Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To mi připomíná ruletu, jackpot nebo něco na ten způsob a ano je to o vytažení peněz... z kapsy jak jinak. Což se mě naštěstí netýká.
  • Dalsi zoufala snaha jak donutit pc socky si neco koupit.
    • Se me libi jak nadavas do socek a pritom mas to svoje 30fps lock(realne to na to stejne nedostahne), nulovy AA, zadnou rozsiritelnost, zadny 4k, zadnej steam.... atd atd

      Ty jsi ekvivalent tlustyho prasete co sedi u fotbalu a rve na par milionaru at rychleji behaj :D Ubozak :)
      • TheGGG
        až na to, že dost her běží na PS4 na 60fps. Nulový AA, může říct jen umaštěný pcčkář, co nikdy žádnou hru na konzoli v pohybu neviděl. 4K rozlišení je taková vtipná výmluva PCčkářů, ale pravdou je, že ve 4k nehraješ ani ty, ani tak 95% ostatních PCsr*čů. A že na konzoli není steam? To je toho, hry se daj kupovat i jinak.
      • *1*
      • deridon
        s tim ekvivalentem... dokonalý :)
      • Zrovna Steam bych neuváděl jako výhodu. Samozřejmě, pokud máš rád DRM omezení i na "pitomou" krabicovku, tak si to jako výhodu nech.
        • Pro me je zas vyhoda ze se v 1 rano rozhodnu ze chci hrat s kamosema Borderlands a do pul hodiny hraju, nedej boze aby byla treba sobota, to bych cekal minimalne do stredy, pak bych musel na postu pac kdo normalni je dneska rano doma a jeste bych musel skladovat zbytecnou krabici a instalovat z DVD jak pred deseti lety.

          To ze je steam zaroven i jedna velka DRM me netrapi jako treba v pripade games for windows nebo podobnych pakaren.

          Steam mi doslova a do pismene umoznil kupovat hry, do te doby jsem jen piratil.
          • Nejak mi uniká dôvod, prečo by mi malo to "Steam DRM" akokoľvek vadiť. Ide to hrať offline, systém to nespomaluje, všetko funguje spoľahlivo, vôbec o tom neviem...

            Vadiť to môže leda tak pirátom (zlodejom).
            • species
              tos ale blbe precetl :) ja mam Steam celkem rad(az na par problemu s customer support), pokud jsi smeroval svuj prispevek na kolegu, tak nevim proc quotujes me :)
  • TheGGG
    GoG je mě volný, jsem koupil Ryse a Shadow of mordor a paření je dost.
    • to sme radi ze to vime
      • TheGGG
        Tvoje máma ráda byla.
  • Nechtěli byste dát třeba odkaz na každé slovo?
  • Nedalo mi to a koupil jsem tři hry a tři mutátory a padlo mi:
    Zaklínač 3
    FTL: Advanced Edition
    RCT 3: Platinum

    Za 9 eček takový luxusní bonusovky :D. Já musel být nedávno na někoho moc hodný že se štěstí otočilo zrovna na mě :D.
    • ucho
      1 mutátor stojí 2 dolary...
      • Mato1987
        no a čo si nám tým chcel vlastne v celkovej podstate veci povedať, či to bol len taký tradičný výkrik do tmy?
    • co to jsou za skratky?
    • Ha ha, jsem presne cekal, ze se tu nekdo takovy objevi. Forum snese vsechno, ze :D.
    • Tak to dej vedet na forum gogu. Lidi se tam snazi dat dohromady seznam vsech moznych mutatoru a tvoje stastna vyhra je bude urcite velice zajimat protoze zatim o zadne z tech tvich her neni znamo ze by kdy nekomu padla.

      http://www.gog.com/forum/general/mystery_mutator_game_list/page1
    • mne padlo WTNO, MESOM a AI, takže za mne spokojenost
      • to co su za skratky?
        • Mato1987
          Wolfenstein The New Order, Middle Earth The Shadow Of Mordor a Alien Isolation, mala to byť sarkastická poznámočka, aspoň tak som to pochopil ja *2*
          • vzhledem k tomu, ze ani jendnu z techto her gog nenabizi, tak toto ty zkratky zrejme nebudou.
            • Mato1987
              Ach tá dnešná tupá mládež.
          • tos imo pochopil blbe, pac prestoze ja vsechny ty tri hry znam z tech blbejch zkratek sem vycetl taky prd
    • Tak mne vyslo In Cold Blood, Legend of Grimrock a Canon Fodder 2*10* *10* . Ticho zavidim, inak v tych mutatoroch odporucam Fahrenheit, uzasna detektivka od tvorcov Heavy Rain a Beyond:Two Souls.
      • victor
        Beyond Divinity- pro doplnění sbírky ; Fahrenheit- díky jedinečnosti na PC a Carmageddon2 - z nostalgie ... ale mutátory .. no nevím :/
    • victor
      Hmm tři hry , tři mutátory ... jestli oni náhodou nedělí rovnou podle objemu nákupu a nelámou tak hůl nad většinou co okusí jen jeden mutátor ..... *12*
    • Mato1987
      daj sem nejaký dôkaz, ináč ti neverím *5*
      • koho zajima jestli mu veris nebo ne
        • me to zajima docela dost, jeste nejaky dalsi stupidni otazky?
          • TheGGG
            jo, už sis koupil nafukovacího panáka ve tvaru justina bíbra?
            • species
              A jak asi vole kdyz si je vsechny vykoupil, si mam nechat dovest ze zahranici? Radsi pockam, cla jsou svinstvo.
            • Mam nafukovaci pannu ve tvaru tvoji mamy.... Pockat, ona vlastne nafukovaci neni
  • to je hrozná tržnice ten GOG, co se to s nim stalo? maj filmy, teď ruletu, co chystají na léto, budou prodávat sandále a trička? "Tšista pane tšista, zkusit ruletu, vyhlát, vyhlát zadalmo!"
    • Mato1987
      to je ale rasistické *15*
      • Šišlající teď mají vlastní rasu? Ve které hře to je?
      • victor
        Ale pravdivé .... *3*
  • ucho
    já teda nevím, ale podle mě Zaklínač 3 nikomu nepadne, podle mě za ty 2 dolary dávají jen nějaký omezený výběr. já to na jednu hru zkusil a padl mi tam shit, kterej podle fóra nepadl jen mně... takže víceméně o ničem. je lepší si koupit ty hry, co člověk doopravdy chce. je to mnohem lepší, než dostat tři hry, které třeba ani hrát nebude...
    • Pethulla
      já todle střílení slepýma taky nemám rád, šance že ti padne něco fakt echt dobrýho se limitně blíží nula nula prd. Proto mám radši to jejich Insomnia promo - teda pokud ti tam půl dne nevisí nějaká "jackkeanovina"
  • Článek je z 18:15h a už ted je třeba Alan Wake 23.79€ a ještě ktomu v Eurech což je oničem. Vim že dříve byl GOG v dollarech, ale ted v Eurech to nemá uroveň kupovat. To samé GMG taktéž přesedlali z $ na € *10* a to je znátelný.
    • Pethulla
      Tak Alan Wake je za 3,59 euro, jenom to musíš, jenom to musíš vybrat na stránce toho proma (+ musíš vybrat další dvě věci).
      Jinak gog sice přešel na eura, ale tam naštěstí neplatí euro = dolar
      • ucho
        Alan Wake, který byl už i za 1 dolar je teď za 3,59 eur? juchů :)
        • Já už naštestí AW taky mám i ten daťák Noční můry, asi před rokem byly oboje tyhle věci na Steamu za tuším 1,49 Eur v 90% slevě *3*
        • Pethulla
          no a AW:AN byl zadara a teď za to chcou 1,59 eura. Vyděrači. *3*
    • Mato1987
      To je divné, mne to na gog ukazuje stále, že alan wake je za 3.59 € a american nightmare za 1.59 € http://s29.postimg.org/yb9gnlg5z/divne.png na tej ich promo stránke http://www.gog.com/mutator
      • Jo tak beru zpět, já to rozclick, ale ty Euráče zůstávaj.
        • Dole na pravé straně, máš výber.měny.Nabízené jsou dolary a eura.
          • Díky, to jsem nevěděl.
  • Mato1987
    Kurnik, keby tam mali nejaké kvalitnejšie hry v mutator zozname, z tých všetkých hier by som zobral snáď len theme hospital...škoda no, keby som nemal grid a trine 2 tak by som si začiarkol práve tieto dve hry, ale načo by som ich kupoval znova len preto, že mám šancu dostať za 3 eurá nejaké 3 iné náhodne vybrané hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit