Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Musím říct že jsem toto opravdu nečekal i když ( jak se to vezme) zřejmě to recenzent hrál s random lidma a i z jinejch čistě MP her vím jakej pain to může bejt a tahle hra o singleplayeru není nebyla a nikdy asi ani nebude.

    Kdybych to měl brát z pohledu ubisoftu a recenze, počkal bych až se to vychytá + vyjdou Dlc ( které přidají COOp věci) koupil později za mín peněz. Ted vzal For honor i když třeba je to jinej žánr a může se jevit trochu nudně.
    • Veskoslav
      Kdo mi to přeloží do češtiny, má u mě pivko nebo spíše dvě.
      • Ja tomu rozumim naprosto v pohode
        • jo věřím, bob a jack jsou stejná "krevní" skupina
      • vypada to ze budu blizko Ostrave, ale za tu snahu mi to nestoji :)
  • UBISOFT? Dekuji, raději knihu *15*
    • Ubisoft posledni dobou vyrabi pekny hry, to co si rekl je zase dalsi z naprostejch vyblitku se kterejma ani ty sam nevis proc bys mel souhlasit.
  • Krescz
    nic jste nepochopili :D ta hra nemá být zábavná, lidi ji budou kupovat, protože je krásná....že je nudná zjistí až po koupi a o to Ubisoftu jde :)
    • Tak, tak... *1* Hlavně, ať je to hezký, o to přeci všem jde... Hra nemusí bejt zábavná, hlavně, že můžu pohonit nad tím, jak mi jede na mým ultra-brutal kompjůtru na 60 fps... *1*
    • pokud se v ni nedokazes zabavit, tak to neni problem hry, ale tvuj.
    • Inquisitor
      Za chvíli už budou vycházet jenom takový hodinový, hratelný benchmarky :)
  • dobře přísně vy! *5*
  • Jen ze zvedavosti. Hral tady nekdo jednicku? Planovani mise na takticke mape mne na tom bavilo nejvic. Nevim jak by to obstalo dneska, mozna si to uz idealizuju protoze je to davno co jsem to hral, ale pamatuju si to jako jednu z nejlepsich her.
    • DwaR
      hral som to asi cca dva roky dozadu. pamätáš si to dobre, hra stále má ten náboj, čo v minulosti. ovládanie trochu drhne, predsalen sme už rozmazlení z modernejších hier, ale nič čo by prekážalo. najviac zostarla grafika, kde je vidieť časové rozpätie, v ktorom hra vznikala.
      u mňa hra obstála aj dnes a aj bez ružových okuliarov a nostalgie. samozrejme ale so zreteľom na fakt, že hrám retro...
  • nechápu, proč autor recenze požaduje u coop střílečky hlubokej příběh. zřejmě na něm bude trvat i u escape from tarkov. odpovědí možná je, že po desítkách hodinách hraní nepochopil ovládání vrtulníku: držet plyn, naklonit knipl od sebe (shift+w), držet 4-5 sekund, poté vrátit knipl na střed (pustit w) a směr letu řídit pohybem kniplu (klávesami wasd) za současného držení plynu (shift). nepochopitelný systém.
    • nightborne
      Protože ta hra sama tvrdí a tváří se, že ho má. Proto ;).
      • Tvari se tak, ze ma zcela normalni pribeh o eliminaci kartelu.
  • Teď už se tu musí objevit jen social justice grygarrior a všechny upozornit, že je to neobjektivní recenze, protože on hňup teda není. Chápu, že to recenzent i Ryneš ve FC částečně obhajovali kvůli co-opu a nepovažuju je kvůli tomu za blbce, ale o všech těch nadšenejch nekritickejch vořežprutech se to rozhodně tvrdit nedá. Není to jen blbý ale i odfláklý. Když mají top vizuál a zábavnej co-op, tak na tom mají postavit celou hru a nenastavovat jí exhibicí vlastní neschopnosti.
  • to by si mali v ubisofte patentovať... vytvorenie velmi pekneho a detailneho sveta( nechcem si ani predstaviť kolko práce im to muselo dať lebo vo Wildlands to prostredie takmer určite nie je generické) a zasadiť do tohto sveta ukrutne nudnu hru... napriklad vždy si kupim noveho Assassina aj ked viem že to bude nič moc ale stále je to jedina hra v ktorej sa môžem poprechadzať po realnych historickych mestach čo mňa vždy fascinovalo...
    • skús google maps, máš to zadarmo.
      • no ja neviem o tom ze by street view v google maps umožňoval zobraziť historicke mesta... nejake historicke mapy tam su ale to je všetko..
      • Krescz
        rekt :D
  • Jsem si musel promnout oči, jestli to, co vidím, je opravdu šestka. *8*
  • souhlas s bolivijskou vládou že si stežuje. co to asi udela pro bolivijský cestovní ruch... navíc ilegální vojenské jednotky v cizí zemi. kdoví jak by se vám líbila ruská hra, kde by jste hráli za ruské neoznačené jednotky pusobící na ukrajine. podle mne hodne pres čáru. já bych si rád zahrál hru, kde by byli američani ti špatní.
    • TheGGG
      ano bobánku, úplně nejlepší bude když takovou hru uděláš sám, navrhuji, abys tak na 5 let odjel do nějaké separatistické teroristické pro-ruské wannabe republiky a zkoumal tam terén pak můžeš udělat hru s hodným Ivanem co kosí zle vrahy z wallstreet a na novinkách ti potom utrhnou ruce...
    • karlman.hajsky
      Tak zrovna námět a vykreslená Bolívie je asi to nejlepší co může tato hra jak se zdá nabídnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit