Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne na moje narodeniny, pekný darček... :o)
  • Nemrzy me tak ten posun ale spise to ze verze pro PC neni stale potvrzene.A kdo jiny stoji za uspesnem propagovani serie GTA no prece mi Pc-ckari a ne nejaci konzoliste...A to by si mely v Rokstaru vzit k srdci.Takze jako fanousek ktery prosel vsemi seriemy Gta stale doufam ze verze na PC bude.Jinak vjerim a doufam ze Rokstar dostoji svym slovum a ze hra bude naprostym prelomem v teto serii i prikladem pro jine hry tohoto typu a snad nas fanousky presvedci otom ze PC verze nakonec bude......
    • ZvacA
      "uspesnem propagovani serie GTA pomocí Pc-ckařů " To je ucho....

      Místo toho rozumování se nauč pořádně psát, příteli.
      • ucho
        volal mě někdo?
  • KaloSaper
    Akorát marketing. Stejně to maj už hotový.
  • Jsem rád, už sem se bál, že kvůli tomu neudělám zápočty, takhle to bude až začátkem roku :D
  • Psychotic
    Myslím, že minimálně dvakrát posunout datum vydání je už v Rockstaru taková tradice. Ale při tom, jaké ty hry nakonec jsou, jim to klidně odpustím.
  • Je mi absolutně ukradená konzolová verze. Zajímá mě pouze PC verze. Ať to vydají třeba s ročním zpožděním, hlavně když bude i PC verze (a tím nemyslím konzolový paskvil nějak uplácaný pro PC).
    • Tak hra, ktera je od pocatku vyvijena pouze pro konzole tezko bude nekdy na PC neco jineho nez konzolovy paskvil. :) Maximalne to bude bud lepsi paskvil nebo horsi.
      • Pinkamena
        Horší než Dark Souls to (snad) nebude. Max Payne 3 na počítači byl bezchybný. Byl to nejlepší port od Rockstar games. Takže naděje na dobrej port tu je.
    • Pravda more pravda
  • Jen ať si dají na čas R* si to může dovolit. GTA je taková značka že i kdyby se spozdili o rok tak to klidně udělají a nemusí se za to ani omlouvat a můžou mít nějáké fanoušky u zadku protože ví že si na GTA každý počká ale oni se srdečně omluví za pouhé 4 měsíční spoždění a vypadá to upřímně. Za toto má R* můj respekt a obdiv. Možná zním jako nějáký fanboy ale Rockstar mam opravdu hodně rád už od začátku což nemůžu říct o žádné jiné herní firmě současnosti.
  • Odložili to, protože to chtějí vydat i na nových platformách (PS4 a nový Xbox). Moc dobře mají spočítané, že jako startovací hra se to bude prodávat jako rohlíky. Plus samozřejmě verze na staré konzole. Na PC to vydají samozřejmě taky, ale nejdřív po půl roce, jako vždy a ze stejného důvodu (pirátství).
    • hmm na konzolích teda pirátství není?:) to je celkem blud, míra pirátství na konzolích je jen o něco menší než na PC :D
      • kovar.jakub
        Statistika pirátství není, ale statistik prodejů ano, a tam holt čísla mluví jasně.
        • No jo, to by mě docela zajímalo, kolik se dodnes prodalo kterých verzí GTA4.
          • http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=Grand+Theft+Auto+IV&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200
          • Psychotic
            Podle VGChartz (koukám, že tam odkazoval už kolega), 10,1 milionu X360, 9,6 milionu PS3 a 710 tisíc PC... podle mě ale nemají statistiky ze Steamu, takže se o tom dá polemizovat.
            • VGCharts absolutně neberu jako směrodatný zdroj. Tyhle údajé byly stejné dva roky zpět, jestli si pamatuju dobře, spoustu údajů tam chybí, míchá prodeje a vyexpedované a vůbec mi přijde ta služba věrohodná asi jako metacritics.
            • muze bejt ze tam nemaji statistiky ze steamu, ale pochybuji ze by se mohli jen vzdalene přiblížit konzolim....19 milionu to je propastný rozdíl. A ze by gta iv hrálo jen 710 000 pcckaru....?
            • kovar.jakub
              Jo, ale na Steamu už to bylo v akcích apod. tam je to imho dost zkreslení i tímhle (a moc jim to do výdělku v téhle podobě nepřidá, že)
          • mrkni na VGChartz, pak kdo vic a min pirati........:-D
      • zdroj? statistika, porovnani piratstvi PC vs konzole?
        • napr. tady http://www.vgchartz.com/gamedb/ si staci najit nejakou hru a podivat se na vysledky.
        • nikdy žádné statistiky nezjistí počet pirátských verzí......imposible
          • tak je celkem zbytecny placat ze mira piratstvi je jen o neco mensi na konzolich oproti pc, kdyz si to cucas z prstu
            • na torrentoch mas piratske verzie konzolovych hier hned vedla pc hier :) okrem toho v case, kd konzolovky stoja desiatky eur a na steame v akcii kupis kazdy tyzden nieco skoro zadarmo by ma neprekvapilo keby na konzoly bolo pomalypiratstvo vacsie ;)
  • Od Rockstaru si nekoupim ani jednu hru. Staci, ze jsem si koupil L.A.Noire za 700 Kc. Po spusteni hra klekne kvuli grafiky. Opravu resi patch. Jenze, aby patch sel spustit, tak musi byt provedena registrace a ta nejde udelat, protoze hra nejde spustit. Genialni, cca po 3 tydnech domlouvani se s jejich helpdeskem jsem to vzdal. K*eteni jedni.
    • Co kluci, nelibi se Vam pravdiva informace o Rockstaru? Jeste vice minusek prosim. Ja tady muzu dat i emailovou korespondenci, pokud by mel nekdo zajem. Mate nainstalovene posledni ovladace, mam. Poslete mi konfiguraci, poslal. Hm, to je divne. Uz jste se nam neozval 5 dni, Vas problem bude zavren. Zkusil jste restartovat pocitac? Ano. Vypl jste antivirus? Ano. Poslete nam export z DxDiag. Poslal. Zkusil jste nainstalovat ovladace, ano. Uz jste se nam neozval 7 dni, Vas problem byl uzavren. Jsme radi, ze jsme Vam mohli pomoci - Vas Rockstar.
      • Tak to je jak EA podpora ja mam zase problem (a nejen ja) ze BF3 nejede MP proste pokazde kdyz dam pripojit k jakekoliv hre tak jen ukaze ze hleda server pak nalezen pripojovani a nakonec to hodi error 2 tydny jsem to resil s podporou preinstalovaval vse nastavoval zabezpeceni a povoloval porty snad i to ze moji webkameru bude moct bez meho vedomi zapnout kdokoliv na internetu zrovna tak ze pripojit se k me siti bude moct malem cely internet a vysledek stejne to nejelo a podpora mi po tom vsem zacala posilat opet univerzalni "navody" jako na zacatku proste prodaj smejd ale problem nevyresi.
      • Jo a jeste jedna perlicka na zaver. Nasel na diskuzi na RockStaru lidi s obdobnym problemem a kdyz jeden napsal, ze pri stazeni opatchovane piratske verze mu to nedela, tak mu rekli, ze je super, ze se mu podarilo problem vyresit a request uzavreli. No a pak, ze nerikaji co lide maji delat *1*
  • Jak může být odloženo něco, co je už od začátku na to datum plánováno ?:) A někdo tu říkal žeprej je lepší pozdní vydání, řeknu že u velkých vydavatelů (jako v tomto případě) je vydání v back-to-school období nejideálnější i když už je hra třeba půl roku hotová (viz mafia 2) - to neznamená, že to bude nějak lepší, naivní lidé...
    • Mě by jenom zajímalo, proč je to tak ideální období. Zatímco v létě skoro nic nevychází a člověk nemá co hrát, na podzim ho zasype jedna herní pecka za druhou a on si půlku z nich ani nezahraje, zvlášť když musí chodit i do školy.
      • to sme dva :D, nvm třeba počítají s tím že každý má o prázdninách brigády aby si vydělal na ty hry kdo ví :D
        • Spis je v lete hezky tak spousta lidi nesedi doma, ale jde radsi ven. Navic na podzim zacinaj lidi kupovat darky na vanoce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit