Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Docela by mě zajímalo, co by lidi říkali na hru postavenou na universu a základních myšlenkách Stalkera. Běžící na konceptu DayZ.

    Já jakožto fanoušek obou výše zmíněných, bych za takovou hru platil zlatem. Když si představim fungující safezony, frakce, trochu RP navrch. Mohlo by to bavit. Potíž je v tom, že lidi to rozbijí jako DayZ, kde se prvním a posledním pravidlem stalo 'kill on sight'.
    Takže v podstatě jedinou prosperující frakcí by byli banditi..
  • KingOfWorms
    >> Gregor >> Jasně že když by udělali Stalkera a nenazvali to Stalkerem, tak je to ok :) Ale proč by to dělali? Vždyť je to trademark jak blázen, maj naněj práva v určitý hodnotě, tak proč toho nevyužít? Takže tahle možnost podle mého padá a pokud řikaj že stalkera ne, tak tim prostě myslej že stalkera ne.

    Ad "další díly" - je rozdíl jestli je to COD 10 a nebo Stalker 2! Ja chci Stalker 2. Clear Sky a Call of Pripyat sou supr, ale i podle GSC jde spise o addony. Takže vyžadovat plnohodnotnej druhej díl je zcela legitimní záležitost :)
    • ne, chápeš mě špatně - pro mě za mě, ať si udělají třebas simulátor mýdlový bubliny, jen když to bude tak kvalitní hra, jako byl Stalker. Tvůj názor a touhu ti neberu, sám při představě stalkerovský dvojky slintám, ale nevidím důvod, proč by měli GSC otročit trademarku.
  • Nový stalker se "připravuje" už tak dlouho že lidi co to hráli tak spíš zemřou stářím než vyjde pokračování
    • To's řekl moc pěkně :D
  • Takže na Survarium se postupně úplně zapomene. Well...
    • Jack1947
      Přesně tak STALKER byl vždy o hře a atmosféře v jednom hráči online tohle prostě fungovat dobře nikdy nemohlo ani nemůže.
      • Á, všeznalec je tady.
        • Jack1947
          Ne všeznalec ale rozumný člověk lidi jsou šmejdi a budou hru kazit, nebo spíše z toho udělají PVP a pravdu dím protože co jsem četl tak nějak to bohužel bylo. Normálně nesoudím hry které jsem nehrál ale u Stalkera to je bez debat zásadní.
          • Nebudu se s tebou hádat, o tohle mě ani narážkou na to, že se na Survarium zapomene, nešlo.
            EoD
  • Pokud vím z FB stránek Arealu, tak Areal se přejmenoval na Stalker Apocalypse.
    • Areal so scameri bylo to jasny vod prvniho postu
  • Vojta_Ilavsky
    No konečně. *14*
  • KingOfWorms
    Bez STALKERA se s návratem vůbec nemusí obtěžovat, muj osobní názor. At bud prodaj práva nebo udělaj Stalkera, hlavně ať už se to nějak pohne...
    • Jack1947
      STALKER už takový jaký byl nebude, ale mohlo by být něco na způsob ne jako Survarium nebo prank Areál. Něco by ale vzniknout mohlo např dnešní děcka to potřebují jako sůl aby se i trochu při hraní zapotily a ztratily by přebytečný tuk.
      • *1* dnešní děcka to potřebují jako sůl aby se i trochu při hraní zapotily a ztratily by přebytečný tuk *1* Tak to je hláška dne *15*
    • pokud udělají hru stalkerovský kvality, tak je mi úplně jedno, jak se bude jmenovat a jestli na stalkera už nikdy nikdo ani nešáhne

      proč by taky mělo mít všechno furt další díly? na jednu stranu lidi brečí, že nevzniká nic novýho, na druhou stranu chtěj pořád jen to samý...
  • zdá se mi to nebo mužeme poděkovat těm podvodníkum z Arealu, že GSC rozhoupali k činu ?
    • Myslim ze to zas tak nesouvisy a ano Areal sou podvodnici...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit