Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to chci na PC !! :D Ne kuli tomu že by mi nějak konzole vadily ale každý má svůj styl a každýmu se hraje jinak na Gamepadu a jinak na Klávesnici a myši... Stejně si myslim že to udělaj i na PC... Kdyby to neudělali přišli by o velkou část tržby..
  • Jack1947
    GTA V. Ocekavana hra moje velmi, a uz se na ni moc tesim, Trailer prijemne naladil - Myslim ze to bude paradni "rozlouceni" s predeslou/dnesni generaci konzoly. *4*
  • Mart9
    Trailer o ničem.
    Jistě to bude super hra, ale doufám, že další díl se vrátí zase zpět do minulosti. Myslím, že na tomhle enginu by bylo GTA s atmosférou a hudbou z 80. let alá Vice City parádní.
    • Už vyšel mod rage engine pro VC. Pokud máš zájem tak link:http://www.youtube.com/watch?v=RFfcCApgsKQ Ke stahnutí je dostupná jen beta měla by být někde jako torrent.
      • Engine GTA IV upravený tak aby vypadal hnusně jako původní Vice City? To muselo dát práce *1*
        • Je to náhodou hezčí než klasické vice city a když si stáhneš do hry nějaké pěkné modely aut tak ti spadne huba.
          • asi jo, ale těch 14 dní už to vydržím a počkám si na GTA V
            • navíc tam píšou že ten project je dead
  • Ještě pár let a už se tu PC hráči a konzolisti nebudou muset hádat. Jednou se vývojáři konzolí probudí a zjistí, že vlastně vyvíjeli tak dlouho, až postavili klasický stolní počítač. *15* A pak si budeme všichni rovni.
    • Ano dokonalý svět. Ale co už alespoň vzniknou tyhle "zajímavé" diskuze.
    • pár let? ty myslíš ten sotva rok co zbývá do vydání "next"gen konzolí?
      • nextgen konzolí? tzv. nextgen jsou jenom sociální fíčury aneb uploaduj si screen/video ze hry na fb/yt/jánevimcoještě.com a poděl se svými "přáteli" + hw z PC.. jo a má to ještě značku microsoftu nebo sony, nic víc.
    • I ten klasický stolní počítač by měl jasně stanovené specifikace, HW i SW...
      • zřejmě jste měli / máte ve škole místo výpočetní konzolovou techniku... šašku
        • Jo jo, jsem šáša. Takový ten, co pronese základní premisu herní konzole a dostane za to mínusy a pak přijde nějaký drsň jako ty a nandá mi to. Radši si půjdu koupit nové rolničky na čepici...
          • Znamenitě. Tvůj poslední příspěvek byl jediný, se kterým můžu plnohodnotně souhlasit.
  • Rockstar Games na svym webu uvedl datum vydání pc verze logicky na předvánoční datum v prosinci... nechápu, proč ta informace na webu jako je gams.cz chybí!
    • Kde jsi to četl?
  • Tahle konzolovka, kromě krabičkářů, ještě někoho zajímá? Možná bude lepší, aby Rockstar PC port úplně vynechal. Stejně by to bylo nedomrdlý pokus získat si zpět PC komunitu. Bugy, nestabilní framerate, časté padání, debilní ovládání.. Ještě že tu máme Saint´s Row: The Third nebo IV.
    • ULTRALOL *1* *1* *1* *1* *9*
    • A že zrovna ten SR3 je takový skvělý port, že?
      • Odpověděl sis sám. Ano je to skvělý a vyladěný port. Díky STEAMWORKS se navíc do hry snadno napojí kamarád.
      • Na PC jsem s SR3 neměl sebemenší problém stejně tak, jako teď nemám žádný u SR4. Jó, kdybys zmínil díl druhý, to byla jiná, to byl opravdu "skvělý port".
        • Já teda soudím jen podle vlastních zkušeností a to je, že mi SR3 chodí hůř, než GTA4 :) . R* zvedli naděje na kvalitnější port posledním Maxem Paynem.
          • Já nevim jak ukradená verze, ale ta originální narozdíl od originální gta IV funguje naprosto bez problémů.
            • Víš, kdyby se lidé vyjadřovali fakticky správně, byl by život na internetu mnohem snažší. Ty totiž nemyslíš (předpokládám, že vůbec myslíš), že SR3 funguje naprosto bez problémů. Ty myslíš, že tobě SR3 funguje bez problémů. Vidíš ten rozdíl? A vidíš, že já napsal, že "mi SR3 chodí hůř"?
              A svoje náznaky, že bych měl pirátskou kopii, si strč někam do zadele, nenchám se tu přeci od nějakých dementních anonymů s problémy s vyjadřováním urážet.
          • No vidíš, já mám zase opačný problém. Na mé již postarší HD6950 mi GTA 4 chodí snad hůře než na původní 8800GTS (G92), což je trochu zvláštní. Co se týče Saints Row, je fakt, že té grafiky, kterou to má, bych také čekal asi nižší náročnost, i když s tím problém nemám.
            • Hah, tak to je fakt divné, páč já mám také lehce postarší 5870 *15* . Jaké CPU/APU?
  • Lidé drazí, nefňukejte už sakra. GTA na PC bude, sám už mám připravený mix do radia. Poslední čtyři díly byly později, deal with that, nebo si kupte taky ty konzole, zas tak drahé nejsou a zahrajete si na nich stejně suprově jako na PC (protože grafika je k ničemu a doufám, že nikdo už nehraje na klávesnici).
    • Nebudu si kupovat debilní konzoli kvůli jedný hře. tečka
      • Jsi pitomec.
      • Tilwaen
        Pokud nepočítám Nintendo, OUYU a podobné zmetky, tak není důvod si konzole kupovat kvůli jedné dobré hře; jak Xbox, tak PS jich totiž mají vcelku dost. Pro nás, PCčkáře, bohužel exkluzivních.
        • Docela by mě zajímalo, jaké exkluzivní hry to jsou na XBoxu tak úžasné. GoW a HALO jdou totálně mimo mě, Forza je jen jiné podání GT...
          • Tilwaen
            No vidíš, já bych jej koupila právě kvůli Halo a Forze *3* Ale osobně bych si raději koupila PS3 než Xbox 360.
      • jeste ze sem ten xbox uz neprodal. Schovavam si ho jen kvuli gta 5 *14*
    • ruku bych si urezal kdyby nechtela pockat na PC verzi!
    • No jo, ona je ta klávesnice tak omezená počtem tlačítek a s tou myší se tak špatně míří, že? A ty mody, to je taky hrůza. Nebo vlastní rádiová stanice. Nebo nahrávání videa. Nebo víc detailů ve světě... Tolik k tomu "stejně suprově".
      • Ayoagi:Videl jsi snad v gameplayu ze se mu na ovladaci mirilo spatne? :) Uz aji v AC 3 ubisoft doporucil pro 100% zazitek hrat na gamepadu myslim ze to bylo aji napsane v samotne hre ale nemuzu rict ze se to na gamepadu hraje lip protoze na PC jsem to nehral.A kdyz bude mireni jak v RDR jak rekli R* tak nevidim zadny problem. A gamepad neni omezeny tlacitkami rekni hru kde vyuzijes vice nez 14 tlacitek? Mozna nakej simulator nebo MMORPG ktere krom FF XIV na PS3 neni.Miluju lidi kteri furt dokola melou jake jsou na PC vyhody radiova stanice atd. Nechapu co si tim dokazujes? Myslis ze ti to ted kazdy konzolista bude zavidet? A kazdou hru chce nake mody a skiny?
        • Gameplay mohl mít klidně autoaim, což je featura vymyšlená právě protože se na gamepadu míří huř, než s myší. Nebo tohle chceš vyvracet?
          Víc jak 14 tlačítek je skoro v každé primárně PC hře. Vlastně by to šlo v naprosto každé hře. Například v GTA 4 mít tlačítka (čísla) pro výběr jednotlivých zbraní misto scrollování skrz nějaký seznam, to je scifi, co?

          Dokazuji tím, že prostě GTA4 na konzolích nebylo "stejně suprové". Ale ty jen dokazuješ svůj fanboism tím, že tě to uráží...
          • Vyvratim ti jedine Auto Aim :) zda se ze jsi v zadne hre Auto Aim nevidel jen jsi o nem slysel protoze Auto Aim vypada uplne jinak staci kdyz namiris pobliz nepritele a ono ti to v sekunde na neho skoci tohle bylo namireni na jednoho a tahem na druheho kdyby mel Auto Aim tak to po nich ten zamerovac bude skakat a nebude to plynulej presun tak tady nepis nic o Auto Aimu kdyz o nem nic nevis.Po nake dobe mireni na gamepadu nedela problem obcas to uleti jinak ne.A v GTA IV neni zadnej seznam zbrane jsou na sipkach :) a v GTA V je to krasne udelane pro ovladace jako v RDR ten vyber zbrani. Jde videt ze si pohrali aby se to na ovladaci hralo perfektne.:D ze GTA IV neni tak suprove na konzoli me urazi? Kde jsi na to prisel zdyt jsem ani v prvnim komentu o zadnem GTA IV nepsal? pokud vim tak mody a skiny jsou ve vice GTA her tak proc tu pises o GTA IV?
            • Jo je to na tu rekci narazel jsi na gamepad nejspis kvuli neho co psal "doufám, že nikdo už nehraje na klávesnici" a ne kvuli tomu ze by jsi chtel schodit gamepad ale sam nevim jestli si ho schodit chtel nebo ne tak jsem proste reagoval. Nevim jaky Aim Assist myslis je jeste ze ti to na neho nezamiri ale kdyz nekdo probehne tesne kolem tebe tak se ti kamera trosku natoci aby se tim zrychlylo otaceni jinak uz nevim.Teda spon jsem se setkal jen stemi to dvema.A gamepad branim protoze mi vadi tim nemyslim ted tebe kdyz nekdo pise jakoby nesel ani vyuzit kdyz na nem ani nehral nebo na nem hral jenom 5 min.
            • Jo to, ten zamykací. No, to v tom traileru nebylo. To co tam ale bylo mi prostě přijde jak nějaký aim assist (který už jsem někde viděl, ale samozřejmě za boha si nemůžu vzpomenout kde). Já konzole neurážím, jen říkám, že na nich je prostě GTA 4 horší, to je fakt. Kdybych se někde našel, že se směji hardwaru konzolí, tak se vrátím v čase a ... domluvím si. Neberu konzole jako nic podřadného (sám už dlouho chci PS3), ani gamepad neberu jako něco podřadného (neb ho občas používám), ale prostě něco se na něco hodí víc, sám to píšeš. A lidi mají různé preference. Ty tady zuby-nehry bráníš gamepad přestože jsem o něm původně nenapsal ani písmeno. A navíc to tvoje bránění je reakce na mojí reakci na "doufám, že nikdo už nehraje na klávesnici" a "zahrajete si na [konzolích] stejně suprově jako na PC", což tvrdit je pochopitelně stupidní, když ty rozdíly mezi verzemi prostě jsou.
              https://cs.wikipedia.org/wiki/Hyperbola_(literatura) << je třeba dodat tu závorku. Nesnáším ten dementní linkotvůrný skript, fakt že jo.
            • Aoyagi: Nevim jak bych ti to vysvetlil :D Proste stoji typek, na PC kdyz zameris vedle tak to musis tahem namirit zase na neho aby jsi ho trefil. Na PS3 s Auto Aimem kdybych chtel zamirit jak na PC treba metr od neho tak te to nepusti porotze ti to automaticky namiri na neho podstate jakoby jsi metr odneho nemohl zamir zdycky ti to zamiri presne na neho. Ale kdyz zamiris a jedes tahem treba na druhou osobu tak se ti jakoby Auto Aim blokne a uz miris sam ale jak prestanes mirit a zacnes zase tak ti to automaticky zamiri. V tom gameplayi to takhle nebylo mel jakoby volnou kameru ze si mohl mirit sam jak chtel a presun byl plynuly takze tam byl Auto Aim vyplej.A neurazim se :D jenom me trozku stve jak kazdy urazi konzole jakoby se na nich nic nedalo delat. Sice krome hrani se fakt nic delat neda ale jak na PC nebo Konozoli se hraje dobre neco jde lip na PC a neco na Konzoli kdyz se PC hrac smeje jak to na te 8 let srotu zeleza muze rozjet nebo to vypada 1000x hur nez na PC tak me to stve Konzolista se mu taky nesmeje ze mu to haze chyby nebo mu pada hra nerikam ze kazdemu ale je to tak. A stou povahou promin ale nerozumim tomu slovu :D a hledat vyznam toho slova se mi nechce *4*
            • No jo vlastně, Franklin. Prostě ten černej. Mohl bys mi vysvětlit, jak se pozná rozdíl mezi "namířit vedle a pak namířit na to" a "namířit vedle a ono se to pak samo zamíří"?
              Ne, nikdy jsem gamepad neviděl, na tu variaci Dualshocku od Logitechu, kterou používám, se totiž vůbec nekoukám, mám z toho fóbii... Jak se na čtyřech šipkách dá okamžitě vybrat jedna z devíti zbraní? Celkem mě to zajímá a ne, neříkám, že je to nemožné, aby ses zase neurazil. Stejně tak, jako neříkám, že gamepad je věc, se kterou nejde žít. Máš trošičku hyperbolickou povahu. Otravné...
            • Aoyagi:Tak kdo strilel byl Frankil a ne Trevor asi jsme opravdu videli kazdy jiny trailer. To ze namiris vedle nepritele a ono ti to na neho skoci podstate sem to myslel tak ze nemusis mirit na neho aby ti to na neho samo skocilo to co predvedl v gameplayu bylo jakoby jsi na PC namiril vedle neceho a pak to tahem vedl na neho kdyz nenamiris presne.Nevis na jakych sipkach? ty jsi snad ani gamepad nevidel ne? :D. O AC jsem se zminil protoze jsi z Gamepadu delal vec kterou nejde ani vyuzit.Tim sem ti jakoby chtel naznacit ze vec kterou nejde vyuzit davaji na 1 misto pred klavesnici a mys aji Ubisoft pro 100% zazitek.
            • No já nevím, jestli's viděl ten samý trailer (Trevor tam střílel po nějakých týpcích stojích okolo stodoly a na té stodole), ale bylo celkem jasně vidět, že to dělalo celkem přesně to "namiris pobliz nepritele a ono ti to v sekunde na neho skoci".
              Na jakých šipkách? Jako nějaký action wheel? Další konzolová úžasnost.
              Že se urážíš jsem zjistil podle tvého "Nechapu co si tim dokazujes?" . Jednak to není otázka a jednak je to dost dětinské "sice vím, že je to lepší, ale stejně jsi hydiot".
              O GTA mluvím, protože je diskuze o GTA. A GTA 4 je dost podobné tomu nadcházejícímu. Nechápu, co je na tom tak zvláštního. Mě zas nejde do hlavy, proč jsi zmiňoval AC.
        • na ovladaci se "nemiri" spatne protoze auto AIM neni mireni *3*
          • No jasny no 100% hracu na konzoli hraje z Auto Aimem hlavne v multiku kde neni povolen. Taky snim hraju a hru proletim jedna basen ani si ju nestihnu uzit ale hlavne ze se miri skvele s nasim pomocnikem.
      • Domnívám se, že každej normální kašpar si tu hru stejně užije s jasným vědomím možností jeho platformy. Módy můžou mrzet, vlastní stanice nahrazuje hudba z disku a na nahrávání videa s*re pes. Já vidím stále solidně vypadající hru, takže větší detaily ve světě přenechávám nervózní pakáži, třepající se na grafiku jak prasata na šrot.

        Jinak, abych obarvil místní vody trochu do hněda, podotýkám že klávesnice je archaická kravina pro magory, neschopných si ukočírovat jednoduchej gamepad.
        • protože na analogu se tak bezporoblému pracuje
          • No, o tom nepochybuj...
            • Jo o svojí blbosti hehe nepochybuj.... *7* *15* Heh
        • No, to si užije, nic jiného mu nezbude. Samozřejmě, budeš tvrdit, jak je něco netřeba, zbytečné, archaické, atd., když očividně preferuješ konzole a uráží tě, že PC verze je objektivně lepší.
          Více detaily bylo myšleno například to, že je po ulicích víc bordelu, že jsou tam dráty, že se auta špiní a opotřebovávají, že může být mnohem víc aut a chodců, odhlednosti a tak dále. Ne žádné větší rozlišení, nebo ostřejší textury, lepší stíny, lepší odrazy, žádný blur... to jsou věci vedlejší.

          A samozřejmě "gamepad je prehistorická kravina pro ty chudinky neschopné ukočírovat klávesnici, protože má víc, než čtyři tlačítka." ^^
          • No, dojemný text, ale moc mě to nezajímá. Nicméně, abych výrok výše napsaný okořenil jistou prozaičností, uvedu, že sám jsem PC hráč, ale rád všechno píšu a dělám na gamepadu. A jako jeden z mála očekávám, že GTA 5 na PC nebude. Tož tak, no...
            • Sice zajímavé čtení, ale meleš pitomosti... sice umělecky vyjádřené a chvílemi vtipné, ale pitomosti. Házíš všechny do jedný hromady a místo přemýšlení raději provokuješ a meleš. A očividně si asi nepochopil, na co sem narážel - diskutuj si tu o čem chceš, piš, co máš rád, třeba tu tvojí panenku v tvym zadku nebo Bůhví co, ale pokud tu budeš provokovat a rejpat, tak nečekej kladný ohlasy. Ty tvoje kydy o cukrlátkách nic neměněj na tom, že všichni tu nejsou jen nerdi a blbci, najdou se tu i normální lidé (což ty asi nedokážeš rozpoznat, když sám normální nejseš), kteří prostě nehodlaj tolerovat, že se do nich nějakej šášulka naváží a hází je do stejnýho pytle. Navíc, když o herním průmyslu ví asi tolik co o fair play.

              Jo a mimochodem, píše se "fosilie" a ne "fósilie" ty zlatej proude *7*
            • Ne zůčastnit se, ale zúčastnit se - to je správnější. Ještě abych vás tady učil zlatých proudů gramatiky. Můj ty globále, to bude makačka, ale čas si udělám, to zase jo. Já z vás ty hovadiny a špatnosti dostanu, i kdyby ze mě fósilie měli dělat. Jinak ale můj příteli, jde o to, že jako vdečný, ale rebelující padawan mám snahy po odlišné reformě stávajících cest porozumění a evoluce téhle šedo-bílo-hnědně zanesené díry. A ta poněkud fair play neobsahuje - to je jen cukrovátko pro sentimentálně cukrovatý cukrovátka, který by rádi za jednu beztarostnou spinálně alpinistickou linii ručiček bez vlastní kritické sebereflexe. A to přece takto nefunguje, protože ti, co jsou toho vinni, zasluhují jen to, co sami vyjadřují. A ti nejsou hodni žádného respektu, ani slušného zacházení.
            • Jistěže, zůčastnit se, ale férově a bez faulů... Fair play ti bohužel moc nejde...

              A jinak, ty bys, milý padavane, zasluhoval do karbonitu zalít, v tomhle fóru jen na obtíž jsi. *7*
            • Není důležitý vyhrát, milý příteli, ale zúčastnit se. A jako správný padawan musím s hlubokosklonen smeknout svůj cylindr všeumění a průjmokazů, a s následným poklekem a s povděkem zakvitovat mistra, který je mým učitelem, věrným pomocníkem a vzorem. Bravo, bravooooo. Jen škoda, že zahalil svou totožnost do hávu jakéhosi nesmyslu. Ale, přesto mám slzu v oku z dojetí, na mou duši. Jen to Metro, jen to prokletý Metro...
            • Došly argumenty co trollí nulo *7* Možná by stálo za to, aby ses nad sebou trochu zamyslel, než zas začnej flamewar, kterou díky svojí tuposti a pitomostem nemůžeš vyhrát...
            • hehe
            • Jo tak ty na gamepadu i píšeš? Tak to mi jako argument stačí, myslím, že dál není o čem se bavit. *6*
            • Hehe, ty kdyby sis odpustil ty koncový urážky, tak by se s tebou dalo i docela normálně diskutovat. Ale jelikož si fakt h*vado co rádo nasírá lidi, tak pak nečekej, že to bude bez odevzy... Co je na klávesnici archaickýho?? To sis vycucal z ptáka nebo co? Proč si asi myslíš, že hodně titulů nabádá ke koupi gamepadu? Zkus použít to shnilou tkáň v lebce... Protože se hry prostě maximálně přizpůsobují konzolím (i v ovládání - už vývoj té hry je na to primárně stavěný), jelikož je to pro ně ne lepší, ale výdělečnější platforma. Nicméně KAŽDÝ vývojář ti potvrdí mezi 4 očima, že pro FPSky, strategie a RPGčka je nejlepší klávesnice + myš, a žádnej trapnej autoaim pro másla. Jedinej žánr, kterej byl stavěnej původně na gamepady, byly arkády a skákačky obecně... A s těmi kydy, že PC hráči za nic nestojí, se moc nepředváděj, ne všichni PCčkáři jsou piráti ty troubo.

              Apropo, nesnažíš se těmi nadávkami na klávesnice jen zakrýt to, že jsou pro tebe moc těžký ? *15*

              P.S. Omlouvám se moderátorům za svůj slovník, ale to prostě nejde...
            • Ale ale ale. Nenafukujme tu něco, co není. Mě je vcelku jedno, jestli má ono větší možnosti než jiná ptákovinka, a jestli se na to někdo dívá vlastním rozumovým maglajsem nebo kibicuje druhý a podobný koule-buzno-hrátky typické pro místní soutěžně založené osazenstvo. Já tu jen konverzuju s lidma, kterým evidentně stojí za to vysazovat střízlivý mozek a bavím se nad tím. O to, kdo bude mít lepší argument, to tady zkouší každá druhá guma a přitom je to zbytečný. Takže, pokud již nedodáme něco k tomu, že PC barikáda je plná ubrečených ocasů a gamepady vedou, tak si opravdu asi moc nepokecáme, no.
            • Nezajímá? Čili jen trolluješ nebo ti došly argumenty a chceš odejít bez ztráty vlastní hrdosti. Tak tedy bravo a sbohem, jdu diskutovat s někým, kdo má argumenty a "koule". ;)
        • lol archaická kravina leda tak pro chudaky co je vic jak jedna packa a ctyri tlacitka desi, moc slozity co 101 tlacitek? *1*
  • Dyt na konci traileru nebylo PC O.o jen konzole ;-(
    • A čemu se divíš? Od začátku bylo vytrubováno do světa, že tohle je pouze "for boxes". Stejně jako kdysi Red Dead Redemption.
  • U GTA Vice City som sa bavil královsky, GTA SA mi až tak nesadlo, ale stále to ešte šlo. U GTA 4 som zíval nudou, ako u máloktorej hry. Tak som fakt zvedavý, čo z toho bude...

    Na technickú stránku prdím, chcem sa baviť :P
    • no vidíš, ja si ušetril cas a nehrál žadne gta a jsme na tom stejne *3* akorát IV jsem chvíli hrál na youtube ale moc dlouho mi to nevydrzelo
  • Tohle je best gameplay !!! http://df4d0134.linkbucks.com *14* *14*
    • ***SPAM***
    • Tak ty si ujíždíš na něčem jiném :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit