Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu hrát gta 5 na dvou počítačích i když mám jen jednu koupenou verzy
    • Ano, ale nemuzes to mit pusteny na obou pocitacich zaroven
  • Je to myslím nej hra na světě. Hodně se mi líbí grafika i když nějaký ty lagy tam jsou.Hodně se mi líbí řízení ažna ty nerozbitný auta a:rozjedete se v 150 km rychlosti na skokánek a vyletíte 80 metru vysoko.Jinak nejradši hraju za Michaela a na konci hry jsem s takovou chutí upálil T.Doporučuju koupit
    *14* *14* *14* *14*
  • taaaak s obrovskym křížkem po funuse hlásim i já své dojmy. Koupě nelituji, ale výtky mám. Grafika teda žádnej extra posun není - asi jsem zmlsanej GTA 4 s grafickejma addonama.
    Co mě ale bouchlo nejvíc do očí, je absolutně odfláklá fyzika vozidel - dco to kurňa má bejt???? nerozbitný auta? gravitace v GTA je jako na Jupiteru? ( auta přicuclý k vozovce, jak kdyby sluply power up z Carmaggedonu ) tohle bylo v GTA 4 mnohem, mnohem dál.
    Příběh neřešim - je mi 30, to už si těžko člověk sedne na p+del z herního scénáře, protože už ho nemá co překvapit. Za mě 8 z 10. Pokud v budoucnu nasimulujou lepší fyziku aut a hlavně něco udělají s těma nerozbitnejma autama, s kterýma když narazíš ve 200km rychlosti do zdi, tak odřeš blatník :-D, tak to bude fajn nástupce.....to zas bylo HYPU :-D
    • mám kartu AMD 7870, tak mohu hrát na plné detaily - NEXTGEN grafika? :-D fakt GTA 4 s modama vypada líp :-D
      • Lzes, mam gtx 980ti a na nekterych mistech ( hlavne mimo mesto) mam na plne detaily, silene propady (hra je na ssd a i7).
  • normálně jsem se přihlásil na social clubu a klikl na activate GTA tak sem napsal kód a pak se GTA začalo stahovat. pak jsem si uvědomil že sem na to activate GTA neměl klikat a nainstalovat rovnou z disků. Nainstaloval jsem ho teda z disků a když kliknu na ikonku GTA tak mě to tam dá zase to stahování *16*
  • Dohral jsem to na PS3 a dohral jsem to ted i na PC, musim rict, ze me to bavilo. Port z konzole je udelany na 1cku, hra sama o sobe je temer dokonala (single player). GTA Online je slabsi, ale kdyz porovnam soucasny stav s prvotnim stavem na PS3, tak je tam videt vyrazny vyvoj, takze spoleham na to, ze vetsinu problemu R* vychyta. Pokud mate partu kamosu a Online vam bezi bez tech problemu.. nabidne pri heistech GTA online opravdu paradni chvile. Doporucuju rozhodne zahrat.. kdo ma problem s vyssi cenou, tak vyuzijte slevove portaly na klice (nebudu jmenovat) a nebo aukcni servery, kde se da klic sehnat kolem 30 - 40 EUR.
  • Takze jsem si to take koupil. Teda je to asi nejvic penez co jsem doposud za hru dal. Za hodinu a pul bylo nainstalovano i s dvema patchy. Bez jedineho problemu. Ohledne problemu se ctenim DVD- neni to spis tim, ze pouzivate vetsinou uz letite mechaniky? Ja mam 2 mesice starou a bylo to bez chyby. Moje sestava je FX 6300, 8GB RAM, 2x 128GB Intel SSD, 500GB WD 7200 ot., Asus GTX 760 2GB, Win 8.1 a chodi to bez problemu. Ackoliv jsem asi zase naletel na hype, protoze je to jinak klasicke gta, cili me to moc nebavi. Zadna zmena od predchozich dilu. Hlavni problem gta vzdycky byl v tom, ze melo nesympaticke postavy a ja se s nimi nikdy neszil. Napriklad Saints Row jsem dohral trikrat hlavne kvuli tomu, ze jsem si vymazlil postavu se kterou me bavilo hrat. V gta 5 je to zase neosobni a hned na zacatku vsude same "nyga". Tohle me opravdu moc nebavi. Jinak hra pekna a obrovska. Tento mesic jsem si koupil jeste Far Cry 4 a to musim hodnotit kladne. Docela sympaticky hrdina, pekny svet a relativne zabavne ukoly.
    • Hele dle různých internetových fór některým lidem dokonce dorazily škráblý DVD v normálně zabalený krabici, to je už dolcela ostuda, jinak proč 2 ssd, to je máš v raidu? já radši šel do 1X 240GB protože v jednom online testu jsem se dočetl, že zvýšení rychlosti v reálu je něco málo přes 50%, to už pro mě nehraje roli, půl giga zápis i čtení za sekundu bohatě stačí na cokoliv
      • Jo tak pokud jsou mechanicky poškozený už z krabice, tak je to problém. Ne ne já mám ten první jen na systém, druhý jen na hry a ten plotnovej na zálohy. Místo toho na hry jsem měl taky plotnovej, ale ten záhy umřel. Tak jsem vzal druhé SSD. Jinak dodatečně musím GTA hodnotit 9/10. Jakmile se ve hře objeví Michael a později i Trevor, tak to začne být zábava. Mise začnou mít potenciál a přestanou nudit. Ačkoliv mise za Franklina mě stále nudí a tuto postavu nemám rád.
        • Jo, Franklin je ve hře jen do počtu, asi aby hru kupovali černoši. Hlavní příběh je o Michaelovi a Trevorovi, klidně to mohlo mít jen dva hrdiny.
        • já spíš nemám rád jeho homies, naopak velice rád s ním jezdím, s tím slowmotion si skvěle vychutnávám motorkáře *5*
  • Grafika nic moc. Nechapu proc to vsichni resi. Videli jste Far Cry 4?
    Radsi vic fps, grafika na stredni hodnoty a at je hra zabavna.
    • Far Cry 4 Jsem dostal ke kartě velice rychle mě omrzel, ale už ho nemůžu vyměnit za jinou hru, když už ho mám aktivovaný na uplay, ale další volba bylo unity nebo the crew, výběr jsem mohl udělat metodou ententýky...... Gta 5 mě baví moc a je nádherné i ve srovnání s FC4, uvědom si že FC4 má mapu velkou 46 čtverečních kilometrů a GTA 5 má 362
  • Sr_Lobo
    Paráda tak jsem koupil krabicovku a 4tej disk vadnej... Mam moc pomalej net abych to sosal a na supporotu Cenegy mi řekli, že vadnejch je 10% ze všech výlisků!!! Takže sem disky musel poslat na reklamaci a nyní je pro mě GTAčko tak na měsíc tabu.
    Je mi jasný, že až mi ho vrátěj tak to bude dobou kdy bude zrovna vycházet witcher, to by se jeden po*ral.. *13*
    • moc nechapu tu zalibu ve vlastnictvi lesklych kotoucu, kdyz dneska stejne zadna vetsi hra slusne nejede minimalne bez day one patche
      • v krámu kde jsem to kupoval byl samotný klíč o 150 Kč dražší, i kdybys tu krabici rovnou vyhodil, což by sběratel jako já neudělal, tak bys pořád prohloupil, kdybys bral dražší klíč bez krabice a navíc máš tištěnou mapu jako plakát na zeď, taky rád nakupuju jenom data, ale zrovna když výjde dlouho očekávaný AAA titul a navíc je levnější tak to neřeším, naštěstí mám slušný net, ale pro někoho to musí být frustrace zvlášť pokud je někdo z vesnice a ani nemá možnost volby a leckdy jenom mobilní net, navíc instalace z dvd je rychlejší, v tomhle případě obzvlášť když si čekal od vydání první verze tak dlouho, tak chceš pařit hned, ale dovolenou jsem si kvůli tomu nebral *1* mě stačí hrát po chvilkách
        • Problem netu? Problem kotouce? Tak by hold pozadal Tondu od vedle za flasku by mu prinesl stazeny GTA V z netu, pripadne teda cracknuty a uz by paril dnes davno tu hru *1* Chapu ted nekdo rekne ze to chce tak original? Vcem ale spociva? Ze na disk stahne jednicky a nuly? Dnesni dobe? Kde se kouka na max zisk, profit navic az prijde valka, coz dnes odvody, zbrojeni a pod bude to k necemu?
          To rozstrilej a hra naka bude to posledni co bude lidi zajmat, pripadne pokud bude jen chudoba tak prvni bude jidlo nez hmota a jednicky a nuly.
          Chapu zde lidi mit original hru, jen ta doba je uz davno pryc, clovek shanel horko tezko hru. Melo to svoje kouzlo stejne jako doba VHS kazet. Dnes uz je to jedno, je to jen hmota. Tudiz neco tak slozite kupovat uz dnes je podle me out. Vydavatele budou zivit jiny veci nez par lidi co koupi hru.
          • Lidem jako jsi ty bych přál octnout se v realitě, kde by pirátili všichni a hry se přestali dělat, dneska jsou i peníze jedničky a nuly, nebo dostáváš snad výplatu cash? Každý kdo rád hraje hry, je ochotný utratit hodně peněz za kvalitní harware ale hry pirátí není robin hood ale socka a těm hrám, které má tak rád vráží kudlu do zad. Kdyby to bylo jinak, tak se GTA vyrobí nejdřív pro PC a nevznikala by jedna F2P hra za druhou ale pořádné tituly častěji. Jestli jsou pro tebe peníze problém, tak nemusíš hru mít vůbec nebo stačí počkat, nového thiefa jsem koupil 2 měsíce po vydání za 3kila, nevím proč dostal tak špatná hodnocení ale kvůli tomu právě zlevnil, často digitálně dokupuju hry, který jsem minul jako třeba deadspace, takový hry seženeš za pár korun doslova, myslím, že mě stál něco okolo dvaceti korun, jestli ti to příjde hodně tak fakt nevím, to i jedno pivo je dražší. Pro většinu pirátů co znám není problém každý pátek vysypat 2 litry v hospodě a pak brečí, že nemají na hry, respektive nebrečí, protože je jim to jedno jako tobě a taky si to umějí "dobře" zdůvodnit
      • Sr_Lobo
        Chtěl jsem koupit jenom reg key, ale hra má přes 60GB a s mojím netem bych jí tahal tak 4-5 dnů nonstop *7*
        Jinak ta edice je fakt pěkná a kupodivu je dokonce levnější krabicovka než klíč samotnej.
    • Inquisitor
      Kámoš má taky na jednom disku pořádnej škrábanec, ale naštěstí fungovalo normálně.
      • Já jsem si kvůli tomu přendaval mechaniku ze starýho kompu a chyba už na prvním disku, tak jsem holt dal reinstall a z webu to instaloval 6 hodin, škrábanec tam není, přesně jak psal kolega výše je to špatně vylisovaný, a takový krásný artworky na nich jsou... škoda práce
  • Princ.Jablon
    Technický dotaz:

    Jsem jediný kterýmu tak neskonale a otravně blbne GTA online? Buďto chyba sítě nebo to naprosto nelogicky a bez důvodu přepojí do prázdné "session", věčný výpadky etc...
    • gta online je hooooodne nachylny na kvallitu pripojeni netu
    • To je občas i na PS4. Plný stav a najednou sám + friendi. Anebo rovnou vykopnutí z online.
      • Princ.Jablon
        To je pěkný ale proč? To je jako nějaká vlastnost GTÁčka jo? Dělá se s tim něco?
        • To je dementni Rockstar, dela se stim to ze se hry od nich nekupujou :-D
          • Princ.Jablon
            No...když si ho nekoupim tak těžko budu hrát GTA online...teda né, že bych si ho zatim nějak zvlášť zahrál díky výše zmíněné vychytávce
  • Co me prekvapilo bylo to, ze na i5 + GTX760 to jede na max detaily (bez AA) naprosto plynule. To sem necekal. Konecne vydali odladeny PC port. Zatim jsem nenarazil na zadny problem ci bug.
    Co se samotne hry tyce tak bych ji zatim dal tak 7/10 max, mozna i min. Jsem asi v 60% story modu a abych pravdu rekl tak me zatim pribeh moc nebavi. Prvnich par misi zacinalo slibne ale pak se to zvrhlo opet v kycovite, klisovite drama. Casto je to az komicky prehnane a pripomina to spis Saints Row. Struktura pribehu mi taky nevyhovuje. Mel jsem za to, ze hlavni tri postavy (hlavni inovace petky spolecne s heisty) budou mit na sobe vice mene nezavisle pribehove linky s tim, ze spolecne budou jen provadet heisty ci nejake klicove pribehove mise, ale ve skutecnosti ma hra temer linerani prubeh bez moznosti volby. Obcas se pro nejakou postavu objevi nejaka side mise, ale to je vse. Tohle si myslim ze je dost promarnena prilezitost. Kvuli tomu, ze vsechny postavy maji spolecny pribeh se taky casto stava, ze pribehove linky jednotlivych postav, ktere by se mohly odvijet kazda svym smerem, pripadne mit alespon nejake rozuzleni, vyprsi do ztracena. Pribeh se taky casto vyvyji nesmyslnym zpusobem. Tohle je pro me velke minus. Ve finale je pribeh jen zaminkou pro serii miniher (zavodni minihra, fps minihra, minihra s vrtulnikem) a neprinasi nic noveho.
    Jsem zvedavy jaka bude endgame/multiplayer - ten jediny to jeste muze zachranit. Graficky je to krasne, beha to svizne, ale neprinasi to nic noveho. Skoda.
    • S gtx 760 na max detaily? Teď tu o Karkulce prosím.
    • Upozornění pro všechny, kdo to ani po těch letech nepochopili - GTA je komedie.
    • Tady najdete GTAV benchmark testy GK a CPU: http://www.grandtheftautov.cz/GTA_testgk.htm
    • Ti nevim, vyčítat dílu, který je zjevně inspirován všemi možnými filmy o bankovních loupežích jako Heat nebo Resevoir Dogs, že obsahuje klišé, mi přijde trochu úsměvné, protože tenhle žánr na kliše více méně stojí, jako třeba že v každé takové lupičské partě musí být jeden nekontrolovatelný psychopat co vše jen komplikuje, to je jak říkat že Vice City má trapný přehnaný závěr s tou přestřelkou s kulometem v baráku, ačkoliv je to stejné jako závěr filmu Scarface.. A že spolu postavy mají propojenou příběhovou linku a mise nepovažuji za promarněnou příležitost, to by pro mě bylo kdyby to udělali jak píšeš ty a postavy se skoro nepotkaly, to by bylo mnohem horší.
      • Taky kvuli tomu, ze se vse prilis upina na ten hlavni pribeh tak se ztraci ten pocit volnosti a otevreneho sveta. Hlavne ruzne vedlejsi pribehove linky jednotlivych postav, ktere se mohly krasne vyvijet nezavisle na hlavnim pribehu jsou casto zmineny jen okrajove coz je pro me promarnenou prilezitosti.
        • jo na tom něco bude, ve starších GTA sis sice mise vybíral, ale nakonec jsi stejně musel udělat všechny a záleželo jen na pořadí, v GTA IV už bylo pár rozhodnutí jak příběh větvit (většinou ve smyslu jestli někoho odpráskneš nebo necháš žít) ale mohli to dotáhnout ještě dál, udělat různé příběhové linky podle toho jak se rozhodneš někde v půlce hry.. Jinak mám pořád pocit, že na tu mapu by se klidně vešly ještě tak 1-2 hry, pořád doufám v pořádné příběhové DLC ve stylu Gay Tonyho nebo Lostů
      • Promarnenou prilezitosti sem mel na mysli to, ze krome te hlavni pribehove linky ty postavy nemaji temer zadne solo mise. Jaky je teda smysl toho mit 3 postavy kdyz pribeh je stejne linearni bez moznosti volby ?
        • to se mi nezdá, solo misí je tam poměrně dost, Michael má celou linku kde zachraňuje rodinu, Trevor si řeší drogy, číňany a motorkáře u sebe v buranově a Franklin má mise s tim troubou Lamarem.. jinak si myslim, že 3 rozdílné charaktery dost napomáhají vyprávění příběhu
          • Ale když to vezmeš, tak se vlastně za celou hru postavy nikam neposunuly, jak na začátku tak i na konci jsou všichni tři jen obyčejnej zločinejckej póvl. Jen na konci jsou o několik set milionu bohatší a to vlastně jen díky assassination misím. Jak říká abc, u Michaela mohli více rozvinout tu rodinnou část a klidně nějaké věci spojené s prací filmového producenta, u Trevora to jeho drogové "království" a u Franklina zase "Da Hood" po vzoru San Andreas. Rozhodně ten potenciál tří postav šel využít lépe. Ale jinak si samozřejmě nestěžuju, zatím je po 100 hodinách v singlu spokojenost.
          • No to jo, ale to je tak 1 vedlejsi mise za 5 hlavnich. To je docela malo. Trevor casto zminuje jak je CEO jeho drogoveho imperia v nejakem dialogu, ale neni to nijak rozvinute. Franklin by mohl gangbangovat s tim druhym taky podstatne vic. Co s Michaelem nevim, mozna vic tech jeho studio misi pripadne nejake i jine aktivity mu dat. A tak. To mi tam chybi.
            • ještě vařič "Cook"

              to jsou celé Trevor Philips Industries *4*
    • Právě že GTA5 má opravdu blíž k Saints Row než kdy před tím, GTA:SA bralo věci až moc vážně a upřímě mě to akorát otravovalo, tohle mi přijde právě víc sarkasticky pojaté.
      • gta SA moc vazne?? nejvaznejsi bylo gta 4, ale SA rozhodne ne. Negr co lita na jetpacku a strili armadu a vrtulniky...ok
    • Právě že GTA5 má opravdu blíž k Saints Row než kdy před tím, GTA:SA bralo věci až moc vážně a upřímě mě to akorát otravovalo, tohle mi přijde právě víc sarkasticky pojaté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit