Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Neví někdo z který hry je ten úvodní obrázek?
    • ucho
      Syberia 2
      • Inquisitor
        A já jsem si to myslel. Hru jsem hrál, ale už je to nějakej ten pátek.
  • Jak se vubec nakupuje na GOG ? je to stejne jak na steamu? zakoupena hra jde do knihovny atd ? je potreba nejaky specialni GOG client?,je to u vsech online distribucnich kanalu stejne?
    • Někdo povolanější ti to asi vysvětlí lépe, ale zkusím to :)

      1. žádný client. Stačí zadat při registraci svuj mail (ten je zároveň prihlasovacim loginem + heslo) a datum narození
      2. není zde nic takového jako Steam Security Guard (můžeš se tedy přihlasit z jakéhokoliv PC, a GOG ti neposílá hlášky), pro mě výhoda - při instalaci stačí stáhnout setup hry nebo GOG downloader - ten ale nepoužívám
      3. Ceny jsou v globále stejné, ale GOG umí o vikendech udělat pěkné akce, např. 70 her za 120 dolaru -ano, je to majlant, ale vezmi si to množství. Samozřejmě nemusíš kupovat všechny, jen si vybereš, které chceš
      4. spousta bonusu k tomu (oceňuji hlavně soundtracky - každý obsah je zvlášť, stačí rozbalit a máš ho ve složkách) , při tak nízkých cenách je to opravdu zadarmo. Víkendové promo je navíc od pátku do pondělí, což je skvělé.
      5. vyborný hlasovací systém o nových hrách, poradentství, přehlednost webu, kompatibilita na ruzných OS, vstřícnost komunity...

      Když je nějaká hra na GOG i Steamu jednozačně beru GOG, čimž nechci Steam pomlouvat, ale když si chci např. koupit hru z jiného PC, tak mě Steam peskuje. Guard se dá sice vypnout, ale z principu je to prostě špatně. Co se týče aktualizací, tak ty nejsou jako přes Steam (automaticky se nestáhnou), ale je u hry další samostatný setup který nainstaluješ a je to. Viděl jsem mnoho distribucí - jsem hrabičkář :D, ale tahle digitální služba mi holt sedí. Co se týče nákupu, žádný aktivační klíč, pouze se objeví hra v knihovně. Rozklikneš a vyjede ti obsah. Ten je i napsaný v rámečku pod hrou. To je asi ve zkratce vše. Omlouvám se za případné překlepy, ale píšu to jen za svitu monitoru a klávesnice bez nasvícení :)
      • MickTheMage
        Zabudol si napisat, ze ceny su na GOGu vlastne lepsie, kedze su v dolaroch. Takze ziadne, ze pre US and co. stoji hra 10 dolarov a pre Europu 10 euro, ale pekne vsetko za 10 dolarov (co je zhruba 7 euro) atd.
        • Máš pravdu. Nedošlo mi to. Pořád mám zafixovaný silný dolar :)
      • Dekuji za objasneni , tohle jsem potreboval vedet :-)
    • maros.goc
      je to ako na steame az na to ze nepotrebujes klienta :) maximalne si musis z gog stiahnut taku utilitku cez ktoru budes tie hry stahovat na HDD :) na gog sa ti samozrejme hry davaju do kniohovny, no je to tu celkom mile spravene, ze ti to graficky ukaze ako keby sa hra ulozila na policku :)
  • maros.goc
    Dracula Trilogy kupene!! diky :))
  • Mám jeden sen - vlastnit všechny hry z databáze GOG... jednou se to snad podaří :) Ať je sortiment širší a širší.
    • ucho
      proč jednou? nákupní košík jim teď nefunguje? :D
      • To sice ano, ale člověk se musí kontrolovat, protože je jako v dítě v cukrárně :D - moje konto pak pláče, když mám apetit ještě něco dokoupit.
        • ucho
          no jo, koukám, že na GOGu mám 198 her :)
          • Moander
            Ja jich mam nepocitane.
            • ucho: ty budeš mít stejnou deformaci jako já...nakoupeno mraky..a dohráno kulový :)
          • Inquisitor
            A kolik z nich sis zahrál? :)
            • ucho
              úplně do konce 24. teď dojíždím resty z PS3. pak mám ve frontě jednu hru na Steamu, co musím dojet (počet her na Steamu raději zveřejňovat nebudu :) ), a pak už je nachystaný zase jeden kandidát z GOGu na zahrání. ale k tomu se dostanu asi až v lednu. musím to střídat, ať se dostane na všechny :) na důchod si to člověk sušit nemůže, to budou jiný starosti, tak se snažím, co to jde :)
            • Jack1947
              Nehral zadnou, je to jen a pouze o tom to vlastnit na hrani vetsinou uz zpravidla cas nezbyva.
  • nekromant33
    Haegemonii mám ještě z Levelu s češtinou :)
    • Také ji mám uloženou. Nicméně mám pocit, že tam byl problém s češtinou, která od určité úrovně hry přestala zobrazovat text *9* Už je to ale spousty let kdy jsem brouzdal vesmírem / třeba se něco změnilo .. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit