Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S takovou mě brzo zrujnujou.
  • Jsem jediny, komu nejde web gog.com?
    • braveman
      Chvilku po vydání článku byla na serveru zpráva o přetížení. Teď už se očividně ani nenačte. Dej tomu chvilku...
      • ucho
        mně to jde pořád v klidu, žádného přetížení jsem si nevšiml. i před pěti minutami ok.
  • Vím, že GOG je poměrně moderní záležitostí a dost lidí tuhle službu má rádo a bude jí hájit. Já uznávám tu výhodu, že existuje jeden web prostřednictvím kterého se hráči mají možnost dostat legálně ke starým hrám. To je jistě pozitivum. Na druhou stranu jsem naprosto přesvědčen o tom, že velká část prodávaných her už by měla být dávno zdarma a zároveň, že ceny na tomto webu nejsou rozhodně pro českého hráče ideální. Dát dvě stovky za mnoho let starou hru... no nevím. Pokud si chci zahrát opravdu starou hru, necítím žádnou morální povinnost si jí kupovat - věřím, že autorům té hry stejně už nejde jediná má koruna. Předem díky za mínuska. *2*
    • x_ander
      Jak už bylo řečeno nade mnou, neplatíš jen za hru, ale taky za to, že ti bez problému funguje pod moderními systémy, máš k ní spoustu bonusů atd. Krom toho člověk občas narazí na perlu, kterou by jinak nikdy neobjevil. A v neposlední řadě rád dám pár korun (při slevových akcích opravdu třeba jen 50 kč) serveru, který tohle všechno dělá.
      • x_ander
        A až se na GOG jednou objeví System shock, rád za něj těch 10 dolarů dám. Ve své době jsem ho minul a zpětně se mi nikdy nepovedlo ho rozumně rozchodit (zkoušel jsem to opravdu hodněkrát). Zase na druhou stranu proč si na GOGu za 10 dolaru kupovat třeba první tři díly Kings quest, když na stránkách AGD Interactive jsou zdarma ke stažení perfektní remaky. Ale to už si každý musí přebrat sám :)
        • Zkoušel jsi system shock portable (http://www.systemshock.org/index.php?topic=211.0)? Ten mi šlapal snad na všem.
    • Alex81
      Neplatíš ani tak za hru jako za pohodlí: zaplatíš, stáhneš, nainstaluješ a hraješ. Žádné moření s tím aby to fungovalo pod moderními OS.
      • přesně, některé hry z tama jsou dokonce na netu zdarma, já když to pouštěl přes dosbox tak jsem to akorát hrál v malém okýnku někdy bez zvuků, někdy jsem ani nespustil, na GOGu stahnete, nainstalujete, hrajete
    • ucho
      pokud si tu starou hru za 200,- (a většinu stejně koupíš za 100,-) kupuješ s tím, že tě zabaví na 10-20 hodin, je to špatná investice do zábavy, když tím zároveň podpoříš zajímavou myšlenku her bez DRM?
  • ucho
    smím vědět, kde bylo info, že tam bude i Psychonauts? (jedna z nejlepších her, ale tak zajímá mě to), a ten Broken Sword je zvláštní, ten dávali jeden den už i zadarmo. jinak druhá věta článku nedává smysl.
  • BoB.2
    Psychonauts jsem před nedávnem znova rozjel. *5* *1*
    • zdeeneek
      Na trikolce ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit