Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovladani mi nevadi ,protoze mam MOGU :-P.......
    • Mám také Mogu. Ale blbne mi občas nastupování. Chci nastoupit a zmizí mi všechna auta v dohledu. A dá se Moga překonfirugovat?
  • škoda že se podobný hry nedaj pořádně ovládat dotykem jinak paráda připomenout si to na mobilu, ale hrát to dokonce muže jen otrlej jedinec
  • RDR na smartphone? Tak si ho aspon konecne zahraju.
  • JohnyTheZik
    "V roce 2004 mohl humor a vůbec styl postav, dialogů a vyprávění, připadat leckomu hrozně cool, ale dnes o to víc bije do očí. Za každým slovem nigga, v každé větě třikrát fuck, dog, word a podobné libozvučné slovotvary."

    Paradoxne se takhle v ruznejch cernosskejch ctvrtich mluvi porad :D
    • Mart9
      To je sranda. Deset let je totiž strašně dlouhá doba, a tak se vzpomíná, jak se lidé tenkrát chovali, úplně jiná generace prostě *1*
  • Kdyby tak zdejší diskuzi viděl můj otec *9*. Milujte bližního svého, mé děti.
    • Thorar
      Jsem tak zblázněný do Tebe Ježíši, jen ty mě zajímáš já chci jen za Tebou jít! Království Boží vaří!
  • Horst_Fuchs
    Hra na stovky hodin na zařízeních kde baterie stačí na hodinu dvě hraní. :-) Je hezký, že si někdo vzpomněl na starší GTA, ale k čemu to? *3*
    • Pokud máš srajduphone nebo pevnou linku tak se nediv Horste. *6* *6*
  • Pisete tu o rasizme a neviem co ale kolko z vas milovnikov blackas s nimi zijete?ja ich tu mam vsade kam sa pozriem po ulici a byt ako milovany Niko Bellic hned by som to riesil. Je to spodina co len cicia europsku liberalnost. Osudova chyba europanov ze ich zacali tahat z Afriky.
  • Redakce, moderátoři, to snad chrápete? Já nevěřím vlastním očím. V diskuzi na games to vypadá pomalu stejně, jako by si NS chlapci z fóra hooligans.cz spletli pole působnosti. Copak by vám na to pověděli šéfové z tiscali, že vám tady pobíhají malí hitler jugend.
    • Treba fakt chrapou :)
  • je neskutecne jak se dementni negroidni individum se znalosti zadrzet stolici a upevnit katata u kolen dokaze stat hrdinou hry. *11*
    • dementni hovadko ,tebe mohl porodit jen vetrelec, lituju tvich rodicu...
  • Takze na s4 to ide na h0 vno viacnemej jedno na akych detailoch..
    • nwm proc ma dnesk jeste nekdo android telefon, kdyz iphone už je levnejší a vykonem uplne v jinem svete...na 5S mi to jede krasne a vypada to skvele, lepe nez na screenech zde a lepe nez na PC...nwm proc tu jsou tak osklive screeny, doufam ze to neni na android tak moc osekane oprpti iOS
      • kazdy vie co si preco kupuje.
      • Jack1947
        Omezenost neda se ani prohlizet bez softu soubory... ja bych spise se ptal naopak. ( nechci tu delat zbytecny hate).
    • HTC One to samé...
    • Si musis poridit poradny telefon, ne tu parodii ktera konkuruje leda cenou. *15*
      • To nema nic spolocne s telefonom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit