Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč jste mi smazali komentář? Nemůžu napsat, že se mi nelíbí auta? Že já sem chodím.... *7*
    • nebreč blbečku *5* pokud něco rádoby komentuješ jako demment tak budeš vymazán a třeba já raky *12*
      • Jack1947
        A tak to má být. *4*
    • ales.smutny
      Co má za smysl psát k článku o autech "fuj, auta" ? Přispěješ tím nějak do diskuse? Je to užitečná informace pro ostatní? Ne, je to jen provokace za účelem flejmu a takové se mazat budou.

      Auta tě určitě nemusí brát, tak počítám, že si článek nepřečteš a třeba si najdeš tematicky jiný, který je ti bližší a u něj budeš diskutovat smysluplně.
      • Proč by, proboha, měl být příspěvek do diskuze nutně užitečný pro ostatní? Nebyla to v žádném případě provokace, byl to můj názor, možná trochu stručněji podaný. Pokud s tím máš problém, tak to maž, ale věř, že já si o tomhle počínání nic dobrého myslet nebudu. Nenapsal jsem nic vulgárního ani urážlivého.
        • Ristoro
          Ty bys sis rozuměl s místním Bieberem.
        • A mimochodem, objevují se tu MNOHEM horší příspěvky, které nikdo nemaže. Takže svoji cenzorskou pozornost raději zaměř tam, kde je potřeba.
  • Opet super! Diky ... Klukum drzim palce, ale muzou byt radi, ze nemaji v tymu soupere z Finska .. to by bylo jeste horsi jak Svedi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit