Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tank jsem konecne mnel moznost vyzkouset ( objednat z netu no, a hle obevi se v hangaru u Trevora u jeho domu , v Blaine country Mike , Frank v jejich hangaru zakoupenem, na letisti ( ve meste). Hlavne pisu tohle pac, jsem chvily jel , prejel a postrilel , delem par flojdu... tamtada da sejmul vrtulnik , potom na mne najely , (asi z nehlidane strany , tam ma tank nadrz ci co, ) Cumim
    jak pero z gauce, WASTED - takze tank velke zklamani, jsem cekal ze vydrzi vic... aby toho nebylo malo 3mega v haji , jesteze jsem po dopareni Pribehu, za hodne tezce odvedenou praci, asi 30bilionu takze tanku, muzu koupit klidne 30k I tak , to nastvalo , chtel sem si zarelaxovat a mnel sem z toho leda velke ho*no. *9*
  • Ehm ti ci porad tvrdej ze jsou konzole ted lepsi nez PC tak jste asi neslyseli o Geforce Titan co.
    Zde odkaz http://www.eteknix.com/xbox-720-to-have-less-gpu-performance-than-the-ps4/
    • ted hlavne zadne next gen konzole nejsou a jak uz tu nekolikrat padlo to "nextgen" u tech konzoli co tu teprv za par mesicu budou (a s nejakou tou rozumnou nabidkou her az za nejakej ten rok) to nextgen znamena akorat tak nove socialni funkce rozhodne ne nejaky nabuseny hw jak se snad milne muze nekdo domnivat *1*
      • Next-gen existuje iba do doby az sa uvedie a zacne predavat, potom sa z toho stava current-gen :)
    • To je ta mainstream karta co si moze dovolit kazdy, ze? *7*
      • Mainstreamova 660tka bude mit vykon zhruba kolem poloviny Titanu a stoji 4000,-, (graf je exponencialni) a pokud ma Titan 3x vetsi vykon, 660tka bude mit 1,5x vetsi vykon.
        Mainstream pc s i5 a tou 660 (nebo klidne amd ekvivalent) pujde postavit za 15 tisic. To je cena, ktera neni moc vzdalena od ceny novych konzoli a o tom co PC nabizi navic se asi nemusime bavit.
        Tyhle next gen konzole se zdaleka neblizi vykonu x let staryho pc (i7 je uz 4 roky stary cpu) a timpadem uz vubec nemuze byt lepsi. Na konzoli byl dycky dobry pomer cena/vykon a pri dnesnich cenach pc hw a narocnosti her je tahle vyhoda temer smazana.
        • PS: Cena titanu je samozrejme ulet, pred 3 lety stal mainstream kolem 3600,- (260tka) a hi end kolem 12 tisic. A to nemluvim o amd 5850/70 co sla sehnat kolem 6 tisic. Dnes jsme s cenama na temer dvojnasobku. (Ona totiz ta 660 o moc vic vykonu jak ty 3 roky stary dualni karty nenabizi, pouze kolem 30% coz je posun znacne tragicky, btw mam pocit ze 760 byla prvni nvidia s nizsi cenou v pomeru k vykonu za posledni DVA roky)
  • Jack1947
    Jinak u mne herni doba, byla asi 33hodin
    (sectene za vsechny postavy 60,3% ze hry , bez vedlejsich ukolu, coz je min. 2x tolik co bylo GTA IV, a to bylo kratke az to bolelo). Dnes jsem jeste zacal plnit postrani, otazniky a taky udelal posledni Lesterovu misi za Franklina, ubehl triatlon a otevrel poulicni zavody. 2x Neuspesne vsoupil, na zakladnu s domnenim ze najdu tank, zabily mne a po druhe prez moje auto prejel tank a to explodovalo , jinak jeste drobnost typky u motelu jsem postrilel a pomohl fizlum tim padem, (jenze jako Miserius sebral kufriky i kdyz mne varovali) Jeste abych nezapomnel, jsem pomohl dostat z dodavku unsenou zenskou, LOst and Damned klanu, a v prirode nasel rozstrilene auta (job gone wrong) i pres varovani ze jsem mrtvy muz sebral, jejich korist. Takze asi zatim , parit budu jak se zda ( porad toho tam je na objevovani, i k videni spoustu).
    • Miserius
      Tak ja mam po dohrani 69.9% a trvalo to 35 hodin... Ta posledni prace byl konecne poradnej payday *1*
    • tank si můžeš koupit přes internet, jen stíhačku si musíš ukrást na základně *1*
      • Jack1947
        Diky moc. *3* Vazne, ja si vsiml, ze tam nabizej i letadla a nejaky stihacky.
    • Erien
      Je tam toho mraky, já dneska projížděl kanálama a narazil jsem nejdřív na tuning sraz a pak hned vedle nelegální závody dragu dvou aut. Jen jsem na to zíral ženska odmávala a jeli.
      • Jack1947
        To jo no, o tom mluvim Stale co objevovat... minimalne do te doby nez , nevyjde nejaka ta hra a pak je asi s GTA utrum.
        • Potom vyjde GTA Online a máš o zábavu postarané ;)
  • Erien
    Miserius: Taky hraju na PS, hledám celkem někoho na budoucí online pokud bys měl kdyžtak zájem. :)
    • Miserius
      Určitě, kamarád taky hraje na PS3 (a určite i nekdo tady z diskuzí), takže až to bude venku tak udělame třeba Crew, at parime spolu, aspon nebudem mit nejaky random ukřičený blbce co tam budou běhat s bazukou... Dyštak muj ps3 nick je hilts663
      • Erien
        Přidal jsem tě jestli máš avatara z uncharted, tak to překontroluj pak :)
        • Miserius
          Jojo, ráno to potvrdim, už jsem dal psko spát, celý den běželo *1*
          • Erien
            jj v pohodě taky to už balím :D. Zítra jsem v práci tak odpoledne někdy, už se na online těším :D.
  • Jack1947
    Mrmly, frmly jedu si tak po meste v noci (dneska). K memu udivu Jsem zastavil, u prostitutky ( takze zustaly ale co mne, poradne malem vykolejilo - literally bylo ze sic bez detailu, jsem po zajeti za roh , na klidne misto si to rozdal a bylo tam videt , poskakovani a potom nechal vykourit a zapichal si jinak, to uz na ni bylo trochu moc asi , (Franklin se vyzna) takze zas nekdy a ze se mam stavit - takovehle detaily jsou paradni. A az takhle jsem to necekal, tak konecne sem si v GTA Zasunul a (nejen) smocil.
    • pretsna tady spojlovat laskave
      • Jack1947
        Neprestanu, a neprestanu, naucil ( jsem se vyuzivat tag , tak ted ho plne vyuzivam konecne.)
    • Mahcake
      Who cares?
    • To mas tak dojebane prsty a oci z hrani, nebo je tohle tvuj bezny psany projev?:-)
      • Jack1947
        Ne , pisi rychle ( mam poruchu ) ano je to muj projev a dal jsem to do spileru, pac nekdo to treba si nechce precist. Vitam veskere minusy za vsechny me projevy jen tak dal, aspon vim o co jde ze projev ma prednost pred obsahem. *3*
        • Sorry, jen jsem si rypl, ale nejsem zlej :) Oboji je dulezite ;) Jedno bez druheho nefunguje. Kdyz zabalis h*vno do hedvabneho, zlatem vysivaneho satku, bude to porad jen h*vno *4*

          PS: Ta cenzura je fakt trapny vynalez, stejne si vsichni rozumime.... dop*dele,k*rva,p*ca,h*vno,m*dat a tak dále
          • Jack1947
            Nojo, v poho, mne jenom nebavi furt, psat ze tohle a tamhleto mi nejde, (d=bil to nepochopi , chapu no) , ja ho zabalim ale pro mne neni dulezite, ze to napisu jak napisu. Dulezite je ze , se nejak vzdycky mi dostane pozornosti. *3*
    • Máš rád spoilery? Tady budeš jako v rájí: https://www.google.com/search?q=Spoiler&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tic_UpimF6SD4gSnl4HIBg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=979&dpr=1#q=Car+spoiler&tbm=isch&facrc=_&imgdii=01ji_4yYWuzm0M%3A%3Buwvds0s9MoUeAM%3B01ji_4yYWuzm0M%3A&imgrc=01ji_4yYWuzm0M%3A%3BOXz7MqzyYVgO5M%3Bhttp%253A%252F%252Fimage.made-in-china.com%252F2f0j00CeFaEyKokDcj%252FCar-Spoiler-Series-GT-68001-.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fcar-pictures.feedio.net%252Fof-spoiler-wings-karachi-car-parts-accessories-spare-parts%252Fsaintclassified.pk*uploads*car-spoiler-final-price-of-spoiler-wings-ad-81603.jpg%252F%3B729%3B342
  • Už koncem roku 2012 se objevovaly zprávy o tom, že to ani na PC nebude, je toho plný Google, tak už si to konečně přinejte a smiřte se s tím. Teď vám vyšla pěkná hra Paper please, grafiku to má podobnou jak GTA IV na PC, tak tím můžete zabít čas.

    http://www.ingamer.cz/gta-v-nevyjde-na-pc/ *3*
    • Uz netrep :-*

      https://linustechtips.com/main/topic/57961-more-gta-5-leaked-code-shows-pc-version-is-the-base-version-and-is-finished/
    • Mahcake
      Toho otazníku sis nevšiml viď? *3*
    • GlaDOS
      A to si jako myslíš, že rok stará "novinka" má ještě nějakou informační hodnotu? Ty jsi naivka.
    • 'Google' je taky plny naznaku a dukazu o PC verzi.. a ze jich je panecku :O http://gtaforums.com/topic/540284-gtav-pc-version-in-the-works-heres-why /
      in-the-works-heres-why/
    • no jasne a proto R* nedavno hledal zamestnance na pozici prevadeni konzolovych her na PC asi chystaj RDR vid?
      • R* taky hledal zaměstnance na pozici převedení next-gen her na SNES.

        (já jen, že bez uvedení zdroje tu může každý tvrdit kdo chce co chce)
        • Perhaps even more interestingly, the vacancy post has been swiftly removed by Rockstar, but not before PC Gamer grabbed the full description, which read:

          "Rockstar Leeds are currently looking for a talented graphics programmer to help bring our latest titles to the PC platform. Working together with the other Rockstar studios, you will be responsible for maintaining the studio's uncompromising quality bar, delivering the highest quality PC experience possible."
          link: http://www.computerandvideogames.com/418354/rockstar-job-listing-tips-gta-5-pc-port/
          nebo přímo z toho PCgameru.
          link: http://www.pcgamer.com/2013/07/09/rockstar-job-listing-hints-at-possible-gta-5-pc-release/

          Já vím není to moc hodnotný zdroj, ale alespoň něco.
          • Jen chci dodat, že mě osobně je to vcelku jedno jestli bude gta 5 na pc, či nikoliv - když jo budu rád, když ne tak ne.
    • Pěkně je tady dráždíš *1*
    • Uz si bezim pro provaz tohle bych nerozchodil. Sice me SA nebavilo, 4ku jsem ani newarezil protoze mi to za to nestalo ale ze ta low detail 5tka nebude na PC fakt nerozdejcham. *9*
      • Já vím, a proto to píšu, ale poradím ti, na youtube jsou videa z hraní, tak se po obědě dovol maminky a běž se hezky dívat. *3*
        • A dal?
  • Docela nechápu co tady lidi nadávaji na jizdní model , grafiku , postavy... Přitom dobrá půlka znich hru ani nehráli a jen nahlas závidí. Na X360 šlape suprově sem tam se sice ve větší rychlosti zapomene dokreslit nějaka ta textura , ale za 40% hry sem se NESETKAL ANI S JEDINÝM BUGEM ! Hratelnost je boží , jízdní model zábavný , děj a mise samotný bezkonkureční (pro všechny Skyrim fans zabij, přines/odnes *11* no fuj tohle se tady neděje) Co se týče střelby s free aim je to parada a každy Headshot potěší ( za trevora i znělkou) . Najednou začínam nějak litovat že předchozí díli sem hrál na PC bez joye. Čeho nelituju vůbec je 5 tis co mě stál stařičkej xbox 360 (120giga) i s GTA V ( special edition za 2jku) . Mám PC za 30 (3měsice stary),spoustu her ,ale od 17. sem ho pomale nezapnul.. Nemám proč Dota , Rome 2 , CS:GO ani Metro LL na tuhle hru prostě nema... A mužete se tu ohanět grafikou čím chcete ve hrách jde předevšim o zábavu a v tomhle ohledu není zatim nic lepšího než GTA V
    • Subjektivni nazor, zadny argument, nerespektovani ciziho nazoru. Typicky fanboj...
      • A co bys chtěl argumentovat ? *4* Mám rád starý NFS underground 2 pak to stálo za prd.. tady je mám a mužu tunit i milovaný motorky.. Mám rád i posledního Maxe akorát tam to bylo čistě linearní.. Tady je to open a za Majkla si ten čas při střílení spomalim taky. Stejně tak mám rád i Postal a hele Trevor.. Co se týče efektu jako třeba výbuchy vypadají skvěle připominají mě ty co byli tenkrát na PS 2 v Black.

        Ano grafika je sem tam kostička vem to čert hledám hratelnost a zábavu a nečekám od starý konzole zázraky.

        A jen tak pro zajímavost Vy už ste to hrál ? *3*
        • To musim neco hrat, abych moh rict ze subjektivni nazor je subjektivni? *7* Kdybys nebyl hned butthurt, mozna by sis vsiml ze ja o Gta vubec nemluvil.
          • Pukud sis nevšim já na tvuj post nijak nereagoal a ani sem ho nečetl.Chtěl sem jenom vyjádřit svuj nazor potom bahně co tady na tuhle hru PC hráči plivou jen proto že ji nemaji a možná ani mít nebudou. A myslím že muj nazor není až tak zaujatej když sem byl do ted čistě PC hráč co dohrál už pár her. Ano kdysi sem měl PS 1 a 2 to je ale spoustu let zpátky. Prostě a jednoduše GTA V mě pohltilo až tak že jsem se rozhoupal sem něco napsat
            • Ne, to asi vitr. *15*
            • Jinak sháním partaky na GTA : Online na X360 s goldem.. Sme zatim 4 . Kdyžtak mě napište kdo by měl zajem na Refranek@gmail.com
  • jak funguji v GTA 5 veci ala strileni holubu? je to udelana perfektne jako u Saboteur kde kdyz clovek prosel okolo mista kde se neco nachazi, na mape se zobrazil bod a dokud to hrac nenasel bod byl na mape! (tohle se mi strasne libilo bylo to zabavne a ne frustrujici!) anebo to je dementni jak u GTA4 kdy hledate ne jehlu v kupce sena, ale "nano tecku" ve meste? Doufam ze pro nalezeni vsech takovych veci nebude treba projizdet tisice YT videi ale bude to system ala saboteur ten mel sice v dobe vydani uz zastaralou grafiku ale hratelnost byla nejlepsi ze vsech sandbox her!!!
  • Musim rict ze GTA 5 je presne takovy jaky jsem cekal. Mozna jeste o neco lepsi.... A nevim co maj vsichni proti Trevorovi. Takovej prisnej ale ferovej chlap kteryho musi mit kazdej rad.

    Nechapu jen jedinou vec.... Jak to muzete hrat na tech ovladacich? Dik je to strasny!
    • To si ale přece zvykneš! :P

      Stejně jako si člověk zvykne na absenci ruky a nohy.
    • Klíčová věta pro konzolisty - Jak to muzete hrat na tech ovladacich?

      Automaticky dislike.... Nechápu Vás konzolisty....
      • Miserius
        Kdo neumi mirit pro nej tam je par druhu auto-aimu... Pro vse ostatni (rizeni,litani, third person) je gamepad asi lepsi nez mys+ klavesnice... Mas PS3 2 dny ne? Cos cekal, ze hned pujdes na mistrovstvi sveta? Pekne si musis zvyknout
        - Posunul jsem si reakci trosku, je to samozrejme na Drasťu
        • Mireni s auto-aimem neni problem. Vsechno ostatni ovladani postavy pak uz ano :D

          Na rizeni je to v pohode to uz jsem tu psal nekolikrat ale ted mi to trochu uteklo i kdyz musim rict ze i tam jsem cekal ze po me bude chtit spis jemny pohyby packama nez do pacek tukat ale to nevadi na to jsem si nastesti zvyknul rychle.

          No u GTA je porad velka cast gameplaye o rizeni takze zatim asi pohoda. Co ale budu delat az budu zkouset hrat takovy Deamon Souls? :D
          • Erien
            To mě teda dělá občas problém jen střebla chození, mi příjde lepší na gamepadu. Můžu přesně ukázat kam chci jít. :D
          • ucho
            a zkoušel jsi na gamepadu hrát už nějaké FPS? mě celkem rychle vytrénovalo Resistance. i když nejdřív Uncharted (tam jsem byl ze začátku naprostá lemra, dokonce jsem párkrát zemřel v prvním levelu :D ale po dohrání hry jsem dal ten první level s prstem v nose)
        • Zabedněnci hlavně ignorují zbytek komentář a soustředí se hlavně na to jestli v příspěvku není obsažen nějaký ten "hate" na konzole a když tak automaticky dají dislike....

          A abych ti odpověděl tak :
          Řízení - Volant
          Lítání - Joystick
          Third person/First person - je v úplně každém případě lepší klávesnice s myší

          Ale zabedněnci budou obhajovat gamepad, protože to nikdy nezkusili....
          • Hanzales
            Podle mně u závodní hry záleží, na co je dělaná (všechny simy a většina arkád rozhodně volant) někdy je ale gamepad lepší, např nfs hot pursuit.
            U third person akcí to mám třeba tak 50/50. Něco hraju na klávesnici, myši, něco na gamepadu (opět záleží, jak je ta hra na ovládání stavěná)
            PS: Jsem zarytý PCčkář odrostlý na klávesnici a myši už od 286tek ;o) Konzoli mám k PC jako doplněk, ale s gamepadem nemám problém ani u těch konzolových FPS (autoaim si vypínám) Naopak má člověk ze zvládnutí toho gamepadu větší radost a jelikož dát headshot není tak ukrutně jednoduché, je pak z jeho provedení na páčkách i lepší pocit. Navíc třeba GTA není o skillshotech a rychlých killech, ale na PC pak třeba zvolím určitě taky klávesnici a myš, i když kdo ví...
          • Miserius
            R2D prestan svoje nazory prezentovat jako vedecky overeny fakta ty jelimánku jeden *1*
            • ucho: Já se chovám dospěle, protože dospělý jsem a tvůj "názor" na tom nic nezmění.
            • ucho
              R2D2: já ti nevím, ale ty se jako dospělá osoba nechováš :) tím, že si tady na někoho takového budeš hrát, to nezměníš...
            • Neumíš argumentovat jako dospělá osoba? Budu si svůj názor "prezentovat" jak se mi zachce, jestli si myslíš že tu rozjedeš nějakej flame, tak tě zklamu, nebudu se tu chovat jako malé děcko/jako ty, a je jedno kolik ti je, záleží na tom jak se chováš . Tak se nad sebou zamysli "jelimane".
          • ucho
            gamepad existuje i na PC... a spousta PC hráčů ho ke hraní používá... protože někomu prostě vyhovuje víc.
            • Drtivá většina 3rd person her, kde se nemusí mířit, se hraje líp na gamepadu prakticky všem, co mají nějakou zkušenost s gamepadem.
            • Tak určitě, ale jen na ty sporty - FIFA, PES, NHL jinak opravdu ne.
  • A lidi se divi proc jsou na svete valky, kdyz jsou schopni se hadat uz jen kvuli takove hovadine jako je pc hra (nic proti gta). Je to tak prosté :-)
    • Sohlasím, jen poupravím, že na Pc to neni... *1*

      EDIT: Nechápu za co ty mínusy...vždyť jsem napsal pravdu, ne?
      • Zatím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit