Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak to funguje dobre, tak mi na vzhlade nejak nezalezi a funguje to dobre. Minule som rozmyslal ze si dam Chasera tak som si ho hned kupil. Za mna super.
  • Kdy bude to Galaxy konence ?
  • unvisible.hologram
    "Tak super hry, co mizí..." bože, běžte plakat jinam. Kdo hry má, tomu to může být jedno, kdo ne, ať si je koupí - GOG, Steam (tam taky jsou, že jo?) nebo Albert, kde je Gothic 3 za 199,- ...
  • Jack1947
    Filmy? proboha na co filmy, vždyt máme i jiné kanály co distribuuji filmy. *7*
    • nemame
  • Minuly jednodussi styl se mi libil mnohem vice jak tento.
  • 4,5 eura za dokument v pochybný kvalitě (průměr tam mají kolem 2.5 GB na hodinu filmu v 1080p), mi tada vůbec nepřipadá jako vstřícná cena. *7*
  • Postupně se z gogu vyhází klasiky a pojedou jen nový hry.Dávám tomu tak rok, dva..
    • A premenuju to na GNG&M *7*
  • maros.goc
    tolko skvelych hier odchadza z gog? :( och boze
  • We're overwhelmed by the popularity of our service. Please check back soon. No mozna misto graficke predelavky meli zainvestovat do lepsich serveru.
  • Nový design se mi celkem líbí. Je pravdou, že nepůsobí tolik "hravě" jako dřív, ale není to nic strašného. Konečně se dají hry vyhledávat, filtrování her se mi zdá lepší a i jejich zobrazení, krom podstránky se hrou, která mi přijde nepřehledná. Celkově mi design připomíná Material Design se kterým se má Google vytáhnout s Androidem L. Těžko říct, jestli počítají s androidí aplikací, když mají responsivní design, ale dveře tam mají otevřené a jednotný design tomu pomůže.

    Filmy rozhodně vítám. Výběr je zatím žalostný, ale jak psali v té zprávě, že distributoři nechtějí být první, co to zkusí. To chápu, tak doufám, že se najdou tací, kteří budou (byť z omezené nabídky) filmy na GOGu kupovat aby se ukázalo, že poptávka je. Už by mi tam chyběly jen elektronicky komixy a knihy a měl bych to komplet pod jednou střechou :-).

    K regionálním cenám jsem byl vždycky skeptický a moc dobře nechápu, že GOG vůbec přistoupil na refundování rozdílu cen z vlastní kapsy. To opravdu klobouk dolů. Díky tomuhle kroku bude určitě jednodušší vyjednat podmínky a dostat na GOG jiné starší i novější hry, které se tam doteď ukázat nemohly. Už před lety si mé sympatie získali a za ty roky, co si u nich spokojeně nakupuji hry jsem rád, že ty peníze utrácím zrovna u nich. O tom, že k již zakoupeným hrám vlastně zadarmo updatují obsah, ať už jde o koncepty, knížečky, soundtracky nebo bezplatně rozšiřují hru na další platformy - nově linux. O tom si u jiných obchodů můžete nechat jenom zdát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit