Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Tohle má být největší/nejočekávanější hra roku? Skončil jsem u GTA2 a koukám, že zatím o nic nepřicházím.
    • To víš, každý to má jinak. Pro někoho je největší/nejočekávanější hrou roku 6-ti hodinovej koridor v CoD Ghosts a pro někoho zas GTA V s minimálně 100+ hodin zábavy v největším otevřeném světě od R*. Sto hulimrdů, sto chutí.
    • kennyB
      Tak to kecáš, protože od GTA 3 už není pohled z hora a tudíž jsi přišel o dost *1*
      • V GTA 3 ještě je, sice to moc dobře hrát nejde, ale je tam *1*
        • kennyB
          Tak to je fakt *1*
    • Mise typu odvezt plny autobus lidi do vyrobny parku uz v GTA nenajdeme.
  • OMG, aŤ už to vyjde na pc! chci si to koupit, sakra!
    • Já bych osobně byl radši kdyby to na PCíčko vyšlo klidně později než-li s katastrofální optimilizací.
      • A nebojte, bude oboje...později a se špatnou optimalizací *14*

        Dělám si srandu, myslím si, že porty z konzolí už snad zvládnou v pohodě (MP3).
        • Když se to všechno vezme tak v podstatě rockstaři nemusí vůbec dělat na PC dobrou optimilizaci, hold konzoláků je víc a PCíčkáři si to stejně koupí, už teď média s*rou GTA před naše obrazovky jen když vyjde pár screenshotů a teď si představte že ta hra vyjde celej internet bude z*sranej GTA, hlavně YouTube předpokládám. Ještě mám v paměti jak to bylo GTA IV hned při prvním patchi bylo vše odpuštěno. Přitom i dodnes s nejnovějším pathcem hra dělá mě fradropy hned co vjedu na maličký most. Co značka tím víc se hře odpouští! *7*
          • Tak to máš podobné jako Skyrim, kde vydají zabugovanou hru a komunta chyby opraví.
            GTA IV jsem hrál jen na PS3 a plynulost hry byla hrozná + když uvážím jaká byla IV příběhově, tak jsem se na to po čtvrtině hry vykašlal.
            Teď jsem hrál SR4 na X360, kde plynulost v některých částech byla děs, ale skvělou hratelností si mně hra získala, že jsem neměl problém dohrát.
            • Ano ale když už mám k*rva nabušené PCíčko které nemá ve hrách žádný problém. Proč sakra mám hrát 4 roky starou hru na medium settings s hroznou dohledností a bez žádného vyhlazování stran na 40fps? To je prostě sprosté a to je to na co jsem chtěl hlavně v předchozím příspěvku poukázat.
        • Danny28
          PC verzi MP3 myslím dělali zvlášť...To myslím port není...ale pravda. Optimalizaci zvládli na výbornou *4*
  • Nádhera, a ten song! Rockstaři prostě trailery uměj. *sahám pravou rukou do trenek*
    • Hanzales
      mmm. tak teď už ničím vtipný nebudu, i kdybych si tam strčil vrtulník :/
      Ale úplně prvně po shlédnutí jsem chtěl taky napsat něco ve smyslu, že si to jdu pustit znovu a do ruky chytit mašinfíru... Jak říkáš, nádhera ;)
    • Já levou. *1*
      • ja oběma
  • Kravicka
    Kez by se vam z toho GTA V prehrali ty konzole. :D
    • neboj oni se jim neprehrejou pac dohlednost bude hodne omezana trafik taktez sem tam nejaky detail jako pozarni schidiste bude chybet a nakonec locknutych 25fps taky svuj dil prinese cele to pobezi sotva 720p s low res texturama *1*
      • Obsah neřeším, ale netuším v jakým lowu máš mozkovou kapacitu, ale mám dojem, že se ti tvůj jazykový a vyjadřovací talent locknul někde na úrovni zmrzlý makrely. Asi málo fps nebo co. Zkus to poštelovat.
    • Keyz
      První modely se možná budou přehřívat vesele.
      • Myslíš jako první modely disků se hrou, který vychází na současnou generaci? Jo no, ty z prvního lisu jsou sakra poruchový. Doufám, že tuhle várku nedostanu.

        KeyZ, KeyZ, Keyz.... to je bída.
    • spoock
      naštěstí na podzim není tak horko, pamatuju, jak jsem při hraní Last of Us potil i krev a PS3 řvala jako stíhačka :D
    • Trochu přejícnosti by neuškodilo. Konzolisti za to nemůžou, že na PC to vyjde později, takže přát, aby se konzole přehřály, je celkem dětinské.
      • Dětinské je si doufat v PC verzi. Osobně doufám v anulaci možného portu. Jednak se jim to nevyplatí, a jednak není nad to vidět některý kolegy v záchvatu zuřivosti a ubrečenosti, tak řečeno nad jednáním zlých tvůrců a jejich zlobením nad hodnou PC scénou.
        • Ty si asi v reálnym životě hodně velká nula, když tu vypouštíš tak drsňácky trollský slova co ? Je mi ubožáků jako ty docela líto...

          Nicméně nepopírám, že si za to může značná část PC hráčů sama a to pirátěnim...nicméně se to nemusí házet na všechny, říká se tomu slušné chování, asi jste se k tomu ve školce ještě nedostali...
          • Na*at na tebe a na ostatní se slušným chováním

            Tak se jmenovala jedna z lekcí, kterou jsem před prázdninami brali. Byl jsem v ní mezi nejlepšími. Sakra, jak já se těžím na paní účitelku a hračky. Už jen pár dnů a zase bezstarostnost dětství a ukazování prostředníků na starý páprdy.
            • To víš, její plastová ruka ti ho nemůže honit věčně...
              Ale jo klidně, zpět k tématu, schválně co zas vyplodíš... *7*
            • Můj jedinej argument půjde tomu prodavači, co mi prodal tu podělanou panenku - zase se jí urvala ruka. Tyhle hračky už nic nevydrží.

              No, ale vraťme se ke GTA, o panence někdy jidy.
            • Dojdou argumenty, tak se nadává co *15* Nj asi tu školku fakt potřebuješ... Jednak se naučit psát, jednak myslet a jednak si trochu rozšířit přehled mimo modelu autíčka a panenky Barbie, kterou teď asi ve vzteku žmouláš... *3* *15*
            • A tolik chyb jsem ještě do toho nadělal. No, asi předškolní entuziasmus.
    • Copak fotr? Stále jsi se přes to nedostal? Zatímco ty budeš přebalovat haranty, my lepší budeme řešit GTA V. Já začínám měnit názor - doufám, že na PC verzi hodí R* bobek, ať je trochu sranda a reptání.
  • Mám PC. *9*
    • Buď na to hrdej!!! PC, to dalo těmdle značkám (GTA, COD, ...), co ho zároveň zradily, život.
  • Nesnašim iluminati-video 0:20 zelenej plakat *9*
  • Meh, nuda. Ty první se mi zdály mnohem lepší a s vhodnější hudbou.

    Hm, a budeme zase rozebírat definici slova "sandbox"?
    • Pravda ale tento trailer je spíš o hlavních hrdinech než o hře samotné.
      • No o postavách byl ten druhý, tohle je takové... o ničem. O příběhu asi.
  • Trevor jednou vládne všem, Trevor jim všem káže. Trevor všechny přivede, do temnoty "vháže"
  • http://www.youtube.com/watch?v=sXasCjUTNpE

    Jenom si to predstavte s PC a GTA V :D
    • spoock
      co takhle si představit, že máš doma konzoli, kvůli které nemusíš remcat, že si to máš představit na PC a místo toho to můžeš hrát, hned po vydání
      • spoock
        dle mínusů mám dojem, že hodně lidí, kteří se těší na GTA V snadani nejsou konzolisti
        • Nebo si proste nemysli ze remcam :D
      • Ja ale neremcam jen se tesim na PC verzi :D
  • Pete.palis
    ten song je parádní *5*
    • Jazz
      http://www.youtube.com/watch?v=2ZFAe4XFCII
      • nefachčí ti link :D
        • Jazz
          Ti k0kh0ti to pořád mažou, co se dá dělat. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit