Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Zajímalo by mě, jak to vypadá s tou jejich adventurou. Backeři jsou prý informováni, tak mě poučte.

    Edit: S článkem to moc nesouvisí, jen mě to zajímá.
    • Black_Hand
      GlaDOS: dobre, minuly patek vysel osmy dil dokumentu popisujici veci zhruba z ledna. predchazejici dil byl hlavne o ujasneni si financi a dopadu na hru a byl trochu depresivni, ale to jsou prachy vzdycky :). v tomto dile jsou videt nasledky a poctivou produkci a zlepsujici se naladu a i trochu masivnejsi testovani, kdy se vsichni lidi pracujici na projektu sejdou a proste nejakou dobu hrajou klicovou cast hry a komentujou, odhalujou bugy atd. neni to jeste hotovy ale postupuje to dobre, coz je dokumentovany i dev blogem grega rice popisujici stav produkce. spoiler: brzo uz by ses mel dozvedet vic i ty :)))).

      vic rikat nebudu, pak bych porusoval nepsanou, dobrovolnou NDA backeru :). vetsina z toho co jsem rekl jde pochytat z twitteru 2pp a dalsich.

      Cosi: jo, to je jedna vec, ktera me zarazila. asi jim to hodim na backer forum, az bude cas.
      • GlaDOS
        Díky.
        • Black_Hand
          nz, doufam ze te to uspokojilo.
    • Cosi
      Jo, pamatuji si jak, Schafer ve videu povídal, že se Ron Gilbert připojí. A mezitím odchází.
  • Robotron3
    Ten Gilbert se tady tváří strašně připitomněle. Něco jako Randy z My Name is Earl *15*
    • Možná proto, že šilhá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit