten" ghost recon. ale to sa dalo čakať už podľa prezentácií, že to bude trochu iné.

    mne to pripadá ako taký... taktickejší just cause s možnosťou blázniť sa s kamarátmi. je na vás, ako sa na pieskovisku, ktoré ste dostali budete hrať. ono, to je všeobecne problém týchto sandboxov, že ich treba aj vedieť hrať a pristúpiť na pravidlá, ktoré majú.
    prikláňam sa skôr k chalanom z gameplay-u. hra je zábavná, pohodová, s niekym v partii si ju človek môže krásne vychutnať v štýle "ghost", v hre jedného hráča je to potom skôr o tom mať jednotku ghost v obrovskom otvorenom svete a robiť vylomeniny ako v to, JC, čo bol vždy môj sen. Takže si k recke kľudne pridám 1-2 bodíky.
    inak s recenziou celkom súhlasím, možno trochu prísnejšie udelené číslo, ale v texte obhájené, tak bez pripomienok :)

    P.S.: tá krajina je vymodelovaná úžasne. ak za nič iné, tak za toto tvorcom klobúk dolu. z tejto hry budú na nete neuveriteľne krásne obráky. skyrim sa má čoho báť.
  • Rejsek
    Mě třeba, jako fandu do zbraní, láká už jen ten krásně provedený arzenál, doplňky a customizace avatara (byť to na taktiku nemá vliv). Potěšil i českej CZ 805 BREN. Hře bych i odpustil tu jednotvárnost, protože ono je těžké bez skriptů ozvláštnit mise ve hře, kde jde jen o zabíjení (nic jiného tam to komando ostatně dělat nepřijelo). A skripty jsou v sandboxu trošku problém, bo to není koridorový CoD, takže mnohdy působí nuceně. Ale kvůli chybám technického rázu a tomu, že prostě politiku DLC podporovat nechci, si hru pořídím až bude skutečně kompletní a za rozumnou cenu. Pak bude mít třeba na víc, jak 6/10.
    • Politiku DLC ? Už dávno fungujou jinak.. Season Pass ti dá předběžnej přístup k DLC, které pak přijdou volně pro všechny
      • Tak na to si rád počkám. UBI se s těma DLC zatím moc nepředvedl i když nedávno něco takového tvridli údajně proto aby nerozbíjeli herní komunitu.
        • Už to tak funguje třeba u RB6 Siege.. Se Seasonem máš dřívější přístup k jednotlivým OP.Ostatní je dostanu později. Stejně tak Season u Wildlands.
    • A já se nemůžu dočkat, až Česká zbrojovka začne prodávat BRENa II, koupím si ho do skříně vedle Scorpina EVO 3, než nám EU zákáže samonabijecí pušky *14*
      No a vy ostatní hrajte takovýhle podprůměrný kraviny *11*
      • jak souvisí hraní her s tím, že ty čekáš, až firma, která není z herního průmyslu, začne prodávat nějakej produkt?
        hele, v grw je i jídlo. oznámíš nám, že my si můžeme hrát tuhle blbou hru, zatímco ty čekáš, až ti máma udělá večeři?
        • Máma je na dovolený :)
      • Coffin.Corner
        Seržo?
        • z Rozpadu? Těžko...
      • Rejsek
        Mám Glocka19 a SKS Simonov a i tak si tuhle "podprůměrnou kravinu" později rád zahraju. A EU ti poloautomaty z výroby nezakáže, jen do nich budeš rvát max 10r zásobníky ;-)
        • A proč si ji nezahraješ hned? Jo vlastně, až ji odladěj *1*
          Ale jinak gratuluju za kvalitní výběr zbraní.
      • Inquisitor
        Nemachruj vole. Tady je stránka o hrách, tak nevim co se směješ, že tady nemá někdo zbraň a střílí ve hře. To je trošku na hlavu ne? Trošku sis popletl fórum.
        • Proč ne? Přišla řeč na BRENa od člověka, který má rád zbraně, tak proč o tom nediskutovat na foru o hrách? Zvášť, když je hra špatná. Jestli nemáš rád zbraně, tak si žádnou nekupuj a nevěnuj se ani tomuhle tématu. Vedle máš plno dalších příspěvku o týhle hře, tak si diskutuj tam. Budeš na svým písečku...
          • Inquisitor
            Kdybys to napsal normálně, bez potřeby a účelově ostatní shodit, tak neřeknu ani popel.
            • No vídíš, aspoň se tu trochu rozproudila smysluplná diskuze *4*
          • Já bych všechny ty zbraně zakázala, každého jenom zabíjejí!
            • Já bych zakázala všechny ty hry. A taky ty diskuze *2* Jen to všechny otravuje
        • nezáviď vole!
          • Inquisitor
            Já mám jenom pistoli a s útočný pušky vz.58 a kulometu vz.59 jsem střílel jenom na vojně. Nejsem blázen do zbraní, tak nevim proč bych měl do nich investovat. Jenom nechápu tu potřebu se na herním webu vysmívat lidem, že hrajou hry. To nedává smysl, kromě toho, že si chtěl pohonit ego.
            • Inquisitor
              Spíš sám nad sebou ne.
            • A tak jo, pohonil sem, nad tebou *3*
      • A hele, mame tady zbranoveho mistra s vysokym egem, kterej si mysli ze kdyz ma ve skrini par tricek, tkerym rika Scorpion EVO , tak muze nazyvat hru podprumernou kravinou a sam ani nevi proc ji tak nazyva.
        • Tou skříní myslel "homologavnou skřín na dlouhé zbraně" (pro méně chytré trezor na zbraně), kterou musíš mít, když máš víc jak dvě zbraně. Sám ji musím mít taky *3*
          Ale neboj, na hry nic takovýho mít nemusíš a zastřílet si můžeš v týhle "skvělý" hře!
        • Prej triček, ty jsi ale trdlo viď? *2* To že nemáš třicet tyček na EVO 3 neznamená, že někdo jo. A pokud k tomu mám ZP, tak si takovou hračku rád pořídím. K tomu P-AR mk III, tak přestaň závidět *2*
      • Ámen. Taky rozšiřuju arsenál.
  • sli se z toho ne fight clubu pototo a helemese 6/10

    standardni ubi
    • Alex81
      Vite nekdo co je to za pradavny jazyk?
      • Je to jazyk dávné civilizace Ubi. Její území se rozkládalo zhruba v okolí řek Seiny a Loiry a z Tacita víme, že civilizace proslula v celém antickém světě hrami a zábavami, které byly k uzoufání nudné a nikdo je nechtěl hrát.
  • Z Ubisoftu je nový EA *11*
  • Jednotky Unidad na autora. *1*
  • Klasickej ubisoft polotovar,nechapu ze jim to porad decka zerou....
  • To nemá s původníma Ghost Recon nic společné
  • To je snad poprvé co souhlasím s hodnocením. Na té hře ještě kluci musí hodně zamakat.
  • Jak tady každý obhajuje že CO-OP :)))
    podle mně i 6/10 je docela dost, takovou známku by měli mít průměrné hry, a tohle je bohužel podprůměr,, ano má to pěknou grafiku ale Ubisoft nikdy problém s grafikou neměl, ať už FC,AC, nebo Division, grafika byla vždy super...
    nedávno jsem si zahrál AC unity a na to že ta hra je venku docela dlouho tak to má pořád luxusní grafiku,,,,
    • DwaR
      tá hra dosť stojí a padá na CO-OP, tak asi preto :)
      hral som to sám a je to obyčajná tuctová sanbox hra. ak ťa tento typ hier baví a vieš si ich urobiť podľa seba, bude ťa baviť. ale keď sa pridá aspoň jeden živý parťák, tak hra dostáva nový rozmer. s kamarátom sme rovnaká krvná skupina a tiché vyvražďovanie krajiny sme si perfektne užili a hru to posunulo skokovo dopredu v hodnotení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit