Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GOG nefunguje, hra samotná (Zaklínač 3) jede, ale nemůžu stahovat patche a DLC. Pěkně mě to sere. Ať de GOG do p*dele.
    • Tilwaen
      On to možná nebude problém mezi servery GOGu a tvým počítačem, ale spíš mezi židlí a monitorem.
  • Jak již tady někdo psal, proč si myslíte, že na GoGu je jen málo nových ačkových her? Jednak má steam větší uživatelskou základu ale hlavně a to především je to celé o vydavatelích a ti prostě své Ačkové hry bez drm vydávat nechcou.
    Tak moc nechápu, proč všichni plivou na steam, jako by to byla jeho chyba. Jako kdyby Valve drželo kravaťákům u hlav revolver, aby vydávali jejich hry pouze u nich.
    Ano, steam je DRM, ale DRM se spoustou více či méně užitečných funkcí.
    Osobně mě v ničem neomezuje, internet mám 24/7 a když se náhodou z nějakého důvodu stane, že ho nemám, tak pořád existuje offline mod.
    Ale Gogu fandím a občas tam taky něco koupím. Jen ten hate na steam moc nechápu. Samozřejmě, že je co zlepšovat a chce to pořádnou konkurenci, ale jinak se steamem žádný zásadní problém nemám.
    • A proc myslis ze si kazdej svepravnej clovek sosne warez verzi? Prave proto, ze se nehodla s nikym pul roku dohadovat, kdyz to nebude fungovat nebo to bude sragora.
  • To je aspon pristup. Prestoze nemaji online drm jako steam, anemaji pod kontrolou co se deje, maji skvele podminky provraceni penez, proti kterym podminky steamu vypadaji jako prasivina.
  • Nejférovější firma. Už jen díky tomu, že euro se nerovná dolaru a teď gigantická hra jako Zaklínač 3 má být bez DRM. Prostě to jde, jen se musí chtít. :)
  • To je sice pěkný, ale GOG pořád porušuje EU zákony ohledně vrácení zboží do 14 dnů.
    • *1* 30 není 14 takže porušují zákony *1* palec hore za BigBrusel postřeh
    • Pořád ale nabízí víc v tomto ohledu, než milášek PCčkářů, Steam,
      • Vojta_Ilavsky
        Jedu GOG-only a jsem spokojen, Steam, Origin a Uplay, všechno jedno merde. .)
        EDIT: Všech 28 her aktivně hraji, většinu věcí jsem koupil za plnou cenu, zaslouží si to. :)
        • A to jsem myslel, že jsem jediný. :)
  • GOGu drzim palce jejich strategie mi dava smysl. Ze tam nejsou posledni trhaky? A proc myslite ze tam nejsou? Ano je to DRM. A proc Ackova hra potrebuje DRM? No protoze by se mohlo driv nez oficialne vyjde provarit ze to neni az takove terno. Na GOGu mate jedinou jistotu - kdyz uz nekdo ma koule to sem dat nove, tak si je jist ze to je dobre a bude se to prodavat stejne. Pokud se to na GOG objevi s casem, tak vite ze to je casem vyzkousene a nekomu to stalo za to dostat to i po case na GOG. Pro me jednoznacny win-win.
  • Jdou správným směrem, bohužel stále malý výběr her, o nových titulech se ani nedá mluvit.
    • Proč ti někdo dal mínuska, když si napsal fakt? *7*

      GOG má miniaturní výběr her oproti Steamu. To je prostě fakt.
    • Chyba držitelů práv na dané hry.

      GOG je těžce přesvědčuje a co teprve ty nové hry, kde někdo prosazuje ochranu.... Borci jdou ale proti všem. Steam to má lehké. Je velký, má dmr.
  • Skvělé. Snad se bude GOGu dále daři a bude tam více nových her.

    Jediná velká platforma která jede DMR-Free a ne ty šílené ochrany od EA/UBI anebo stálá ochrana od Steamu *11*
    Vždy je lepší možnost volby a tu přínáší pouze GOG.
    • Ještě HomoBundle dává, když je to možné, DRM free + Steam key, což je imho ještě lepší než GOG. Takže meleš z hladu.
      Každopádně třeba mně je nějaké drm u pyči a když mám hru třeba s drm i bez, tak hraju na steamu (uplayi, originu, desuře a jinejch buzerantskejch klientech). U gogu mi právě chybí volitelnej klient, i když ho teda prej taky budou někdy mít.
      • Vojta_Ilavsky
        Galaxy Klient je v alfě.
    • C-BEAM
      GOG je samozrejme super a dúfam, že sa im darí i keď nepoznám v akom sú finančnom stave. Žial ich výber starých hier je stále hrozne malý a o počte nových (z pochopitelných dôvodov) netreba ani hovoriť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit