Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOOOW dalši PC EXKLUZIVITA! Máte na tom PC ale fakt peckove hry nove generace ta grafika je normalne šokujici až z toho bliju *11* *15* *15* *15* *15* *15*
    • zalez poskoku
  • "V samotném jádru totiž pořád jenom deset hodin klikáte."
    Ale to samé se dá říct minimálně o třetině PC her. *3*
  • chci se zeptat těch, kdo hráli plnou verzi - existuje jen jediná správná cesta (postup), jak každou kapitolu úspěšně vyhrát? protože jestli jo, tak trefit v každým dni (kole) přesně ty správný rozhodnutí, to není moc hra, ale střelba poslepu...
    • Raziel_cz
      Díky tomu, že spousta věcí stojí na náhodě, tam jedna správná cesta není.
  • Jsem prijemne prekvapen strizlivym a alespon pro me presnym hodnocenim. Nebudu vam lhat, trochu jsem se obaval az pokrytecky vysokeho hodnocei "protoze je to proste indie/retro/neco takovyho."
    • Proc? Ze nekdo dava vysoke hodnoceni jen protoze je hra indie jsou konspiracni teorie hateru.
  • cetl jsem jen prvni odstavec a musim rict ze warez
    • Proč to tedy vůbec hrát?
      • Sběratel špatných her? Trochu náročný koníček na místo na disku, ale i tací mezi námi jsou. *5*
        • Sběratel by si ji koupil.
          • To by ses divil, i mezi sběrateli jsou zloději.
  • Jack1947
    Chtěl bych napsat něco... jenže pravděpodobně bych jen popichoval... takže snad jen to že co čtu tak nic pro mně, sadomaso s náhodným( nebo spíše náhodou) "vyhraváním" ůrovní... přenechám jiným. *4*
  • Veskoslav
    Tahle hra funguje stejně jako fungoval Rimmer na lince důvěry pro sebevrahy. Čtyři se mu zabili a jeden volal omylem. Ta hra je vysoce frustrující, kdy náhoda hraje tak velikou roli, že tu hru asi nikdy nedohraji, protože na to nemám nervy.
    • aby te zedla kobyla
  • Hele nevyšla náhodou minulej tejden od tohoto autora recenze na Hreji? Tak to můžete natáčet společně i videa, nechcete?
    • Na hrej.cz jsem na tuhle hru recenzi nevidel, jestli ty jo, tak sem hod odkaz.
      • On myslel recenzi na jinou hru ale od stejneho autora
        • Tak to snad nicemu nevadi, ne? Externi autor muze psat klidne pro deset webu ...
  • Tak teraz sa musim riadne smiat. Pri Dark Souls vyzdvihujete obtiaznost, umierate 10x za minutu a tam to vsetci vyzdvihuju do neba a tu, ze nezvladnete ukocirovat par psychicky labilnych individui a taktizovat, tak tu to zatracujete. Dvojaky meter...... A isto mi tu teraz niekto nadhodi, ze predsa v Dark Souls a podobne sa z kazdej smrti poucis.... a tu nie? Vazne? Nevsimnem si ze na taketo spravanie treba takto reagovat? Niekto by si mal trochu zvazit svoje hodnotenie veci.
    • Jam97
      Je rozdíl v tom, že tě v Dark Souls zabíjí tvoje vlastní neschopnost. To se o Gods Will Be Watching vážně říct nedá, ta hra je jak ruská ruleta (doslova, v jednu chvíli).
    • Srovnávat Dark Souls a nějakou pixelatou indie zhovadilost? Tak tento trolling se vážně nepovedl... *7*
      • Už jen to, že očividně používáš slova indie a pixelatý za účelem bagatelizace svědčí o tom, že nemáš absolutně přehled. Grow up.
      • Pravda, to si GWBW nezaslouží.
    • Pethulla
      Viděl jsi aspoň to Lets play? Pak bys viděl, že nezanedbatelnou roli hraje náhoda a pokud ti ty virtuální kostky nebudou padat, tak to taky můžeš opakovat do aleluja.
      • Náhoda sice hraje značnou roli, ale rozhodující je stále správná taktika a pozornost. Je to podobné jako hrát FTL, chce to správný přístup a trochu štěstí... Navíc kdo se nechce moc trápit, může si dát lehčí obtížnost a pokud ani to nepomáhá, tak už je problém někde jinde... já osobně si hru užívám, technické problemy jsem zatím nezaznamenal(začínám 5 kapitolu, tak snad se neprojeví) 4 z 10ti mi přijde jako málo... Nevím co přesně autor od hry čekal, ale já jako to někdo, kdo o hře slyšel až v momentě kdy vyšla a původní hříčku minul, jsem se hrou spokojený... za mě 7/10... být za polovinu ceny tak 8/10
  • doufam ze bude zase filozoficka recenze od krysaka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit