Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě jde zatím o nejlepší díl ze série. Hra je unikátní v tom, že každý člověk, zvíře, auto se chová úplně jinak a nebo dělá jiné věci.
  • Tohle je dobré doplnění recenze. Dobrá kritika i závěr. Pro GTA fanatiky nedoporučují číst.

    http://konzole.hrej.cz/clanky/gta-v-produkt-dnesni-doby-4699/


    Je ale pravda, že hodně recenzí byli chvalozpěvy a ne nechali se unést reklamou.
    • Nedělej tady reklamu na takový novinářský odpad.
    • Hanzales
      Já mám kritiku rád, ale ta recenze tam mi přijde místy kritická až zase zbytečně moc. Nejsem GTA fanatik, spíše PC FPS fanatik a i tak mi to přijde až moc. Např. ta grafika mi dech bere, fotorealistická být ani nemá, naopak na to železo a rozlehlost hry je ta grafika bych řekl až úžasná. Zvláštní, že to říkám zrovna já, protože absence antialiasingu a ostrého obrazu je asi to jediné, co mi na konzolích vadí a sám jsem zmlsaný ostrým a detailním obrazem. Zbytek je to samé. Auta, ty se mi zdají taky po pár hodinách hraní mnohem lepší, než ve 4ce a naopak se různě chovají (v GTA4 to pořešil až nějaký mod). To samé rozbíjení auta. Rozbíjí se luxusně, možná ještě detailněji, než ve 4ce, ale "pomaleji". Je to myslím zase hlavně kvůli hratelnosti, i zručnější hráč to občas někam natáhne a jezdit pořád s vrakem, nebo měnit co chviličku auta, nehledě na to že tu máte často vytuněného miláčka. Provoz (počet aut) také. Podlě mně jich je akorát, aby ta jízda mezi nima byla zábavná a člověk nemusel jezdit převážně po chodníku, aby ty úplné zácpy objel. Nepopírám, že za maximální počet aut nemůže výkon konzole, ale taky věřím, že hodně dlouho ladili všechno tak, aby se to hlavně dobře hrálo a nutno podotknout, že se mi to hraje naprosto úžasně. Taky bych té hře dal klidně tu 10ku. Ta hra si to prostě zaslouží a ti, jež si musí počkat na PC verzi (nebo chtějí počkat na next-gen konzole verze) si tu 10 tomu můžou dát pak ;o) Já chtěl původně taky počkat na tu PC-čkovou, ale teď když to hraju bych si to krutě, ale krutě vyčítal.
    • 1. Ač Hrej navštěvuji častěji kvůli článkům a sem chodím spíš jen diskutovat,není vůči Games.cz fér tu propagovat články konkurence

      2.Sice jsem GTA fanatik, ale s většinou v článku souhlasím. Na druhou stranu třeba mě se ta prvoplánovost hlavních hrdinů líbí a jelikož nehraji závodní hry tak jsou pro mne změny v jízdním modelu vždy otázkou přizpůsobení.
      • zdeeneek
        Nevidim problem v tom, ze sem nekdo hodi odkaz na clanek, kterej by mohl nekoho zajimat. Stejne si myslim, ze hrej.cz tu navstevuje hodne lidi a ti, kteri tuhle stranku neznaji se o ni aspon neco dozvi.
  • to vždy když někdo dělá recenzi na konzolovou verzi hry používáte oficiální obrázky a videa? žádné zkutečné video z hraní žádný obrázky. Ale je možné že nikdo nepoužívá v recenzi obrázky z hraní. Možná by nebylo na škodu vygooglit a hodit sem srovnání PS3 a Xbox360 verze.
  • bude to i na PC? a kdy?
  • Hanzales
    Mně se na pracovním kompu ve firefoxu ty obrázky zobrazujou náhodně :) Někdy jo, někdy ani za tu p..... Na mém kompu (stejný Fox, stejný flash, stejné pluginy) to zase jede v pohodě. Dříve to bylo určitě lepší. Teď je ten "obrázkovač" nějakej choulostivej :)
  • Miluju na games tu V*Y*P*Í*Č*E*N*O*U galerku, kdy si člověk chce zvětšit obrázek, jebne ho to do galerie, musí dát tedy zpět na článek, kdy ho to hodí na začátek.... úžasné.... vypracanci
    • každý normální člověk s průměrným IQ, si otevře galerii v dalším okne
    • zdeeneek
      Kdybys to napsal trosku slusnejsi formou a do spravne diskuze (pripominky, namety, bugy), tak by to melo vetsi sanci na zmenu.
    • I kdyz tvuj projev je ponekud zaostaly,musim souhlasit. Predtim to fungovalo skvele i bez galerii. Ted se na obrazky radeji ani nedivam,protoze bych musel zesilet
      • 10x souhlas. Galerie na Tiscali je neco tragickeho. Take se tu uz radeji vubec na obrazky nedivam. Pokud me neco zaujme,najdu si screeny jinde.
        K plusu jim neni ani fakt,ze nejvetsi konkurencni weby na tom nejsou o moc lip
      • Pod to se podepíšu, tenhle opruz předčí dokonce i ten jejich kvalitní přehrávač videí.
  • dotaz, budu rád za opověd:
    půjde na ps3 - 12 gb přidat SSD disk Vertex OCZ 3 a hrát gta 5 z něj?
    • Jen pozor, abys z toho za chvíli neměl počítač, to by bylo určitě proti tvému přesvědčení. *1*
    • Hanzales
      Mělo by to jít bez problému. Když tam fičí Vertex 4ka, tak pofičí asi i 3ka ;o)
      http://www.youtube.com/watch?v=M1kAfOWfQQI

      Tu je i jakýsi návod ni :)

      http://www.youtube.com/watch?v=S_vdNPv6HKk
  • Par dalsich poznatku... Pokud kupujete garaz, nesedte pri tom v aute, ja prisel o cerstve natuneho mustanga za 100k, a ze to neni jen tak pozbirat 100k... "jeste ze trevor koupil franklinovy noveho at muze radit :) " Magor je to, ale srdce ma "dobry" :) ( necekal bych, ze nam autori ukazou i jeho... :) )/ Po cca 30h herniho casu, jsem narazil zatim na jediny bug , a to , ze mezi dvema barakama ve Vinewood Hills byla nejspis popelnice nebo neco, (objekt) , ktery nesel videt, ale dalo se na nej vyskocit./ Na bmxce je sranda, a fajne se s ni da v U-rampe/ Nekteri lide na UK servrech, si stezujou, ze jim nekdy auto zmizi z garaze (domu-nikoli te koupene) asi glitch ale uz nasli jak ho obejit, aby nezmizelo. Me osobne se to jeste nestalo. / Zatim mi nevadila zadna z misi, i pres to, ze jsem jich nekolik nekolikrat opakoval. / Pribeh dava krasne smysl, a vsechny postavy maji charakter, sve vlasni kouzlo, i ty ve vedlejsich misich. U nektery jsem se nasmal, jak uz dlouho ne. / jo a zbrane, kteri si nejakym zpusobem upravite, se pro Heist upravi jinak, ale ne u vsech, jen u tech ktere jsou jakokdyby planovane pro danou misi, coz me trochu stvalo, ale dane upravy uz jsem nemusel znovu kupovat, stacilo nasadit... / akorad jedna vec co mi vadi je, ze se nekdy postavy, kdyz za ne zrovna nehrajete, oblecou podle sveho. CHtel jsem Man IN Black, a kdyz jsem se po nejake dobe vratil treba k Michaelovi tak mel ten blbec pri misi trenyrky a sandale. Jenom Trevor byl vzydcky poslusnej, pekne v obleku. / jo a pokud chcete aby auto delalo peknejsi obloucky,a aby se s nim celkove udelala takova pekna iluze driftu, tak je lepsi tunning na brzdy jen minimalne a vse ostatni nahoru/ hm... ocividne me to bavi see ya..
    • Keyz
      Zajímavý.
      To první je očividně taky bug.
      • Zajímavé to moc není, o mizení vlastních aut během všemožných situací se zmiňuje téměř každý a čeká se na nějaký opravný patch od R*.
        • Miserius
          Vlastní auto ti mozna zmizi, ale pak ho mas v garazi nebo v policejni garazi a za poplatek ti ho predaj
          • Je vidět, že víš prd, kdyby jsi trochu sledoval dění v komunitě a na fórech, věděl bys, že s mizením aut je prostě problém a zmiňuje se to i ve spoustě recenzích.
            • Miserius
              *1* Me je jedno kde o tom breci lidi na internetu, ja ti rikam co delat kdyz zmizi
  • Keyz
    Tak to jsem si myslel, že to bude volnější a budu hrát hlavně za svého "oblíbence". Takto musím hrát za nesympatické postavy nejen v rámci mise (to bych ještě bral) ale navíc celé mise. *16*

    To je škoda. Taky se hůře člověk sžije s několika hrdiny najedou. Tedy já ano.
    Pak musím hrát navíc mimo mise za dané postavy aby se zlepšovali a byli lepší pro dané mise. Tedy další hraní za nějakou nesympatickou postavu. To abych člověk co nejrychleji dohrál hlavní příběh a pak si hrál za toho koho chce. I kdybych hrál za jednoho nesympatického člověka, tak je to lepší jak dva anebo střídání postav.
    • Miserius
      Teda, ty uz 3 dny v kuse tady resis jen jednu kravinu za druhou a kdyz ti to nekdo vysvetli, jeste to blbe pochopis... On te snad nekdo nuti dohrat celej pribeh abys hral za Trevora? A to ti tak zalezi na tom za koho budes delat bordel po meste? To jsou starosti tohle...
      • Keyz
        Kupodivu záleží proto ten hrdina má jméno a nějaký profil. To tam může být rovnou figurína bez textury a profilu když je to objektivně jedno.
        • Miserius
          Na behani po meste a nedelani misi je to naprosto jedno
    • Moc to resis a pritom jsi to jeste nezkusil... Bud v klidu, vse probiha uplne jinak nez si to v hlave predstavujes... a pokud umis dobre anglicky, se szivanim nebudes mit vubec problem...
    • zdeeneek
      Tedy to nemusis hrat vubec ... *8*
      • Keyz
        To je vysvětlení jako prase *5*
        • zdeeneek
          Je to vysvetleni. Jestli mas oblibenou jen jednu postavu a za dalsi dve hrat nechces, tak se ti nebudou libit 2/3 hry.
        • Přece když se ti něco nelíbí a můžeš se tomu zcela vyhnout, tak nemáš absolutně žádné právo to kritizovat! To je jasná věc.
  • Jj tak dohrano a super. Ale... Saints Row 4 je proste lepsi. Ne o moc ale je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší