Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem snad jedinej, komu to starý dobrý Giana Sisters nepřipomíná ani omylem, co se týče hratelnosti? Grafika a hudba ok, ale jinak se to nedá srovnat. Jenom skákat a sbírat drahokamy, který mi k ničemu nejsou, protože má člověk stejně nekonečně životů. Žádný střely, žádné vylepšení střel, tohle mi přijde jako naprostá nuda! Škoda.
  • Jsem jediný, koho bijou do očí níže uvedené dvě věty?
    1. "Vaším úkolem je rozdílnosti obou světů, co nejvíce využívat..."
    2. "...cestou posbírat, co nejvíce různobarevných drahokamů..."
    Co autora vede k tomu, prskat čárku doprostřed jednoduché věty? V nějakém záchvatu osvícení přišel na to, že před "co" se píše vždycky čárka, tak ji tam prostě vždycky mrskne?
    Vždycky mě fascinovalo, jak do nás ve školách cpali, před jakými slovy se píše/nepíše čárka, místo aby nás naučili vnímat členění věty a pak jednoduše konstatovali, že čárky oddělují logické části vět od sebe...
  • Taky jsem to hrál na Commodore C64 , to byli časy a samozřejmě skvělá hra, C64 ještě mám :-).
  • Jeee tohle jsem paril na C64 v dobe, co jsem kamosovi zavidel Super Maria co mel na Bell games... najednou si pripadam starej
  • autor recenze se taky mohl zminit o soundtracku, minimalne o Hulsbeckove casti... :(
  • Na staré dobré Pandemonium to nemá
    • jo, jo. Pandemonium byla petelice nehrubšího zrna. Hrál jsem ji když vyšla a hraju ji i dnes na telefonu.
    • Koukám, že nejsem jedinej komu se hnedka vybavila tejta hra, když viděl Gianna Sisters :)
      • KIMCID
        jj moje srdcovka
  • Jé to stejně těžké jako SMB ? Zrovna ho finušuju, takže by byl čas se poohlídnout nad nějakou novou HC skákačkou, hranou po nocích.
    • To bych ti odporučil hru I wanna be the guy, je to zdarma a těžký je to nesmírně...
  • kubi-wan
    Je fakt, že u týhle hry jsem cítil pocit, jako už dlouho u žádný plošinovky. Mám hodně rád Trine, miluju novýho Raymana, ale u Giana Sistres jsem cítil tu atmosféru starých dosáckých her. Bylo to těžký, bylo to hodně nasírací, ale ten pocit neustálý nejistoty a následně pocit zadostiučinění, když jsem tu kterou pasáž udělal, je k nezaplacení.
    V jádru krystalicky čistá klasická zábavná hratelnost v novym balení, tim je pro mě Giana sisters: Twisted Dreams.
  • http://www.steam-refferals.com/index.php?id=116337
    • http://freesteamgifts.com/index.php?id=43846 tohle je lepsi
  • Zdá se, že plošinovky zažívaj comeback. Jako malej sem miloval dosovský pařby jako Titus the fox, Bio Menace, Prehistorik (hlavně dvojka byla super), Turrican (ten sem ale daleko nedohrál, páč mi padal kvůli paměti), DukeNukem, Crystal caves, Alcatraz, Another world, Abuse a hlavně Heart of the darkness. To je pro mě snad ta nej plošinovka. A kdysi tu někdo zmiňoval Cave story, který jsem zkusil a byl sem strašně moc překvapenej, jak je to skvěle hratelný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit