Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem příliš fanda virální reklamy v tomhle hádankovém provedení - ano je to hezké a pokud si vyhledáte a projdete ty stránky o tom a vidíte co všechno vymysleli, je to opravdu zajímavé, ale pro lidi nezůčastněné a lidi co nemaj čas všechno dohledávat a luštit a bůhvicoještě (tedy 99 % lidu) se to dosti míjí účinkem. Jednodušší typy virální reklamy by podle mě měly širší pole úspěšnosti...
    • Black_Hand
      nemyslis, ze taky zavisi na cilove skupine?
      • Cílová skupina Portalu jsou luštiči virálů ze zakódovaných obrázků, herních souborů, spektrální analýzy zvukových souborů a podobných srandiček? Z milionu lidí co si to koupí jich bude ne víc než pár stovek, něco víc si o tom přečte pár tisíc, ten zbytek to postihne minimálně, povětšinou vůbec... Ale jak sem řekl, mně to třeba připadá zajímavé, ale pro širší publikum jsou účinnější napr. ty vtipné video reklamy...
        • Ano, radši pasivně sledovat, než aktivně vyvíjet nějakou činnost.
  • je to pekny, ale naprosto nehorazne slozity...sem se koukal uz§ jen na zhrnuti objevu na http://valvearg.com/wiki/Investigation_History a uz sem se v tom ztratil.....to ta ARG minulej rok tesne pred ohlasenim byla lepsi v tom, ze byla prehlednejsi....;-)
  • S českou verzí Amnesia mi to asi nebude fungovat, co?
  • Black_Hand
    myslim, ze valve objevuje nove teritorium PR uz od objeveni se radii.
    • Cajk
      Viral Valve použilo minimálně už u HL2, spíš už u Blue Shift když to pro ně dělal Gearbox:) Oni v tom maj dlouholetou praxi

      Mimochodem zajímavej viral zkoušeli i DICE u Mirrors Edge, ovšem prodejům to bohužel moc nepomohlo:p
      • Black_Hand
        co to bylo u HL2? ta leaknuta beta? u blue shiftu me nic nenapada.
  • No a to zdaleka neni vsechno. Kdyz jsem dnes vecer prijizdel na strahov, byly na silnici rozsypane brambory!
    • A za ten plyn ráno na Strahově taky mohli? Byl jsem bez elektriky! :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit